OGC Nice. Schodzi: Khephren Thuram-Ulien. Wchodzi: Alexis Claude Maurice.

OGC Nice. Schodzi: Justin Kluivert. Wchodzi: Bilal Brahimi.

Bilal Brahimi #14
1
81'

Ostatnie dziesięć minut przed nami. Atakuje Olympique, ale niewiele z tego wynika.

1
1
78'
ZMIANA

OGC Nice. Schodzi: Andy Delort. Wchodzi: Evann Guessand.

Evann Guessand #24
1
75'

Kwadrans do końca. Goście przy piłce, ale już bez większej wiary w możliwość zmiany swojej sytuacji.

2
1
73'
ZMIANA

OGC Nice. Schodzi: Pablo Rosario. Wchodzi: Mario Lemina.

Pablo Rosario #8
1
1
1
1
1
72'

Gospodarze prowadzą trzema golami, goście już raczej nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

2
1
3
1
1
69'

Z dystansu uderzył Caleta-Car, ale wysoko ponad bramką.

1
1
67'

Cały czas przeważają goście, ale nie są w stanie poważniej zagrozić Bułce.

1
2
1
64'

Payet uderzył z rzutu wolnego z boku pola karnego, Bułka błędu nie popełnił i piłkę złapał.

2
1
1
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andy Delort. Asystował mu Justin Kluivert. To już nokaut! Wyjście gospodarzy, Kluivert z prawej strony, piłkę przepuścił obrońca. Dopadł do niej Delort i trochę nieczysto, ale skutecznie uderzył. 4:1!

7
1
3
1
1
61'

Dwa kwadranse do końca. Starają się atakować gracze Olympique, ale w okolicach pola karnego Nice jest ciasno.

2
58'

Wyjście zespołu z Nicei, strzał Delorta sprzed pola karnego na rzut rożny wybił bramkarz.

1
1
1
2
1
57'

Gracze Olympique w ataku, blisko pola karnego, ale nie potrafił zaskoczyć Dawida Bułki.

2
3
1
2
1
53'

Cedric Bakambu sam na sam z Bułką, Polak biodrem odbił piłkę!

10
4
4
4
1
51'

Goście po przerwie ruszyli do ataku, ale szybko otrzymali cios.

1
2
1
2
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Justin Kluivert. Szereg błędów w defensywie gości. Piłkę przejął Kluivert, ruszył z nią i potężnie uderzył z okolic linii pola karnego. Bramkarz bez szans. 3:1!

9
3
2
2
3
48'

Piłka w bramce gospodarzy, wślizgiem trafił Cedric Bakambu, ale był na spalonym. Wciąż 2:1.