Koniec drugiej połowy dogrywki. Remis 3:3 i przed nami konkurs rzutów karnych!

1
1
118'

Gol! Strzelił Piotr Witasik. Asystował mu Filip Rzepka.

A jednak! Jedna z pierwszych sensownych akcji Olimpii w dogrywce i mamy remis! Dośrodkowanie Rzepki z prawej strony, Witasik wyskoczył najwyżej w polu karnym i pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce!

2
115'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Warcholak.

1
1
115'

Rozpaczliwie wybijają piłkę goście. Warcholak strzelał z dwudziestu metrów, jednak został zablokowany.

1
112'

Olimpia atakuje, Świt mądrze się broni. Zawodnicy mają problem z utrzymaniem równowagi na śniegu.

1
109'

Świt miał kontrę trzech na dwóch, ale Kuźma zagrał prosto pod nogi rywala. Ależ zmarnowali okazję goście.

108'

Bojas upadł nagle na boisko na dwudziestym metrze, złapał się za twarz. Sędzia nie dostrzegł jednak żadnego przewinienia zawodnika Świtu.

106'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Marko Zawada. Wchodzi: Hubert Mich.

wchodzi Wchodzi
Hubert Mich #4
schodzi Schodzi
Marko Zawada #18
106'

Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Schodzi: Arkadiusz Gajewski. Wchodzi: Karol Drwęcki.

Karol Drwęcki #6
1
106'

Gramy!

105'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Cieślak. Za przerwanie kontry.

Patryk Cieślak #19
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
104'

Warcholak przyjmował piłkę ręką i gospodarze w ten sposób zmarnowali szansę na ofensywną akcję.

103'

Nie spieszy się gościom. Celebrują każdy stały fragment gry.

102'

Zawodnicy Świtu już tylko wybijają piłkę byle dalej od własnej bramki.

101'

Powoli o wszystkim zaczyna rządzić przypadek. Praktycznie nie da się grać w piłkę w tych warunkach.

1
98'

Witasik z autu, zagranie zostało przedłużone, ale wybijają piłkę goście.

97'

Warcholak pokusił się o strzał z rzutu wolnego z ponad czterdziestu metrów, ale piłka trafiła w stojącego przed polem karnym zawodnika gości.

95'

Gol! Strzelił Łukasz Sosnowski.

Ależ pewny strzał Sosnowskiego i Świt znowu prowadzi!

1
2
94'

Cabrera faulował zawodnika Świtu.

94'

Nieprawdopodobne, czwarty rzut karny w tym meczu! Tym razem dla Świtu!

2
94'

Po strzale Sosnowskiego z dystansu był rykoszet i piłka przeleciała tuż obok bramki Olimpii!

93'

Wścieka się Gajewski, bo był niepilnowany w polu karnym, a tymczasem Cieślak zagrał piłkę na szesnasty metr.

91'

Rozpoczynamy pierwszą część dogrywki!

komentarz

Zawodnicy wreszcie wracają na płytę boiska.

1
komentarz

Czekamy na powrót piłkarzy. Organizatorzy zapomnieli odśnieżyć murawy przed dogrywką, stąd przerwa się wydłuża.

1
90+2'

Gra toczy się cały czas na połowie Świtu.

2
90'

Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

1
1
1
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Gajewski.

1
89'

Mnóstwo dośrodkowań w pole karne Świtu, ale nie udaje się oddać strzału. Goście zepchnięci do defensywy.

86'

Ależ kontratak, ależ pudło Kuźmy! To była stuprocentowa okazja. Urwał się z prawej strony Nawotczyński, zagrał na piąty metr idealnie, ale Kuźma fatalnie przestrzelił, choć miał przed sobą pustą bramkę!

1
1
84'

Dośrodkowanie Warcholaka, strzelał głową Cywiński, ale trafił w środek bramki i Lemanowicz pewnie złapał piłkę.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Nawotczyński. Faulowany Witasik we własnym polu karnym.

Jan Nawotczyński #25
81'

Podkręcają tempo gospodarze. Robią wszystko, by uniknąć dogrywki.

1
1
80'

Romero na moment wrócił na boisko, ale po chwili okazało się, że uraz jest na tyle poważny, że nie da rady kontynuować gry.

79'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Najim Romero. Wchodzi: Jakub Nawrocki.

Jakub Nawrocki #64
Najim Romero #7
78'

Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Schodzi: Hubert Michalik. Wchodzi: Marcel Niesłuchowski.

Marcel Niesłuchowski #27
Hubert Michalik #7
78'

Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Schodzi: Filip Kowalczyk. Wchodzi: Jan Nawotczyński.

Filip Kowalczyk #11
77'

Romero doznał jakiegoś uraz bez kontaktu z przeciwnikiem.

76'

Gol! Strzelił Jakub Bojas.

2:2! Bojas strzelił w ten sam róg, tym razem wyczuł go Lemanowicz, ale zabrakło mu paru centymetrów, by odbić piłkę!

Jakub Bojas #17
5
3
75'

Chodzi o faul Sosnowskiego na Romero, który składał się do strzału na piątym metrze.

74'

Co tu się wydarzyło? Sędzia dyktuje kolejny rzut karny dla Olimpii!

3
3
74'

Coraz więcej stałych fragmentów gry mają gospodarze. Przebieg meczu zmienił się o 180 stopni. Świt ma olbrzymie problemy.

1
71'

Pewny strzał z jedenastu metrów i nieoczekiwanie gospodarze wracają do gry!

3
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Cuch.

Sebastian Cuch #3
70'

Rzut karny dla Olimpii! Strzał Warcholaka ręką zablokował Cuch!

68'

Olimpia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Zbyt mało zawodników jest w polu karnym Świtu. Goście radzą sobie z dośrodkowaniami.

1
1
65'

Chaotyczna gra w środkowej strefie boiska. Praktycznie nic się nie dzieje. Olimpia przeprowadziła trzy zmiany w przerwie, a w zasadzie nic się w ich grze nie zmieniło.

62'

Olimpia angażuje coraz większą liczbę zawodników w akcje ofensywne.

61'

Strzał Witasika z dwudziestego metra został zablokowany.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Michalik. Spóźniony wślizg przy linii bocznej.

60'

Centra Sosnowskiego ze stałego fragmentu gry, jednak piłka leciała zbyt nisko i bez problemu wybili ją gospodarze.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Witasik. Za dyskusje z arbitrem.

57'

Świt jest skupiony na defensywie w ostatnich minutach, ale Olimpia nie potrafi tego wykorzystać. Lemanowicz jest praktycznie bezrobotny, jak przed przerwą.

54'

Warcholak podawał na prawe skrzydło do Romero, ale włożył w to zagranie zbyt dużo siły. Partner nie miał szans opanować piłki.

53'

Coraz trudniej przychodzi prowadzenie piłki zawodnikom obu drużyn.

51'

Gajewski wrócił pod własną bramkę i bez najmniejszych problemów zatrzymał dryblującego przeciwnika.