Koniec! Włosi wygrywają z Anglią 1:0! Goście spadają do dywizji B Ligi Narodów!

Upłynął już doliczony czas. Anglia w jednym z ostatnich ataków.

4
4
90+6'

Była szansa dla gości! Wrzutka z prawej strony, wyskoczył najwyżej w polu karnym Bellingham, ale strzelił nad bramką!

3
5
2
1
90+4'

Sfrustrowany Grealish. Macha rękami, widać że nie panuje nad emocjami.

1
9
1
90+3'
90+3'

Rice strzelał zza pola karnego, ale spokojnie broni Donnarumma.

90+1'

Kibic w koszulce Włoch wbiegł na murawę. Mecz na moment przerwany.

90'

Sędzia dolicza minimum sześć minut.

1
88'

Cristante dostał piłkę w polu karnym, ale włożył zbyt dużo siły w uderzenie i kopnął w trybuny.

88'

Włosi trzymają Anglików daleko od własnego pola karnego.

85'

Przed szansą na 2:0 gospodarze! Najpierw Gabbiadini zlekceważył sytuację sam na sam i strzelił prosto w Pope'a. Po chwili Dimarco zagrywał płasko z ostrego kąta i po lekkim rykoszecie piłka trafiła w słupek!

1
1
1
83'

Bellingham ze strzałem rozpaczy z dwudziestu metrów. Wyraźnie obok bramki Donnarummy.

1
81'

James z rzutu wolnego, ale kolejny raz dobrze na przedpolu Donnarumma.

80'

Grealish faulowany. Anglia ma rzut wolny z boku pola karnego.

80'
77'

Szansa dla gości! Kane dwukrotnie strzelał mocno z ostrego kąta i w obu przypadkach doskonale broni Donnarumma!

1
75'

Coraz mniej czasu mają Anglicy, a tymczasem obraz gry za bardzo się nie zmienia. W dalszym ciągu przewagę mają Włosi.

73'

Niepotrzebna zabawa Donnarummy we własnym polu karnym. Kane był bliski przechwytu piłki, ale ostatecznie uratował się golkiper PSG.

71'
71'
71'

James z rzutu wolnego i niecelnie strzelał Dier.

70'

Na San Siro prawdziwa euforia.

1
1
1
68'

Gol! Strzelił Giacomo Raspadori.

Włosi dopięli swego! Raspadori kapitalnie przyjął sobie piłkę przed polem karnym, następnie uderzył technicznie z piętnastu metrów i gospodarze obejmują prowadzenie!

66'

Kolejny rzut rożny dla Włochów, ale tym razem Pope pewnie piąstkował na przedpolu.

66'

Wrzucili wyższy bieg gospodarze. Mamy oblężenie bramki Anglików.

1
65'

Raspadori mocno wstrzelił piłkę w pole karne, jednak zabrakło ataku na bliższy słupek. Odbija futbolówkę Pope.

63'
wchodzi Wchodzi
Tommaso Pobega #6
schodzi Schodzi
61'

Niecelny strzał oddał Dier. Domagali się rzutu wolnego goście, bo dosłownie chwilę wcześniej Bellingham był ewidentnie faulowany na siedemnastym metrze. Sędzia puścił grę.

1
60'

Kane zagrywał płasko w pole karne, wyglądało to bardzo groźnie, bo Saka już czekał w okolicach dalszego słupka. Nie popełnił jednak błędu Toloi.

57'

Ależ to była szansa dla gospodarzy. Znakomicie rozprowadzili kontratak, Raspadori na lewą stronę do Dimarco, ten zagrał na piąty metr do Barelli, który fatalnie pudłuje! Na jego szczęście Dimarco był na spalonym kilka sekund wcześniej...

1
1
56'

Chaos na boisku. Może to przez nerwy? Trudno powiedzieć.

1
54'

Gra wznowiona. Włosi w kolejnym ataku pozycyjnym...

1
1
53'

Kane jest opatrywany przez lekarzy. Pojawiła się krew.

2
52'

Anglicy domagali się rzutu karnego. Toloi też trzymał się za głowę. Doszło do nieprzyjemnego zderzenia między zawodnikami.

3
51'

Kane trzyma się za twarz i leży w polu karnym po centrze z rzutu rożnego. Potrzebna pomoc medyczna.

1
50'

Kontra Anglików, ale strzał Kane'a został zablokowany przez Bonucciego. Tylko rzut rożny dla gości.

49'

Fatalnie z rzutu wolnego uderzył James. Wysoko nad bramką.

48'

Rzut wolny dla gości z ok. 20 metrów.

48'

Akcja szybko przeniosła się na drugą połowę boiska. Sterling był faulowany przed polem karnym przez Bonucciego.

47'

Kapitalna okazja dla Włochów. Daleki przerzut do Dimarco, ten od razu popisał się rewelacyjnym dośrodkowaniem do wbiegającego w pole karne Cristante, ale ten nie zdołał oddać strzału.