Ależ to się mogło szybko zmienić! Tym razem Majchrowicz doskonale broni uderzenie Barany'ego z ostrego kąta!

7
11
90+5'

Gol! Strzelił Andras Nemeth.

Ależ błąd Majchrowicza! Niegroźne dośrodkowanie, polski bramkarz w niezrozumiały sposób wybiegł na szesnasty metr, nie trafił w piłkę... skorzystał z prezentu Nemeth i dokonał egzekucji.

23
90+4'

3
90+4'

Wreszcie uspokoili grę biało-czerwoni. Oddalili zagrożenie od własnego pola karnego.

15
6
3
4
4
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Samuel Major.

Marchwiński faulowany, gdy biegł nieatakowany na bramkę Węgrów.

2
90'

Spotkanie potrwa o minimum siedem minut dłużej.

6
4
8
7
33
90'

W ostatnich minutach na boisku panuje chaos. Polacy popełniają sporo błędów.

3
3
6
5
10
89'

2
89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Skóraś.

9
7
3
7
22
89'

Przepychanki na murawie.

2
2
7
2
4
88'

Kiss popisał się fantastycznym strzałem z narożnika pola karnego, ale jeszcze lepiej interweniował Majchrowicz!

14
5
2
3
6
86'

Węgry U-21. Schodzi: Csaba Bukta. Wchodzi: Tamas Kiss.

1
85'

Kontra biało-czerwonych, Szymczak podał do Kamińskiego, ten strzelał z dwudziestu metrów, ale dobrze interweniował Hegyi.

1
2
6
3
3
85'

Węgrzy rzucili się do szaleńczych ataków. Polska zepchnięta do defensywy.

3
1
8
4
4
82'

Węgry U-21. Schodzi: Alen Skribek. Wchodzi: Donat Barany.

1
82'

Węgry U-21. Schodzi: Milos Kerkez. Wchodzi: Gyorgy Komaromi.

4
81'

Gol! Strzelił Marcel Wędrychowski. Asystował mu Konrad Gruszkowski.

Ależ powrót Polaków do tego meczu! Wędrychowski zatańczył w polu karnym, łatwo ograł obrońcę i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

78'

Żółtą kartkę otrzymał Benedek Varju. Za ostry faul na Kamińskim.

2
77'

Kontratak Polaków, był rozpędzony Kamiński, jednak nagle rozległ się gwizdek arbitra. Okazało się, że Szymczak staranował jednego z rywali na linii pola karnego.

1
2
1
4
6
76'
75'

Ależ fatalna strata Polaków! Mogli to natychmiast wykorzystać Węgrzy, jednak Nemeth z dwudziestu metrów strzelił w słupek!

5
4
9
2
2
74'

Kiwior doznał jakiegoś urazu i musi opuścić boisko. Polska przez moment w osłabieniu.

1
3
1
71'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Skóraś. Za faul w środkowej strefie boiska. Nadepnął na nogę przeciwnika.

1
7
2
69'

Benedyczak z pięciu metrów strzela prosto w bramkarza, ale nawet gdyby trafił, gol nie zostałby uznany. Wyraźnie faulował obrońcę nasz reprezentant.

1
1
2
67'

Węgry U-21. Schodzi: Andras Csonka. Wchodzi: Samuel Major.

Andras Csonka #6
2
66'

Skribek urwał się polskim obrońcom, ale na ich szczęście w momencie podania był na minimalnym spalonym.

1
3
4
1
64'

Tymczasem Szendrei usiadł na murawie. Sygnalizuje jakiś uraz.

1
1
1
3
2
63'

Kolejna akcja gospodarzy, jednak tym razem nie popisał się przy dośrodkowaniu Nemeth. Włożył w to zagranie zbyt dużo siły.

2
1
62'

Świetna akcja Węgrów, ale Majchrowicz uprzedził Nemetha. Moment zawahania i byłaby stuprocentowa sytuacja dla gospodarzy.

2
1
60'

Gol! Strzelił Adrian Benedyczak.

Wyrównanie! Bramkarz w jednym rogu, piłka w drugim. Remis!

25
9
2
1
1
59'

Rzut karny dla Polski! Csonka zagrywał piłkę ręką!

14
4
5
1
1
58'

Po dośrodkowaniu Kerkeza piłka została wybita przed pole karne. Dopadł do niej Nemeth, od razu szukał strzału, ale dobrze ustawiony był Majchrowicz i nie popełnił błędu.

1
1
2
2
55'

Jeszcze zamieszanie w polu karnym, strzelał Kiwior, był rykoszet, ale ostatecznie piłka trafiła do rąk węgierskiego bramkarza.

2
1
1
1
54'

Mocny strzał Kamińskiego z dystansu, ale trafiony jeden z obrońców.

2
1
2
1
52'

Kolejne błędy po stronie Polaków. Niepilnowany Bukta, ale tym razem jego dośrodkowanie nie miało dużo siły. Kerkez doszedł do sytuacji strzeleckiej na dalszym słupku, lecz nie trafił w bramkę.

1
1
1
1
2
51'

Gospodarze wyraźnie pobudzeni po golu. Wcześniej gra im się nie układała, a teraz od razu jakby wstąpiły w nich dodatkowe siły.

1
1
1
2
48'

Gol! Strzelił Andras Nemeth. Asystował mu Csaba Bukta.

