Izrael U-21. Schodzi: Omri Gandelman. Wchodzi: Ilay Eliyau Elmkies.

schodzi Schodzi
Omri Gandelman #16
1
83'

Kamiński na Fornalczyka, zgranie głową i jest przejęcie przez bramkarza. Szkoda!

1
1
1
4
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ziv Morgan.

Ziv Morgan #22
Izrael U-21
1
78'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Adrian Benedyczak. WRACAMY DO GRY! Prostopadła piłka, Kamiński z ostrego kąta, technicznie, daje remis!

78'

Abada sam na sam i broni Miszta!

1
77'

Ależ rajd Podgoreanu, ale na szczęście przestrzelił.

73'

Gol! Strzelił Omri Gandelman. Asystował mu Karm Jaber. Dośrodkowanie, główka i gol. Miszta tym razem nie dał rady, a wcześniej obronił strzał Karzeva. Trzech obrońców (!) było przy Gandelmanie. I co z tego...?

6
67'

Ładna centra Kozłowskiego na Mosóra, ale źle uderzył polski stoper.

65'

Abada z dystansu, na szczęście obok!

1
2
63'

Izrael U-21. Schodzi: Or Blorian. Wchodzi: Ziv Morgan.

Or Blorian #4
61'

Gooooola nie ma! Mosór pomylił się o centymetry przy strzale głową!

2
60'

Przerwa w grze, Blorian potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Benedyczakiem.

58'

Napór Izraela trwa, ale na razie strzały mijają bramkę lub odbijają się od obrońców.

56'

Groźna centra Jabera, Mosór wybija za boisko.

52'

Izrael znowu rusza z akcją, ale powstrzymujemy. Leży teraz Kozłowski po starciu. Musimy się obudzić!

1
51'

Kolejna szansa Izraela, ale łapie piłkę Miszta.

50'

Gol! Strzelił Liel Abada. Pięknie przymierzył pod poprzeczkę.

Liel Abada #10
Izrael U-21
1
1
3
3
48'

Akcja Izraela, Davida strzela, rykoszet i wybija to Miszta! Nie weszliśmy dobrze w drugą część.

czas Druga połowa
46'

Izrael U-21. Schodzi: Gil Cohen. Wchodzi: Osher Davida. To jest zmiana ofensywna.

Osher Davida #7
Gil Cohen #5
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Eden Karzev.

Eden Karzev #11
Izrael U-21
1
45'

Doliczono 2 minuty.

1
3
43'

Izrael teraz dłużej przy piłce, skupiliśmy się na defensywie.

2
1
41'

Mocna wrzutka z prawego skrzydła Izraela, piąstkuje Miszta. Abada tworzy zagrożenie.

1
39'

Kozłowski płasko, ale trąci to bramkarz! Mamy korner.

37'

Kolejna obrona Miszty, blokuje strzał z ostrego kąta!

3
1
34'

Granie akcja za akcję, bez bardzo chaotyczne.

30'

Zalewski wycinany równo z trawą przed polem karnym, ale gramy. Benedyczak strzela, broni jednak bramkarz Izraela! Ładnie wypuszczony Zalewski. Widać, że mamy różne pomysły na grę.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Omri Gandelman.

Izrael U-21
2
2
28'

Ależ Izrael teraz postraszył, ale Kiwior DWA RAZY wybija piłkę z linii bramkowej!

1
1
1
1
27'

Sprytnie Zalewski na bliższy słupek z rzutu rożnego, nabiega Piątkowski i posyła piłkę nieznacznie nad bramką!

1
27'

Mocny strzał Kamińskiego i broni to bramkarz Izraela!

2
24'

My wolny zepsuliśmy, a szczęścia z dystansu szuka Izrael. Abada jednak przestrzelił.

2
22'

Na murawę weszli lekarze, muszą opatrzeć Zalewskiego.

1
2
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Doron Leidner. Ostro potraktował Zalewskiego, mamy rzut wolny w groźnej pozycji.

Doron Leidner #3
Izrael U-21
2
1
19'

Podgoreanu głową i broni to Miszta, wyczekał! Izrael miał pomysł, ma korner, ale wybijamy!

1
18'

Izrael zaczyna wychodzić, ale powstrzymujemy zrywy gospodarzy. Jest kontrola.

1
1
14'

Naciskamy na Izrael, powoli zamykamy rywala pod jego bramką.

10
2
10'

Gol! Strzelił Adrian Benedyczak. Asystował mu Kacper Kozłowski. Aut, Kozłowski z lewej strony gra fałszem, Bendyczak na wślizgu i 1:0! Obrona Izraela całkowicie zaskoczona!

7'

Zaczynamy łapać rytm i utrzymywać się przy piłce.

3
3
5'

Teraz dobrze zapowiadająca się akcja, strzela Poręba, ale zablokowany. Jeszcze prostopadle Kozłowski do Benedyczaka, ale przecina to rywal.