Malta U-19
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Starzyński. Asystował mu Mateusz Łęgowski.

Dużo zamieszania w polu karnym. Łęgowski uderzał z prawej strony, ale jego strzał został zablokowany. Piłka znalazła się jednak obok Starzyńskiego, który instynktownie ją uderzył, trafiając w poprzeczkę. Poprawka główką okazała się już skuteczna i mamy 4:0!

90+1'

Daniel Hoyo-Kowalski doszedł do strzału, ale nie zaskoczył bramkarza Malty.

1
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jacob Crossey po faulu na Starzyńskim.

Jacob Crossey #20
Malta U-19
1
2
1
1
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

2
90'

Po rzucie wolnym dwie szanse miał wprowadzony chwilę temu Szymon Włodarczyk, ale nie ma zmiany wyniku.

84'

Buksa ponownie bliski szczęścia! Jego strzał głową przeleciał jednak obok bramki.

1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksander Buksa.

Pewny strzał w lewą stronę, podczas gdy bramkarz rzucił się w przeciwną.

13
3
1
80'

Starzyński znów przebojowo i tym razem został sfaulowany przez Leonardiego! Mamy rzut karny!

5
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Zean Leonardi.

Zean Leonardi #2
Malta U-19
80'
ZMIANA

Malta U-19. Schodzi: Nathan Agius. Wchodzi: Mifsud Dale.

wchodzi Wchodzi
Mifsud Dale #16
schodzi Schodzi
Nathan Agius #6
77'

Mateusz Łęgowski miał doskonałą okazję! Piotr Starzyński przebił się lewą stroną i znalazł się niemal pod samą linią końcową. Próbował strzału, ale został zablokowany, jednak piłka przeleciała pod nogi Łęgowskiego. Ten jednak z zaskoczenia nie był w stanie jej skierować do siatki.

1
77'

Ariel Mosór na chwilę poza boiskiem w celu zmiany koszulki meczowej.

1
74'

Buksa bezpośrednio, płasko z rzutu wolnego, ale obok bramki.

2
1
72'

Szybko jednak odzyskali Polacy, ale nieudana akcja Biało-czerwonych i od bramki Spiteri.

1
72'

Palacz kiepsko z drugiej strony boiska. Piłka w posiadaniu obrońców.

1
71'

Neugebauer z narożnika, ale nie ma strzału na bramkę. Polacy walczą o trzeciego gola!

70'

Marczuk próbował wywalczyć piłkę i udało się zdobyć szansę dogrania z rzutu rożnego.

1
67'
ZMIANA

Malta U-19. Schodzi: Nathan Sultana. Wchodzi: Jacob Crossey.

Nathan Sultana #7
1
67'
ZMIANA

Malta U-19. Schodzi: Nathan Cross. Wchodzi: Brooklyn Borg.

Brooklyn Borg #11
Nathan Cross #17
66'

Krótkie rozegranie do Marczuka, ale po jego dośrodkowaniu nie udało się oddać groźnego strzału.

1
65'

Kolejna znakomita okazja, ale kiepski strzał zawodnika z Polski.

1
1
1
63'

Spore zamieszanie w polu karnym. Borowski czarował w polu karnym i w ostatniej chwili oddał piłkę, ale Starzyński nie miał możliwości uderzyć mocniej. Instynktowna obrona bramkarza Malty.

1
58'
ZMIANA

Malta U-19. Schodzi: Shaisen Attard. Wchodzi: Alexander Spiteri.

1
58'
ZMIANA

Malta U-19. Schodzi: Jake Vassallo. Wchodzi: Jake Micallef.

Jake Micallef #18
Jake Vassallo #8
1
1
ZMIANA

Polska U-19. Schodzi: Mariusz Fornalczyk. Wchodzi: Piotr Starzyński.

Fornalczyk nie stawia prawej stopy na murawie i schodzi w asyście dwóch fizjoterapeutów z grymasem bólu na twarzy.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Nikolai Micallef.

Mocny faul na Fornalczyku, który nadal leży na boisku. Miał zostać zmieniony z uwagi na żółtą kartkę, a zdążyć być może doznać urazu.

Nikolai Micallef #3
Malta U-19
1
53'

Neugebauer z narożnika, ale wybili to obrońcy.

1
1
1
1
52'

Ariel Mosór zamykał tę akcję z rzutu rożnego, ale nie udało się skierować piłki do siatki. Pierwsza tak dogodna sytuacja w tej połowie.

1
50'

Trener Rumak zdecydował się na zmiany. Nie zmienił się natomiast obraz gry w tym meczu. Polacy nadal przeważają.

