Przed szansą Sarabia, strzał poszybował wprost w bramkarza.

1
89'
85'

Hiszpania po stracie prowadzenia nie potrafi zaatakować Portugalczyków. Wiele wskazuje na to, że w meczu będzie remis.

1
1
83'
Matheus Nunes #23
Portugalia
1
82'

Gol! Strzelił Ricardo Horta. Asystował mu Joao Cancelo. A jednak mamy remis! Skrzydłem ruszył Cancelo i dograł piłkę do Horty. Piłka znalazła się w bramce. 1:1!

4
2
2
1
80'

Już niewiele czasu na wyrównanie mają goście.

1
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
81'
77'

Pepe włączył się do ataku, ale zabrakło mu czujności. Sędzia dostrzegł spalonego.

74'

Zbliżamy się do decydujących minut gry. Portugalia musi się w końcu otworzyć.

71'

Hiszpanie kontrolują przebieg gry, rywale nie kwapią się do ataku.

72'
72'
68'

Portugalia tylko raz zagroziła po przerwie Hiszpanom. Marząc o punkcie, to zdecydowanie za mało.

70'
64'

Dogranie do Moraty, ten momentalnie uderzył prawą nogą, ale w bramkę nie trafił.

1
62'
62'
62'
Otavio #16
2
1
62'
60'

Dwa kwadranse do końca. Portugalia musi zacząć ryzykować.

1
komentarz

1
59'

Leao znalazł się w bardzo dobrej sytuacji. Simon nogą odbił strzał! To była najlepsza szansa gości!

2
1
56'

Hiszpanie nie pozwalają rywalom na stworzenie zagrożenia pod własną bramką.

1
53'

Gra przerwana Andre Silva został złapany na spalonym.

51'

Jest decyzja. Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

1
51'

Piłka odbiła się od ręki Danilo, VAR sprawdza czy Hiszpanom nie należy się rzut karny.