No i niestety. Szybko wykonany rzut wolny przez Węgrów, kompletnie niepilnowany na prawej stronie był Bukta, popisał się kapitalnym dośrodkowaniem i wystarczyło, by Nemeth tylko dostawił nogę.

2
48'

Prostopadłe podanie w wykonaniu Poręby, jednak nie ruszył do piłki żaden z reprezentantów Polski.

1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

3
19:38

Piłkarze wracają na boisko.

1
44'

Próba strzału Bogusza z ponad trzydziestu metrów. Nie ryzykował łapania piłki Hegyi i bezpiecznie odbił ją do boku.

43'

Kamiński długo holował piłkę, choć miał przynajmniej dwie opcje do gry. Szczęśliwie arbiter odgwizdał faul jednego z Węgrów, w przeciwnym razie mogło się to skończyć groźnym kontratakiem.

41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Czekamy na jakieś konkrety. Do trzydziestego metra wygląda to nieźle. Schody zaczynają się w momencie decyzyjności o strzale.

1
3
38'

Kolejne dośrodkowanie Poręby z rzutu wolnego, jednak tym razem spokojnie wybijają piłkę gospodarze.

1
37'

Polacy w ataku pozycyjnym. Węgrzy nie mogą się pogodzić z takim obrotem spraw i grają coraz ostrzej.

1
35'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Bogusza, atakował ją na piątym metrze wślizgiem Benedyczak i zabrakło mu centymetrów!

3
1
32'

Skribek dośrodkowywał z rzutu wolnego, długo leciała piłka i pewnie interweniował na przedpolu Majchrowicz.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bogusz. Za faul taktyczny. Gospodarze ruszyli z groźnym kontratakiem.

2
1
30'

Kiwior wystawił piłkę Boguszowi, ale w porę zareagowali obrońcy i udało im się zablokować to uderzenie.

1
1
1
28'

Węgierski bramkarz złapał piłkę w ręce po podaniu od własnego obrońcy. Rzut wolny pośredni dla Polski z linii piątego metra!

5
1
27'

Słabszy moment spotkania. Niewiele się dzieje. Węgrzy przy piłce, ale gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

24'

Majchrowicz doskonale przeczytał zamiary Węgrów. Skribek podawał prostopadle w kierunku Nemetha, jednak napastnik gospodarzy nie doszedł do piłki.

1
1
23'

Kolejne uderzenie z dystansu, tym razem w wykonaniu Skórasia. Nie pocelował jednak zawodnik Lecha i kopnął wysoko nad poprzeczką.

1
22'

Polacy mają to spotkanie pod kontrolą. Można odnieść wrażenie, że z minuty na minutę nabierają coraz większej pewności siebie. Węgrzy praktycznie nie zagrażają naszej bramce.

19'

Było groźnie! Zaskakujący strzał z boku pola karnego oddał Skribek, efektownie rzucił się Majchrowicz, ale ostatecznie piłka przeleciała w bezpiecznej odległości obok słupka.

18'

Była szansa na kontrę dla Polski, pokazał się na wolne pole Benedyczak, lecz zagranie Bogusza było bardzo niedokładne. Zamiast sytuacji sam na sam... piłka wyleciała w aut.

1
2
3
17'

Kolejna dobra centra Poręby z rzutu rożnego, strzelał głową Kiwior, jednak piłka leciała zbyt wolno i pewnie złapał ją Hegyi.

16'

Akcja Skórasia z prawej strony, próba wejścia w pole karne, ale wślizgiem wybija mu piłkę spod nóg Kerkez.

1
1
15'

Dośrodkowanie Poręby z rzutu rożnego i obok bramki główkował Benedyczak.

1
2
14'

Dośrodkowanie Bogusza na dalszy słupek, wydawało się, że nic nie wyjdzie z tej akcji, bo nie było tam żadnego z naszych reprezentantów, ale Szendrei spanikował i wybił piłkę na rzut rożny.

1
12'

W odpowiedzi mieliśmy uderzenie Szendreia, ale z łatwością poradził sobie z nim Majchrowicz.

10'

Powalczył o piłkę Bogusz, od razu decydował się na strzał z dwudziestu pięciu metrów, jednak zabrakło mu trochę precyzji.

1
8'

A tymczasem kontratak Polaków! Benedyczak strzelał z niewygodnej pozycji z ostrego kąta, ale dobrze w bramce spisał się Hegyi!

7'

Teraz to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, ale rozgrywają głównie na własnej połowie.

1
1
6'

Rzut wolny dla Polski z bocznego sektora boiska. Dośrodkowanie Poręby, było lekkie zamieszanie w polu karnym, zdołał oddać strzał Nawrocki, jednak nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała nad poprzeczką.

3
4'

Dośrodkowanie Karbownika na dalszy słupek, ale węgierski obrońca nie pozwolił na oddanie strzału zamykającemu akcję Skórasiowi.

2
4'

Od pierwszych minut dłużej przy piłce podopieczni Macieja Stolarczyka.

2
1
3'

Bogusz złapany na spalonym po podaniu Kiwiora.

2
2'

Akcja biało-czerwonych, Marchwiński zagrywał płasko z lewej strony, ale nie zdążył do piłki Benedyczak.

3
czas Start meczu
19:38

Gospodarze na biało, Polacy w czerwonych strojach.