(0:1)
Zakończony
Hiszpania
komentarz

Dopiero przy trzeciej próbie Hiszpanom udało się odnieść pierwsze zwycięstwo w Lidze Narodów. Drużyna Lusia Enrique pokonała 1:0 Szwajcarię, która przegrywa jak na razie wszystko.

90+2'

Szarpana gra w końcówce. Gospodarze grają "na chaos", nie przynosi to efektu.

90+2'
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'
87'

Embolo uderzał do pustej bramki, po niepotrzebnym wyjściu Simona. Jednak z ok. 25 metrów przestrzelił.

85'

Hiszpanie mają wszystko pod kontrolą. Helweci nie potrafią rywalom odebrać piłki.

82'

Indywidualna akcja Asensio, strzał poszybował jednak w środek bramki Szwajcarów.

79'
78'

Marcos Llorente wpadł z piłką w pole karne, pozwolił obrońcy na skuteczny wślizg.

75'

Okafor dośrodkował z lewej strony, nikt jednak nie zamknął groźnie zapowiadającej się akcji gospodarzy.

73'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
73'
68'

Akcja za akcję. Zapowiada się interesująca końcówka. Szwajcarzy cały czas mogą myśleć o remisie.

71'

Szwajcarzy nie są w stanie poważniej zagrozić gościom, czas płynie coraz szybciej.

67'
65'

Do piłki 25 metrów przed bramką dopadł Llorente, strzał przeleciał jednak kilka metrów obok słupka.