(1:1)
Zakończony
Hiszpania
komentarz

Bardzo dobry mecz mieliśmy okazję oglądać w Pradze. Czesi i Hiszpanie dostarczyli dużych emocji. Remis wydaje się być nieco niesprawiedliwy, ze wskazaniem na lepszy występ Czechów. Dziękujemy za wspólnie spędzone dwie godziny i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Narodów.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Coufal.

90'

Gol! Strzelił Inigo Martinez. Piękny strzał głową Inigo Martineza. Piłka odbiła się od poprzeczki, ale zdążyła wylądować całym obwodem za linią bramki strzeżonej przez Vaclika.

3
2
2
1
87'

Do końca zostało kilka minut. Hiszpanie ruszyli do ataku, to stwarza szansę do kontr dla gospodarzy, ale jak na razie nie została ona odpowiednio wykorzystana.

komentarz

A oto przepiękny gol podcinką w wykonaniu Kuchty. Palce lizać.

1
78'

Czechy. Schodzi: Jan Kuchta. Wchodzi: Vaclav Jurecka.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jan Kuchta #10
1
71'

Hiszpania. Schodzi: Koke. Wchodzi: Marcos Llorente.

69'

Rozkręciło nam się to spotkanie. Tym razem w słupek głową strzelił Ferran Torres. Hiszpanie szukają gola wyrównującego.

66'

Gol! Strzelił Jan Kuchta. Asystował mu Vaclav Cerny. Mamma Mia, ależ bramka! Piękną podcinką z około 20 metrów Kuchta pokonał Simona. Wcześniej duży błąd Erica Garcii, który nie przeciął podania.

Czechy
5
5
1
komentarz

Ciekawostka statystyczna od polskiego łowcy talentów.

1
62'

Ależ mógł mieć wejście na boisko Marco Asensio! Skrzydłowy Realu Madryt kilkanaście sekund po swojej zmianie strzelił w słupek z około 11 metrów. Było bardzo blisko gola na 1:2 dla Hiszpanii.

61'

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Marco Asensio.

61'
59'

Czechy. Schodzi: Ondrej Lingr. Wchodzi: Vaclav Cerny.

Ondrej Lingr #19
61'

Hiszpania. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Sergio Busquets.

59'

Czechy. Schodzi: Jakub Pesek. Wchodzi: Adam Hlozek.

57'

Obudzili się Hiszpanie po przerwie! Ferran Torres próbował wykorzystać zamieszanie w polu karnym Czechów i strzelić gola krzyżakiem.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri.

Hiszpania
54'

Ależ zepsuł akcję Kuchta! Napastnik dobrze wkleił się w linię, uciekł obrońcom, ale uderzył tuż obok słupka bramki Unaia Simona.

czas Druga połowa
46'

Czechy. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Milan Havel.

Milan Havel #12
46'
45+3'

Gol! Strzelił Gavi. Asystował mu Rodri. Bardzo ładna akcja Hiszpanów. Rodri podał do Gaviego, a ten technicznym strzałem pokonał Vaclika.

Hiszpania
3
2
1
4
45'

Francuski sędzia doliczył cztery minuty.

2
2
1
44'

Na boisko wbiegają ratownicy z noszami. Jankto niestety nie będzie w stanie kontynuować gry.

1
42'

Na boisku leży Jakub Jankto, który zderzył się kolanami z Pablo Sarabią. Nie wygląda to optymistycznie dla Czecha.

40'

Od kilku minut nieco lepiej wyglądają Hiszpanie, ale wciąż brakuje klarownych sytuacji do strzelenia gola.

1
1
1
1
1
33'

Rzut wolny dla Hiszpanii z okolic pola karnego Czechów. Strzał głową Erica Garci zapisujemy jako pierwsze celne uderzenie gości. Choć strachu w oczach Vaclik na pewno nie miał przy tym strzale.

26'

Pierwsza groźna akcja Hiszpanów. Piłka trafiła pod nogi Pablo Sarabii, ale ten bardzo niecelnie obok słupka bramki Vaclika.

1
24'

Czechy. Schodzi: Jaroslav Zeleny. Wchodzi: Jakub Jankto.

Jaroslav Zeleny #18
22'

Na rozgrzewkę wyruszył Jakub Jankto. Jeden z Czechów ma jakieś problemy fizyczne.

2
20'

Do 20 minuty na boisku rządzą i dzielą gospodarze. Podopieczni Luisa Enrique jeszcze bez celnego strzału.

2
10'

Hiszpania jak na razie jest kompletnie bezradna.

2
4'

Gol! Strzelił Jakub Pesek. Asystował mu Jan Kuchta. Błąd Daniego Carvajala w zakładaniu pułapki ofsajdowej doprowadził do wyjścia Czechów dwóch na jednego z bramkarzem. Kuchta wyłożył piłkę na srebrnej tacy do Peska, a ten strzelił do pustej bramki. Sensacja w Pradze od początku meczu!

Czechy
Asysta:
4
3
1
1
1'

Po zaledwie kilkunastu sekundach mamy rzut rożny dla Czechów, ale nic z tego nie wyszło.