Fortuna Puchar Polski: 1/16 finału
02 lis 2021 16:00
90+4'

Czech ma podwójny powód do świętowania. Zawodnicy Widzewa Łódź przygotowali kołyskę dla Hanouska.

3
1
90+3'

Gol! Strzelił Marek Hanousek.

Marek Hanousek postawił kropkę nad "i". Grzegorz Drazik nie miał żadnych szans!

Widzew Łódź
8
3
1
90+1'

Świetny debiut Filipa Zawadzkiego! Młody piłkarz wywalczył rzut karny dla Widzewa.

3
1
1
90'

Trzy minuty do końca!

1
88'

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Filip Zawadzki.

wchodzi Wchodzi
Filip Zawadzki #24
schodzi Schodzi
Radosław Gołębiowski #97
1
87'

17-letni Filip Zawadzki lada moment zaliczy debiut w barwach Widzewa Łódź.

2
86'

Bartosz Guzdek zagrał piętą do Przemysława Kity, strzał piłkarza łodzian został zablokowany.

1
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu. Kibice Widzewa Łódź są już pewni zwycięstwa.

2
83'

Zawodnicy Jacka Trzeciaka zaprzepaścili szansę. Tomasz Dejewski zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Widzewa.

1
82'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Łukasz Gajda. Wchodzi: Szymon Zalewski.

Łukasz Gajda #19
1
81'

Dominik Kun mógł zdobyć drugą bramkę. 28-latek nie zaskoczył Grzegorza Drazika.

1
81'

Łukasz Gajda nie dokończy meczu. Środkowy pomocnik GKS-u Jastrzębie poprosił o zmianę.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kasperowicz.

Jakub Kasperowicz #6
GKS Jastrzębie
1
77'

Obiecujący atak miejscowych. Radosław Gołębiowski zanotował kolejną stratę.

2
1
1
1
1
75'

Widzew Łódź. Schodzi: Kacper Karasek. Wchodzi: Michał Grudniewski.

Michał Grudniewski #2
Kacper Karasek #30
1
73'

Gol! Strzelił Adrian Balboa. Asystował mu Dariusz Kamiński.

Fatalny błąd piłkarzy Widzewa Łódź i kontratak gości. Adrian Balboa precyzyjnie przymierzył zza pola karnego, Jakub Wrąbel był źle ustawiony.

Adrian Balboa #21
3
1
73'

Bartosz Guzdek wszedł na boisko i miał już pierwszą okazję. Najskuteczniejszy piłkarz Widzewa nie zdołał opanować piłki.

2
71'

Stuprocentowa okazja GKS-u! Daniel Kamiński uderzył i Jakub Wrąbel popisał się świetną paradą.

69'

Kacper Karasek ośmieszył przeciwnika i chciał zagrać do Mattii Montiniego. Podanie piłkarza Widzewa było niecelne.

1
1
1
68'

Janusz Niedźwiedź da odpocząć podstawowym graczom. Trener Widzewa przygotowuje trzy zmiany.

1
66'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Grzegorz Gulczyński. Wchodzi: Jakub Kasperowicz.

66'

Mattia Montini i Marek Hanousek rozpracowali defensywę gości. Ten drugi uderzył prosto w Grzegorza Drazika.

1
65'

Remigiusz Borkała nierozważnie sfaulował Fabio Nunesa. Zawodnik GKS-u Jastrzębie ma już na koncie żółtą kartkę.

1
63'

Strzały na bramkę:

Widzew Łódź - 10

GKS Jastrzębie - 4

4
61'

Radosław Gołębiowski zostawił piłkę Kacprowi Karaskowi. Zdobywca pierwszej bramki fatalnie spudłował.

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Remigiusz Borkała.

1
59'

Dominik Kun oddał piłkę Kacprowi Karaskowi, młody pomocnik wywalczył rzut rożny dla Widzewa Łódź.

1
1
57'

Widzew Łódź ma przewagę w posiadaniu piłki. GKS Jastrzębie miał swoje okazje na początku drugiej odsłony.

1
55'

Daniel Tanżyna sprawdził czujność Grzegorza Drazika. Sędzia Wojciech Myć odgwizdał spalonego.

1
54'

Kolejny atak łodzian. Paweł Zieliński dośrodkował i Radosław Gołębiowski stracił piłkę w polu karnym.

1
52'

Gol! Strzelił Dominik Kun. Asystował mu Mattia Montini.

Fantastyczna akcja gospodarzy! Paweł Zieliński napędził atak Widzewa i zagrał do Mattii Montiniego. Włoch przerzucił piłkę do Dominika Kuna, a ten uderzył nie do obrony.

12
5
1
2
1
51'

Widzew Łódź w trudnym momencie. Adrian Balboa przepuścił piłkę do Jakuba Niewiadomskiego, który nie miał dobrej pozycji do strzału.

50'

Dariusz Kamiński wbiegł w pole karne i miał przed sobą tylko golkipera Widzewa Łódź. Jakub Wrąbel uchronił swoją drużynę przed stratą bramki.