(0:0)
Zakończony
Anglia U-20
90+2'

Łukasz Łakomy mógł przypieczętować zwycięstwo Polaków. Pomocnik był sam na sam z golkiperem i nie trafił w światło bramki.

2
4
1
1
9
90+1'

Dwie zmiany w reprezentacji Anglii. Jesurun Rak-Sakyi i Jordan James otrzymali szansę od selekcjonera.

2
90'

Damian Sylwestrzak doliczył trzy minuty do drugiej części gry.

1
1
1
1
90'

Miłosz Stępiński zdecydował się na zmianę w defensywie. Jakub Szymański wszedł na boisko za Aleksandra Paluszka.

1
2
1
89'

Jakub Iskra wbiegł w pole karne i szukał Łukasza Zjawińskiego. Niedokładne zagranie piłkarza Śląska Wrocław.

1
87'

W ostatnich minutach reprezentanci Anglii nie potrafili zagrozić bramce Marcela Lotki. Polacy są pewni swego.

4
2
85'

Kolejna już zmiana w polskiej drużynie. Karol Struski zakończył swój udział w meczu, Jakub Bieroński zameldował się na murawie.

2
2
1
83'

Nie ma szczęścia James McAtee. Utalentowany Anglik strzelił minimalnie obok lewego słupka.

1
1
1
82'

Mamy zmianę w reprezentacji Anglii. Daniel Neil zastąpił Tylera Mortona.

1
80'

Przekombinował James McAtee. Wychowanek Manchesteru City zbyt późno oddał strzał i zanotował stratę.

1
1
78'

Groźny kontratak Biało-Czerwonych. Łukasz Zjawiński ruszył z piłką, jednak Nathan Wood wrócił na własną połowę i wygrał pojedynek z Polakiem.

3
1
1
3
76'

Podopieczni Miłosza Stępińskiego znakomicie radzą sobie w defensywie. Marcel Lotka zamurował bramkę.

3
2
74'

Dwie zmiany w drużynie gości. Na murawie pojawili się Taylor Gardner-Hickman oraz Luke Plange.

1
72'

Nathaniel Ogbeta znalazł sobie miejsce na lewym skrzydle i niedokładnie dośrodkował. Marcel Lotka rozpoczął kontratak Polaków.

1
1
70'

W drugiej połowie zespół Miłosza Stępińskiego jest stroną przeważającą. Anglicy wymieniają podania, ale nic z tego nie wynika.

2
4
68'

Groźnie pod bramką reprezentacji Polski. Dobrą interwencją popisał się Marcel Lotka, który wypiąstkował piłkę.

3
1
1
67'

Kolejna zmiana w reprezentacji Polski. Jakub Iskra zastąpił Mateusza Żukowskiego.

3
1
1
65'

Marcel Lotka mógł odetchnąć z ulgą. Po uderzeniu Sama Greenwooda piłka przeleciała obok prawego słupka.

2
1
64'

W tym momencie Polska ma na koncie osiem punktów i zajmuje piąte miejsce w stawce Elite League. Anglia plasuje się na siódmej pozycji.

6
1
62'

Anglicy są zdezorientowani po trafieniu Szwedzika. Marcel Lotka nie spieszy się ze wznowieniem gry.

6
1
1
60'
GOOOOOOL!!!

Reprezentacja Polski ma już dwubramkową przewagę. Karol Struski wypuścił podaniem Patryka Szwedzika, który przełamał ręce bramkarza reprezentacji Anglii. Szykuje się niespodzianka.

1
59'

Na trybunach w Bielsku-Białej pojawił się Maciej Stolarczyk. Selekcjoner reprezentacji U-21 z bliska przygląda się poczynaniom Polaków.

1
1
57'

Do tej pory reprezentacja Anglii miała więcej sytuacji bramkowych. Miłosz Stępiński miał nosa, wpuszczając na boisko Radosława Gołębiowskiego.

