Przerwa w grze była spowodowana urazem Wilfrieda Gnonto.

Węgry. Schodzi: Andras Schafer. Wchodzi: Zalan Vancsa.

87'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Martin Adam.

Martin Adam #19
86'

Ostatnie szanse groźnych w tym meczu Węgrów na doprowadzenie do remisu. Italia nieco uspokoiła sytuację i w Gianluigi Donnarumma od dawna nie musiał mierzyć się z żadnym niebezpiecznym uderzeniem.

84'

Włochy. Schodzi: Nicolo Barella. Wchodzi: Alessio Zerbin.

Alessio Zerbin #14
83'

Interwencja Gianluigiego Donnarummy po dośrodkowaniu. Jest przerwa w grze po zderzeniu Adama Szalaia z Alessandro Bastonim.

81'

Węgry. Schodzi: Zsolt Nagy. Wchodzi: Bendeguz Bolla.

Zsolt Nagy #18
78'

Kolejne uderzenia w ostatnich minutach meczu. Davide Calabria nie dokręcił piłki w okienko bramki Denesa Dibusza, a próba Rolanda Sallaia została zablokowana.

73'

Gianluigi Donnarumma stracił dotąd jednego gola.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Andras Schafer za wślizg w nogi Nicolo Barelli.

69'

Roland Sallai dostał podanie w pobliże narożnika pola karnego. Jego potężne uderzenie zostało sparowane ponad poprzeczkę przez dobrze ustawionego Gianluigiego Donnarummę.

68'

Nieporozumienie w obronie Węgrów. Denes Dibusz ostatecznie nie pozwolił Azzurrim na odzyskanie dwubramkowego prowadzenia, ale zrobiło się gorąco gościom.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za faul na Adamie Szalaiu.

61'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gianluca Mancini.

W 61. minucie goście dostali w prezencie gola kontaktowego na 1:2, ponieważ Gianluca Mancini wpakował piłkę do własnej bramki po płaskim dośrodkowaniu zmiennika Attili Fioli.

60'

Po przerwie dynamicznie. Włosi nie koncentrują się na bronieniu zaliczki, także Węgrzy muszą atakować, dlatego mnożą się sytuacje podbramkowe.

58'

Węgry. Schodzi: Loic Nego. Wchodzi: Attila Fiola.

58'

Węgry. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Callum Styles.

Callum Styles #17
1
1
1
1
1
57'

Świetna kombinacja Azzurrich i w ostatnim momencie zabrakło podsumowania strzałem. Piłka ugrzęzła pod nogami Nicolo Barelli po dograniu Wilfrieda Gnonto.

55'

Uderzenie Matteo Politano zza linii pola karnego w poprzeczkę.

53'

Loic Nego radzi sobie lepiej w atakowaniu niż w bronieniu. Wygrał konfrontację na lewej stronie boiska z Davidem Calabrią, a następnie uruchomił wrzutką Rolanda Sallaia. Uderzenie zostało obronione z wyczuciem przez Gianluigiego Donnarummę.

50'

W 50. minucie pokazał się debiutujący w jedenastce reprezentacji Wilfried Gnonto. Wygrał on pojedynek na skraju pola karnego z Loiciem Nego i wykonał ostre wstrzelenie w pole karne. Nie zostało ono zakończone dobrym strzałem i Włosi musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.