Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Vieira za ostre przewinienie.

Ronaldo Vieira #14
1
87'

Trudno to zmierzyć, ale bez Wladimira Falcone ten mecz zakończyłby się zdemolowaniem Sampdorii. Wynik i tak jest mocno niekorzystny, a bez wyśmienitych interwencji bramkarza Juventus mógł strzelić dwa razy więcej goli.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za ostre przewinienie.

85'

Sampdoria. Schodzi: Francesco Caputo. Wchodzi: Riccardo Ciervo.

wchodzi Wchodzi
Riccardo Ciervo #11
schodzi Schodzi
85'

Ostatnie ataki w rozstrzygniętym pojedynku.

83'

Tak Paulo Dybala cieszył się ze swojego gola.

2
1
2
1
1
85'

83'

81'

Sampdoria. Schodzi: Tommaso Augello. Wchodzi: Radu Dragusin.

Radu Dragusin #19
Tommaso Augello #3
79'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Kaio Jorge.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostre przewinienie.

Juventus FC
1
77'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Hiszpan odebrał gościom resztkę nadziei na awans. Swoim strzałem z rzutu karnego powiększył prowadzenie Juventusu na 4:1. Wladimiro Falcone poszedł w odpowiednią stronę, ale nie zdołał dosięgnąć piłki.

Juventus FC
1
1
1
77'

Po faulu na Marleyu Ake rzut karny dla Juventusu.

1
75'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Marley Ake.

Marley Ake #38
1
73'

Akcja indywidualna Manuela Locatelliego. Sprawnie poradził on sobie z grupką przyjezdnych, po czym oddał strzał z kilkunastu metrów prosto w Wladimira Falcone. Na pewno ten rajd zasługiwał na ciekawsze wykończenie.

1
1
2
1
1
69'

Andrea Conti na krótko przywrócił nadzieję gościom.

67'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Manuel Locatelli.

Ekspresowa odpowiedź podopiecznych Massimiliano Allegriego i odzyskali oni dwubramkowe prowadzenie. Paulo Dybala nie potrzebowało dużo czasu na oddanie strzału do sieci po pojawieniu się na boisku zamiast Dejana Kulusevskiego.

66'

Sampdoria. Schodzi: Ernesto Torregrossa. Wchodzi: Manolo Gabbiadini.

Ernesto Torregrossa #9
65'

Sampdoria. Schodzi: Morten Thorsby. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

63'

Gol! Strzelił Andrea Conti. Asystował mu Tommaso Augello.

Trudno było się tego spodziewać. Sampdoria strzeliła znienacka gola kontaktowego i jeszcze może być interesująco w Turynie. Elegancko huknął z półwoleja Andrea Conti. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła blisko defensora nie było żadnego przeciwnika z Juventusu.

Asysta:
3
2
62'

Juventus FC. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Giorgio Chiellini.

60'

Ponownie Sampdoria gra beznadziejnie. Podobnie było w niedawnym meczu przeciwko Napoli. Trudno jeszcze odbierać gościom nadzieję na wywalczenie awansu, ale przez godzinę wygląda to dramatycznie.

57'

Ogromne problemy przyjezdnych, którym brakuje pomysłu na zaproponowanie czegokolwiek interesującego w Turynie. Sampdoria pozbywa się futbolówki krótko po jej odzyskaniu. Napastnicy Ernesto Torregrossa i Francesco Caputo snują się po placu.

1
55'

Coraz bezpieczniejsza przewaga gospodarzy.

1
52'

Gol! Strzelił Daniele Rugani. Asystował mu Arthur Melo.

W 52. minucie Daniele Rugani strzelił gola na 2:0 po wrzutce Arthura Melo. Stara Dama spokojnie rozegrała rzut rożny, a obrońca tym razem nie dał szans na wykonanie skutecznej interwencji Wladimirowi Falcone.

5
1
1
1
50'

Sampdoria ma problem ze zorganizowaniem się do ataku. Była jedna akcja z wykorzystaniem ustawionego na skrzydle Andrei Contiego, ale dośrodkowanie zostało wyłapane bez problemu przez Mattię Perina.

1
1
47'

Juan Cuadrado ponownie zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Tym razem wrzutka zamiast uderzenia i musieli interweniować gracze Sampdorii. Stara Dama wywalczyła dla siebie korner.

1
46'

W przerwie kamera pokazała między innymi przykrytego kocem Wojciecha Szczęsnego. Na razie jego dubler Mattia Perin nie musiał rozprawiać się z jakimkolwiek niebezpiecznym strzałem Sampdorii. Juventus z kolei zatrudnił kilkakrotnie Wladimira Falcone.