Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Toby Alderweireld.

I dopięli swego Belgowie! Centrował Alderweireld, a za plecami obrońców piłkę do siatki z kilku metrów skierował Batshuayi.

90'

Doliczone 3 minuty.

89'
89'

Memphis Depay chciał wbiec w pole karne Belgów, jednak gospodarze zdołali go zatrzymać.

87'

Holendrzy skupieni już na pilnowaniu wyniku, a Belgia uparcie dąży do strzelenia gola.

1
81'

Belgowie kontynuują natarcie i teraz Dries Mertens trafił z ostrego kąta w słupek!

76'

Belgowie chcą zmazać plamę i walczą chociaż o gola honorowego. Od kilku minut przeważają.

74'
72'

Indywidualna szarża Mertensa i niezły strzał, ale znów na posterunku Jasper Cillessen.

70'

Teraz dobra interwencja Cillessena, który wybił piłkę na rzut rożny, mimo że po strzale jednego z Belgów mieliśmy jeszcze rykoszet od Timbera.

1
67'
wchodzi Wchodzi
Yannick Carrasco #11
schodzi Schodzi
67'
65'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Daley Blind.

Co za kanonada Holendrów! Blind powalczył o piłkę w powietrzu, zgrał ją do Depaya, a ten z łatwością pokonał Mignoleta.

61'

Gol! Strzelił Denzel Dumfries. Asystował mu Daley Blind.

Co za riposta Holandii! Mignolet obronił techniczny strzał z dystansu Berghuisa, lecz odbił piłkę pod nogi Blinda, a ten dograł do Dumfriesa i egzekutorowi pozostało dołożyć nogę.

61'

Wreszcie dobra okazja gospodarzy! Mocno z ostrego kąta uderzył Leandro Trossard i z kłopotami piłkę złapał Jasper Cillessen.

59'

"Oranje" kontrolują mecz. Gospodarze są zaskakująco bezzębni. Zmiany, których Roberto Martinez dokonał w przerwie, nic nie wniosły.

55'

Belgowie próbują, ale są mało konkretni. Holandia gra dziś lepiej i skuteczniej. Zasłużenie prowadzi.

2
1
1
51'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Steven Berghuis.

0:2! Berghuis wykorzystał bałagan w środkowej strefie Belgów, zagrał prostopadle do Depaya, a ten wbiegł między obrońców i z zimną krwią pokonał Mignoleta.

Czy Belgia zdobędzie po przerwie co najmniej jednego gola?
1
1
1
47'
czas Druga połowa
46'
46'
Amadou Onana #18
45+3'

Holendrzy poradzili sobie z dośrodkowaniem De Bruyne z rzutu wolnego.

1
45'

Doliczone 4 minuty.

44'

Jednak nie ma jedenastki! Sędzia obejrzał powtórkę i cofnął decyzję.

1
2
43'

Rzut karny dla Holandii! Timothy Castagne ręką zablokował dośrodkowanie Dumfriesa.

1
40'

Gol! Strzelił Steven Bergwijn. Asystował mu Frenkie de Jong.

Kapitalna bramka dla Holandii! De Jong podał do Bergwijna, a ten odwrócił się z piłką i huknął przy słupku z ponad 20 metrów. Mignolet bezradny.

40'

Soczyście, choć za blisko środka bramki uderzył z rzutu wolnego Kevin De Bruyne. Piłka w rękach Cillessena.

36'

Holendrzy dominują w środkowej strefie. Nie udokumentowali tej przewagi, ale wyglądają na boisku lepiej.

33'

Steven Berghuis kończył ładną akcję Holendrów mocnym strzałem z 20 metrów. Nie trafił w bramkę.

1
32'

Timothy Castagne centrował z lewego skrzydła, jednak zdecydowanie za mocno i żaden z jego kolegów nie miał szans tego zamknąć.

29'

Co za szansa gości! Daley Blind oddał płaski strzał z okolic linii pola karnego i posłał piłkę tuż obok dalszego słupka! Simon Mignolet byłby bez szans.

27'
26'

Znów mamy przerwę. Płonne okazały się nadzieje napastnika Chelsea, który znów usiadł na murawie. Będzie musiał zejść.

24'

A jednak Lukaku wrócił na boisko. Belg poradził sobie z bólem i kontynuuje grę.

23'

Lukaku raczej nie wróci do gry. Szykuje się zmiana w ekipie Belgów.

21'

Romelu Lukaku źle stąpnął po walce z rywalem i doznał kontuzji. Przerwa w grze.

2
17'

Z 15 metrów tuż obok słupka uderzył Memphis Depay! Holendrzy blisko gola.

1
2
16'

Steven Berghuis odebrał piłkę De Bruyne przed belgijskim polem karnym, stanął oko w oko z bramkarzem, ale przegrał ten pojedynek!

1
14'

Nieudane dośrodkowanie, a może strzał De Bruyne z kilkunastu metrów. Piłka opuściła boisko.

2
13'

Poprzeczka! Trafił w nią Timothy Castagne z ostrego kąta. Podawał mu Romelu Lukaku.

1
13'

Znowu atak pozycyjny Holendrów. Tempo nieco spadło.

1
12'

Kevin De Bruyne szukał podaniem Romelu Lukaku, ale napastnik Chelsea nie wyszedł na czystą pozycję, bo w porę uprzedził go Nathan Ake.

7'

Spod końcowej linii "ratunkowo" centrował Eden Hazard. Bardziej walczył o to, by piłka nie uciekła mu poza boisko. Nic z tego nie wyszło.

6'

Holendrzy częściej przy piłce, gra toczy się na połowie gospodarzy.

1
4'

Od pierwszych minut szybka, otwarta gra z obu stron. Sytuacji strzeleckich jeszcze nie oglądaliśmy, ale widowisko zapowiada się ciekawie.

1
czas Start meczu
20:31

Obecnie liderem grupy 4. dywizji A Ligi Narodów jest Polska, która dwa dni temu pokonała we Wrocławiu Walię 2:1. Dziś dokończenie 1. kolejki.