3
3
3
88'

Świetne dośrodkowanie Kuna, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału. Najbliżej był Ivi Lopez, lecz nie trafił w piłkę.

3
3
3
3
3
88'

Mądra gra Rakowa, który utrzymuje się przy piłce na połowie Arki.

6
6
6
6
6
84'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała. Faulowany Milewski.

5
5
5
5
5
82'

Błąd Niewulisa na własnej połowie, ale po chwili tym samym zrewanżował się Aleman i podał piłkę prosto do Sapały.

1
1
2
1
1
81'

Deja z rzutu wolnego, zagranie na piąty metr, ale źle trafił w piłkę Marcjanik i strzelił obok bramki.

4
4
4
6
4
78'

Jeszcze w natarciu Raków, ale uderzenie Sapały zza pola karnego było zbyt lekkie. Broni Krzepisz.

3
3
3
3
3
78'

Gutkovskis nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Tudora.

2
2
2
2
2
75'
74'

Piękna akcja Rakowa. Ivi Lopez na obieg do Kuna, ten zagrał miękko na dalszy słupek, ale Gutkovskis główkował tuż obok bramki.

4
4
4
4
4
73'

Kobacki zgłosił jakiś uraz. Wygląda na to, że konieczna będzie zmiana.

1
1
1
1
1
72'

Nie potrafili wybić piłki z pola karnego goście. Wreszcie Marcjanik odegrał na szesnasty metr do Adamczyka, ten huknął z powietrza, ale minimalnie obok bramki!

3
3
3
4
4
71'

Raków jest na dobrej drodze do półfinału Pucharu Polski. Goście grają dziś dobre spotkanie i chyba tylko kataklizm mógłby spowodować jakieś kłopoty. W ostatnich minutach Arka nie ma zbyt wiele do powiedzenia.

2
2
2
2
2
68'

Stępień faulowany przez Kuna przy linii bocznej. Kun miał już żółtą kartkę, ale sędzia tym razem go oszczędził. Raków mógł mieć problem!

5
5
5
5
5
67'
65'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis.

Czyżby koniec emocji w tym meczu? Raków podwyższa prowadzenie! Fatalne błędy w defensywie Arki, nie popisał się Bunoza, przepuścił rozpędzonego Gutkovskisa, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Krzepiszem.

19
17
17
19
19
64'

Druga połowa jest nieco bardziej chaotyczna niż pierwsza. Brakuje płynności w grze obu drużyn.

3
3
3
3
3
63'

Obaj zawodnicy są zdolni do gry, choć mocniej odczuł to starcie Gutkovskis.

2
2
2
2
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Aleman. Nieprzyjemne zderzenie z Gutkovskisem. Trafiony w twarz napastnik Rakowa.

4
4
4
4
4
60'

Indywidualna akcja Kuna lewym skrzydłem, choć w końcowej fazie jakby zabrakło mu pomysłu co zrobić.

4
4
4
4
4
59'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Milewski. Faul taktyczny na Wdowiaku.

5
5
5
5
5
58'

Szansa dla Arki. Kobacki łatwo wbiegł w pole karne, zagrał miękko na dalszy słupek, ale nieprawdopodobną interwencją popisał się Kun, wygrywając pojedynek powietrzny z Czubakiem. Gdyby nie to, napastnik Arki miałby idealną sytuację.

1
1
1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Deian Sorescu. Ostry wślizg w nogi Kobackiego przy linii bocznej.

1
1
1
1
1
56'

Adamczyk pokusił się o strzał z dystansu, był lekki rykoszet, co ułatwiło obronę przyjezdnym. Próbował jeszcze opanować piłkę w polu karnym Stępień, jednak nie miał na to większych szans.

1
1
1
1
1
55'

Lepszy okres w grze Arki. Gospodarze potrafią dłużej utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika, wymienić parę podań.

1
1
1
1
1
53'

Wdowiak ruszył do dłuższego podania z drugiej linii, ale nie opanował piłki i ta padła łupem Krzepisza.

4
4
4
4
4
52'

Co za kontra Rakowa! Świetnie to rozegrali, Wdowiak zagrał w pole karne do Ivi Lopeza, ten jednak źle przyjął piłkę, utrudnił sobie sytuację i sytuacyjnie szukał strzału tzw. fałszem, ale mocno się pomylił!

6
6
5
5
5
51'

Zamieszanie w polu karnym. Opanował piłkę Adamczyk, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Kun. Odskoczyła mu piłka i ratował się wślizgiem. Trafił w nogę Deję, co nie umknęło uwadze sędziego.

3
3
3
3
3
49'

Gra przerwana, bo na boisku leży Arsenić i zwija się z bólu. Sporo chaosu z obu stron na początku drugiej połowy.