Mocny strzał Kozłowskiego z dystansu, ale ponownie dobrze broni Soloha.

90'

Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

5
90'

Zelenkovs wykonywał rzut rożny, po którym nie trafił czysto w piłkę jeden z Łotyszy i strzelił obok bramki.

2
1
2
88'

Siedemnasty rzut rożny dla Polski. Dośrodkowanie Zalewskiego, ale nie udało się zakończyć tej akcji strzałem.

7
1
2
2
85'

Śpiewak połakomił się na hat-tricka. Strzelał z nieprzygotowanej pozycji z kilku metrów, choć mógł zagrać do niepilnowanego Zalewskiego. Uderzył jednak nad poprzeczką.

5
1
1
3
2
83'

Gospodarze kontrolują wydarzenia na boisku, obraz gry nie ulega zmianie.

4
4
80'

Rozpędził się na prawym skrzydle Sitek, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, lecz Moloha zdołał odbić piłkę nogą, uprzedzając Marchwińskiego, który tylko czekał na jakiś błąd przed pustą bramką.

4
1
1
2
78'

Świetna kontra Polaków, Zalewski wbiegł w pole karne, lecz jego uderzenie wślizgiem zablokował jeden z Łotyszy.

5
2
76'

Polacy wchodzą jak w masło w pole karne Łotyszy. Tym razem Żukowski, złamał akcję na prawą nogę, jednak kolejny raz blokują to goście.

4
1
75'

Szansa dla Polski, Starzyński szukał strzału po dalszym słupku, jednak minimalnie spudłował.

2
3
74'

Łotwa U-21. Schodzi: Eduards Daskevics. Wchodzi: Niks Dusalijevs.

wchodzi Wchodzi
Niks Dusalijevs #9
schodzi Schodzi
Eduards Daskevics #10
1
74'

Łotwa U-21. Schodzi: Rihards Ozolins. Wchodzi: Deniss Melniks.

Deniss Melniks #17
Rihards Ozolins #14
1
1
74'

Świetna próba prostopadłego podania ze strony Marchwińskiego. Niewiele zabrakło, a Kozłowski znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

6
2
2
71'

Spokojnie grają biało-czerwoni. Wymieniają dużo podań na połowie przeciwnika, zmuszają go do biegania. To jest znakomity mecz ekipy trenera Stolarczyka.

3
68'

Cóż za rozegranie rzutu rożnego! Zalewski na dwudziesty metr do Kozłowskiego, który kapitalnie złożył się do strzału z woleja, jednak doskonale w bramce spisał się Soloha!

24
8
4
1
3
67'

Bardzo niecelny strzał Poręby z dystansu.

3
2
2
2
3
66'

Łotysze zrezygnowani, tylko biegają za piłką. A Polacy uskrzydleni, pewni siebie. Chcą zdobywać kolejne bramki.

4
2
1
63'

Gol! Strzelił Kacper Śpiewak. Asystował mu Kacper Kozłowski.

Śpiewak kompletuje dublet. Wyczekał, przymierzył i spokojnie trafił do siatki po przytomnej, acz nieco przypadkowej asyście Kozłowskiego.

36
13
2
1
1
62'

Ależ teraz huknął Starzyński! Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

1
1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Kozłowski. Spóźniony wślizg dwa metry od narożnika pola karnego. Faulowany Kokins.

3
2
1
3
59'

Pierwsza akcja Żukowskiego, zaskakujący strzał przy bliższym słupku z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć Soloha.

1
1
2
57'

Soloha kapitalnie broni potężny strzał Bogusza z piętnastego metra!

3
9
2
2
56'

Łotwa U-21. Schodzi: Kristers Lusins. Wchodzi: Kaspars Kokins.

Kaspars Kokins #21
Kristers Lusins #11
1
56'

Łotwa U-21. Schodzi: Arturs Lotcikovs. Wchodzi: Edgars Ivanovs.

Edgars Ivanovs #19
Arturs Lotcikovs #22
56'

Łotwa U-21. Schodzi: Rudolfs Zengis. Wchodzi: Dmitrijs Zelenkovs.

Dmitrijs Zelenkovs #7
Rudolfs Zengis #2
1
54'

Bogusz złożył się do strzału przewrotką, jednak nie trafił w piłkę. Ponadto, sędzia uznał, że pomocnik biało-czerwonych zbyt wysoko podniósł nogę i odgwizdał przewinienie.

1
2
1
52'

Odważniej zaatakowali Łotysze. Bejger w ostatniej chwili zablokował strzał Birki z ostrego kąta.

1
1
51'

Gol! Strzelił Kacper Kozłowski. Asystował mu Jakub Kamiński.

Ależ akcja! Kamiński wymanewrował defensywę gości, zagrał w pole karne do Kozłowskiego, ten zgubił rywala na zamach i pewnym strzałem przy bliższym słupku pokonał bramkarza!

39
14
4
1
49'

I pierwsza interwencja bramkarza Legii. Pewnie złapał piłkę po strzale Daskevicsa, ale Polacy sami sprokurowali tę sytuację stratą przed własnym polem karnym.

1
2
1
49'

Jeden z pierwszych kontaktów z piłką w tym meczu zanotował przed momentem Miszta. Nie ma dziś praktycznie nic do roboty.