15:14

Nie tylko młodzieżowa reprezentacja dzisiaj gra. Wieczorem Polacy zagrają z San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Fornalczyk.

Gra przerwana. Fornalczyk upadł na boisko, będąc faulowanym. Sędzia uznał jednak, że symulował i wlepił mu żółtą kartkę.

1
2
41'

Świetnie urwał się Fornalczyk, ale po jego dośrodkowaniu zabrakło dokładności i kogoś, kto wykończy tę akcję.

2
1
41'

Filip Borowski zszedł z prawej strony do środka, nieco szczęśliwie mijając rywali i w końcu oddał strzał, ale obok bramki.

1
40'

Polscy piłkarze pobudzeni zdobyciem drugiego gola. Gracze Malty właściwie zamknięci na własnej połowie.

36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Hoyo-Kowalski. Asystował mu Krystian Palacz.

Wysokie i mocne dośrodkowanie Palacza z rzutu rożnego, a Hoyo-Kowalski znakomicie wywalczył sobie pozycję na "dalszym" słupku i głową skierował piłkę w kierunku bliższego słupka.

33'

Nie było mocnego dośrodkowania tylko odegranie do kolegi. Debiutujący dzisiaj w reprezentacji Palacz z lewej strony wyłożył piłkę Urbańskiemu, lecz ten nieczysto uderzył.

33'

Buksa faulowany z lewej strony boiska.

31'

Atakują Polacy! Maltańczycy co chwilę muszą organizować swoją obronę.

1
30'

Fornalczyk indywidualnie: zabrał piłkę, minął jednego rywala i został sfaulowany. Po szybkim rozegraniu bez zagrożenia pod bramką.

27'

Kilka niedokładnych podań po obu stronach w ostatnich minutach. Więcej gry w środku pola, ewentualnie z wykorzystaniem bramkarzy.

1
1
24'

Palacz próbował dopaść do piłki dogranej przez Urbańskiego, ale oparł się o rywala przy wyskoku w polu karnym.

22'

Tym razem Bukowski indywidualnie z lewej strony, ale mocny strzał zza pola karnego okazał się mocno niecelny.

1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Bukowski. Asystował mu Mariusz Fornalczyk.

Mariusz Fornalczyk atakował prawą stroną i dobiegł aż do linii końcowej. Dopiero wtedy podał do Adriana Bukowskiego, który był zupełnie niekryty na siódmym metrze.

18'

Podopieczni Mariusza Rumaka przeważają, są częściej przy piłce, ale brakuje klarownych sytuacji. Teraz nieudane dośrodkowanie Palacza, który przewrócił się.

2
15'

Rzut wolny z prawej strony boiska dość blisko już pola karnego. Głową chciał próbować Mosór, ale uprzedził go Spiteri.

13'

Urbański do Buksy, ale niedokładnie i wmieszał się w to wszystko jeszcze bramkarz Malty.

10'

Próba kontry Malty zupełnie nieudana. Złe podanie do prawej strony i zawodnik nie dopadł do piłki, która wyszła za linię boczną.

8'

Dwa rzuty rożne, ale dobrze w obronie goście.

7'

Bukowski z lewej strony już był w polu karnym, ale próba podania do kolegów zablokowana przez Micallefa.

6'

Maltańczycy rzadko goszczą na połowie Polaków, ale teraz wyszli z dobrą akcją. Wszystko skończyło się jednak spalonym.

1
5'

Filip Borkowski ładnie minął rywali z prawej strony boiska, robiąc tzw. "ruletkę", ale zaraz potem stracił piłkę.

4'

Palacz po raz kolejny wrzucał piłkę w pole karne, ale obrońcy z Malty zażegnali niebezpieczeństwo.

2'

Fornalczyk w boczną siatkę!

1
2'

Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

1'

Już pierwsza akcja Polaków! Dogranie Palacza na piąty metr, ale nie było tam kolegów.

czas Start meczu
15:14

Obie drużyny już po odśpiewaniu hymnów państwowych.

1
1
1
15:14

Reprezentacja Polski U-19 zagra dzisiaj z Reprezentacja Malty U-19 na Stadionie Miejskim w Swarzędzu. Biało-czerwoni walczą o pierwsze zwycięstwo w grupie 5 eliminacji do Mistrzostw Europy U-19. W pierwszym spotkaniu przegrali z Finlandią 1:3, która przegrała dziś z Ukrainą 1:2. To właśnie nasi wschodni sąsiedzi są teraz liderem grupy.