Jeszcze jedna instynktowna interwencja Patricka Pentza w zamieszaniu po rzucie rożnym!

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Sabitzer za niesportowe zachowanie.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Danso za faul na Christopherze Nkunku.

88'

Pozostało jeszcze kilka minut do zakończenia meczu. Francja powinna zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę i postarać się o pełną pulę.

86'

Kylian Mbappe miał szansę na rozstrzygnięcie meczu, ale tym razem przegrał pojedynek z bramkarzem. Świetna szansa na gola.

1
1
83'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Christopher Nkunku.

Wprowadzony z ławki Kylian Mbappe prawdopodobnie uratował Francuzów przed porażką. Piłkarz Paris Saint-Germain strzelił na 1:1 w 83. minucie. Akcja bramkowa gości była podobna do tej, która przyniosła wcześniej gola Austrii. Ponownie rozpoczęła się przechwytem w centrum boiska, po czym piłka trafiła ekspresowo w pole karne. Kylian Mbappe pokonał Patricka Pentza uderzeniem z ostrego kąta.

81'

Ostatnia faza meczu i Francja snuje się po obrzeżach pola karnego przeciwnika. Pachnie niespodzianką, na którą pracują sumiennie przesuwający się po boisku gospodarze.

1
1
1
1
1
77'

Hugo Lloris interweniował z wyczuciem poza własnym polem karnym.

75'

Pozostał kwadrans. Był po przerwie fragment, w którym wyrównanie wydawało się być kwestią czasu, jednak Austria za każdym razem potrafiła się wybronić. W grze Francji pojawiła się z kolei nerwowość, ponieważ zegar pracuje na jej niekorzyść.

73'

Przewinienie w centrum pola.

72'

Chwila oddechu dla obrony Austrii. W ostatnich minutach futbolówka była w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Patricka Pentza.

69'

Austria. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Kevin Danso.

68'

David Alaba doznał urazu.

66'

Francja naciera już z Kylianem Mbappe w szeregach. Przewaga mistrzów świata jest bezdyskusyjna, praktycznie nic nie dzieje się pod bramką Hugo Llorisa w drugiej połowie spotkania.

1
1
1
1
60'

Po godzinie meczu niesprzyjająca sytuacja Francji.

59'

Austria przerwała nużące rozegranie przeciwników. Gospodarze potrzebują przetransportowania piłki wyżej i odepchnięcia podopiecznych Didiera Deschampsa od bramki Patricka Pentza.

56'

Trójkolorowi spędzają dużo czasu na połowie Austrii. Patrick Pentz nie pozwolił sobie na przepuszczenie piłki do bramki po uderzeniach Kingsleya Comana oraz Benjamina Pavarda. Kolejna akcja Francji zakończyła się spektakularnym pudłem Kingsleya Comana z dogodnej pozycji.

54'

Ponownie szarża Kingsleya Comana i tym razem zakończył ją wstrzeleniem w kierunku bramki reprezentacji Austrii. Nie pozwolił sobie na przepuszczenie piłki Patrick Pentz.

52'

Rajd Kingsleya Comana przyniósł Francuzom korner. W sumie dwa dośrodkowania po rozegraniu stałego fragmentu gry, a całe zamieszanie zakończyło się uderzeniem obok bramki Karima Benzemy.

50'

Antoine Griezmann zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, ale jego zagranie nie było dużym problemem dla defensywy reprezentacji Austrii.