1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zoran Arsenić. Asystował mu Ivi Lopez.

Jeszcze jedno trafienie w końcówce podstawowego czasu. Wrzutka z rzutu rożnego Iviego Lopeza została strącona do siatki przez Zorana Arsenicia.

Raków Częstochowa
47
17
7
4
7
85'

Piłka wybita z okolicy linii bramkowej po strzale Mateusza Wdowiaka z podania Iviego Lopeza. Jagiellonia Białystok pozwala na wzniecanie coraz to kolejnych pożarów w jej polu karnym.

6
2
2
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Ben Lederman.

Niekończąca się opowieść. W drugiej połowie gospodarze bawią się na boisku. Mateusz Wdowiak oddał uderzenie na 4:0 po podaniu Bena Ledermana. Jagiellonia Białystok rzucona na kolana.

49
20
8
7
4
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Wiadomo, która drużyna zdobędzie komplet punktów tego wieczoru. Po przerwie Raków Częstochowa miażdży Jagiellonię Białystok. 10. trafienie w sezonie PKO Ekstraklasy - Iviego Lopeza.

43
19
5
3
4
78'

Raków pozostał stroną dyktującą warunki na boisku. Andrzej Niewulis miał szansę na skompletowanie dubletu w rywalizacji z byłym klubem. Ponownie uderzył po dograniu Iviego Lopeza, ale tym razem nie pokonał energicznego na linii bramkowej Pavelsa Steinborsa.

5
1
1
1
77'
ZMIANA
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Ostatnia akcja podopiecznych Marka Papszuna z wykorzystaniem grasującego w polu karnym Patryka Kuna. Miękkie dośrodkowanie tego zawodnika zostało poskromione przez defensywę dowodzoną przez Michała Pazdana.

2
1
2
70'

Podniosła się temperatura blisko bramki Rakowa Częstochowa, ale piłka nie znalazła się w siatce. Vladan Kovacević pozostaje z czystym kontem, a do końca podstawowego czasu pozostało zaledwie 20 minut.

2
1
4
1
3
68'

Andrzej Niewulis strzelił na 2:0!

11
4
2
1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Karol Struski za faul na Mateuszu Wdowiaku.

Jagiellonia Białystok
3
2
1
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Asystował mu Ivi Lopez.

Raków Częstochowa podwoił prowadzenie i jest blisko odniesienia zwycięstwa na zakończenie piłkarskiego roku. Andrzej Niewulis wystartował w odpowiednim momencie i oddał strzał z bliska do bramki po wrzutce z rzutu wolnego Iviego Lopeza. Obrona Jagiellonii Białystok ponownie nie popisała się.

36
14
3
4
7
62'

Ponownie Ivi Lopez zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Wrzutka w kierunku Bena Ledermana oraz Frana Tudora. Pozycja do pokonania strzałem Pavelsa Steinborsa nie była wygodna i ta sztuka nie powiodła się.

2
1
2
3
59'

Chorągiewka sędziego powędrowała w górę z powodu spalonego Mateusza Wdowiaka.

1
1
1
1
4
58'

Po zdobyciu prowadzenia gospodarze postanowili pozostać na połowie przeciwnika i poszukać swoich szans na drugiego gola. W odpowiedzi Jagiellonia ruszyła z wykorzystaniem Michała Nalepy, którego faulem zatrzymał obciążony żółtym kartonikiem Andrzej Niewulis.

3
1
1
1
2
56'

Fabio Sturgeon dał prowadzenie gospodarzom!

4
2
1
1
2
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Sturgeon. Asystował mu Patryk Kun.

Tym razem obiecujące rozpoczęcie drugiej połowy spotkania przyniosło zmianę rezultatu! Fabio Sturgeon wykorzystał bardzo dobre podanie Patryka Kuna i strzałem z bliska zdobył prowadzenie dla Rakowa Częstochowa.

34
18
3
9
10
52'

Akcja przyjezdnych zakończyła się uderzeniem Fiodora Cernycha. Niezła próba bez przyjęcia, ale także ona zakończyła się niepowodzeniem i pozostaje bezbramkowo.

1
1
1
5
50'

Fran Tudor znalazł dla siebie miejsce przed linią pola karnego przeciwnika. Kopnięta przez niego futbolówka nie poleciała w lustro bramki strzeżonej przez Pavelsa Steinborsa. W odpowiedzi Jagiellonia Białystok w rozegraniu pozycyjnym.

2
2
47'

Od razu po przerwie pauza spowodowana kolejnym urazem. Tym razem Paweł Olszewski ucierpiał w wyniku groźnie wyglądającego zderzenia z przeciwnikiem z Rakowa Częstochowa.

1
1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji na stadionie Rakowa Częstochowa. Przed przerwą ani gospodarzom, ani gościom nie udało się przymierzyć do bramki przeciwnika, ale jest jeszcze 45 minut na poprawienie skuteczności.