Lech Poznań
90'

Doliczona 1 minuta.

86'

Kilka minut do końca, Olimpia chciałaby zdobyć gola honorowego, jednak brakuje jej argumentów w ofensywie.

2
2
3
83'

Gospodarze poradzili sobie z anemicznym dośrodkowaniem Ishaka z boku pola karnego.

1
1
82'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Jose Cabrera. Wchodzi: Szymon Doba.

1
80'

W ostatnich kilku minutach napór Lecha nieco zelżał. Temperatura meczu zaczyna spadać.

3
2
4
2
3
78'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Karankiewicz. Faulowany Ba Loua.

4
3
1
1
1
75'

Leszczyński mógł stanąć oko w oko z Van der Hartem, ale bramkarz Lecha zgarnął mu piłkę sprzed nosa.

2
2
1
1
1
74'

Lech cały czas przeważa, widać, że chciałby jeszcze poprawić wynik.

6
3
1
2
2
71'
3
2
1
1
1
70'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Filip Rzepka. Wchodzi: Patryk Leszczyński.

1
70'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Tomasz Kaczmarek. Wchodzi: Marko Zawada.

1
70'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Jakub Bojas. Wchodzi: Filip Karmański.

Filip Karmański #22
1
1
1
1
69'

Ładna indywidualna szarża Kaczmarka, który zbiegł z prawego skrzydła w pole karne, jednak uderzył w boczną siatkę.

2
1
2
68'

Z rzutu wolnego centrował Nika Kwekweskiri, piłka leciała w kierunku Ba Louy, ale wybił ją jeden z obrońców.

1
1
1
2
3
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Cabrera. Faulowany Marchwiński.

1
1
1
1
1
65'
61'

Jeśli nic się nie zmieni, poznaniacy zdobędą jeszcze kilka goli. Mają miażdżącą przewagę.

9
4
2
1
2
59'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Hubert Antkowiak. Wchodzi: Karol Landowski.

Karol Landowski #9
1
2
1
2
1
58'

Gol! Strzelił Barry Douglas. Asystował mu Joel Pereira.

0:3! Znów asystował Pereira i znów trafił Douglas. Podobna pozycja, podobny strzał z ostrego kąta. Olszewski bez szans.

17
7
2
2
2
58'

Olimpia jest bezradna, wydaje się, że nie ma żadnych szans na odwrócenie losów meczu.

4
2
1
1
1
56'

Michał Skóraś musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
1
1
2
2
54'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Piotr Witasik. To efekt brutalnego faulu z tyłu na Skórasiu.

2
2
3
2
3
52'

Teraz dobra interwencja Karankiewicza, który utrudnił Karlstromowi oddanie strzału z kilku metrów. Gdyby tego nie zrobił, byłoby pewnie 0:3.

3
2
1
2
1
49'

I mamy 0:2! Z prawego skrzydła głęboko w pole karne dośrodkował Pereira, piłka minęła kilku zawodników, aż w końcu z ostrego kąta do siatki skierował ją Douglas.

21
9
1
2
3
48'

Z dystansu mocno uderzył Lubomir Satka, ale posłał piłkę dokładnie tam, gdzie stał Olszewski.

1
3
2
1
2
48'

Obraz gry taki sam jak przed przerwą. "Kolejorz" w ataku pozycyjnym.

1
2
1
1
2
Czy Olimpia zdobędzie w drugiej połowie choć jednego gola?
1
1
4
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
43'

Teraz Michał Skóraś stanął oko w oko z Olszewskim, jednak kapitalnie interweniował bramkarz Olimpii!

2
1
2
2
3
42'

Kontratak Lecha, Dawid Kownacki wpadł z piłką w pole karne, ale był mocno naciskany przez obrońcę i oddał niezbyt groźny strzał. Olszewski na posterunku.

2
1
2
2
1
40'

Piotr Witasik przeciął głębokie dośrodkowanie Kwekweskiriego z rzutu rożnego.

1
1
2
1
2
37'

Olszewski złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Od razu próbował uruchomić kontrę dalekim wykopem, ale nic nie wskórał.

3
2
1
1
2
33'

Grudziądzanie mają ciężkie życie. Piłka praktycznie cały czas w posiadaniu Lecha.

5
3
1
2
3
30'

Lech dominuje bezdyskusyjnie i szuka kolejnych bramek.

5
4
2
1
5
27'

Czystą sytuację miał Filip Marchwiński, ale jego strzał można właściwie nazwać podaniem do Olszewskiego.

2
1
1
4
2
26'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Krzysztof Wicki.

1:0 dla Lecha! Z rzutu rożnego dośrodkował Douglas, a Kownacki na tyle skutecznie naciskał Wickiego, że ten plecami skierował piłkę do własnej bramki.

Krzysztof Wicki #25
19
22
7
8
7
23'

Aktywny Filip Marchwiński podał dokładnie do niekrytego w polu karnym Karlstroma, lecz Szwed uderzył obok słupka.

2
2
2
1
2
20'

Z bardzo ostrego kąta próbował teraz uderzyć Dawid Kownacki, jednak wielkiego zagrożenia nie stworzył. Do końca naciskał go obrońca.

2
3
2
2
1
19'

Przerwa w grze, na boisku leży Piotr Witasik. Utrzymuje się przewaga Lecha, choć trzeba przyznać, że zagrożenie drużyna Macieja Skorży stwarza tylko po stałych fragmentach.

7
1
1
1
1
15'

Przewaga poznaniaków jest już bardzo wyraźna. Olimpia ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

6
3
1
2
3
12'

Ogromne zamieszanie po rzucie rożnym dla Lecha! Niefortunnie interweniował Hubert Antkowiak i piłka minimalnie minęła słupek. Zapachniało samobójem.

2
2
1
2
1
10'

Teraz grudziądzanie zablokowali strzał Karlstroma sprzed pola karnego.

2
2
1
2
4
9'

Zablokowany strzał Kownackiego, piłka jeszcze trafiła przed pole karne do Douglasa, ale jego uderzenie po rykoszecie minęło bramkę.

3
2
1
1
3
7'

Inicjatywa po stronie "Kolejorza", ale na razie nie do końca widać, że oba zespoły dzielą na co dzień aż trzy klasy rozgrywkowe.

4
2
4
4
4
4'

Równie nieskuteczna odpowiedź Lecha. Niecelnie główkował Filip Marchwiński.

1
1
1
1
5
2'

Olimpia miała pierwszy rzut rożny, jednak goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Kaczmarka.

4
4
3
3
1
1'

Zaczynamy pierwszy półfinał Fortuna Pucharu Polski.