1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Biało-Czerwoni obejmują prowadzenie! Akcja rezerwowych. Łukasz Łakomy kapitalnie dograł z rzutu rożnego, a Radosław Gołębiowski strzałem głową skierował piłkę do siatki. Bramkarz mógł zachować się nieco lepiej.

#0
Polska U-20
18
12
1
1
53'

Radosław Gołębiowski napędza akcje reprezentacji Polski. Młody pomocnik wywalczył kolejny rzut rożny.

1
2
51'

James McAtee już trzy razy sprawdził czujność Marcela Lotki. Polski bramkarz ma sporo pracy w dzisiejszym meczu.

1
49'

Selekcjoner Anglików nie zmienił składu w przerwie. Po zmianie stron Biało-Czerwoni nieco dłużej utrzymują się przy piłce.

1
1
46'
ZMIANA
czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
Tak
Nie
1
43'

Reprezentacja Anglii ma więcej z gry. Podopieczni Miłosza Stępińskiego skutecznie odpierają ataki Wyspiarzy.

2
41'

James McAtee przedryblował trzech obrońców i uderzył w kierunku bramki. Maksymilian Tkocz w ostatniej chwili interweniował.

1
1
40'

Arkadiusz Pyrka zagrał do wychodzącego na pozycję Karola Struskiego, po raz kolejny Polak źle przyjął piłkę. Anglicy budują akcję.

1
2
38'

Ajibola Alese ruszył lewym skrzydłem, w polu karnym przytomnie zachował się Filip Szymczak. Wychowanek Lecha wyjaśnił sytuację.

1
36'

Karol Struski miał trochę miejsca przed polem karnym Anglików, lecz nie podejmował ryzyka. Ofensywny pomocnik stracił piłkę.

34'

Kolejny strzał z dystansu Leightona Clarksona. Tym razem Marcel Lotka tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
1
1
34'

Problemy Maksymiliana Tkocza. Młody defensor potrzebował przerwy, ale chce kontynuować grę.

2
2
32'

Miłosz Stępiński szykuje zmiany w składzie przed końcem pierwszej połowy. Polscy piłkarze ruszyli na rozgrzewkę.

30'

Leighton Clarkson był zupełnie niepilnowany przed polem karnym i oddał strzał. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
28'

Jakub Kałuziński celnie dograł na głowę Olafa Kobackiego. Nic z tego, zawodnik Arki Gdynia źle trafił w piłkę.

1
1
27'

Bartosz Talar przeprowadził indywidualną akcję na prawym skrzydle i zanotował stratę tuż przed polem karnym. Gospodarze szybko odzyskali piłkę.

25'

Obraz gry się nie zmienia. Goście kontrolują wydarzenia boiskowe, a Polacy są nastawieni na kontrataki.

23'

Tyler Morton zdecydował się na strzał z dużej odległości i po rykoszecie piłka przeleciała obok słupka. Tylko rzut rożny.

21'

Akcja pod polem karnym reprezentacji Polski. Przyjezdni spokojnie wymieniają podania i zbliżają się do bramki Marcela Lotki.

1
19'

Zespół Andy'ego Edwardsa próbuje uspokoić grę. Polscy piłkarze cały czas popełniają proste błędy.

1
1
1
17'

Po stronie Anglików niezwykle aktywny jest Nathaniel Ogbeta. Bartosz Talar ma spore problemy z wahadłowym.

1
1
1
15'

Było bardzo blisko. Filip Szymczak dopadł do piłki po błędzie bramkarza i po chwili trafił prosto w Harveya Cartwrighta.

1
14'

Obiecująca akcja Polaków. Olaf Kobacki zagrał w kierunku Filipa Szymczaka, jednak ten nie zdołał opanować piłki.

1
1
12'

I kolejna wrzutka Nathaniela Ogbety. Marcel Lotka wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

1
11'

Reprezentacja Anglii kontratakuje. Kacper Łopata był dobrze ustawiony i zablokował strzał Leightona Clarksona.

2
9'

Zawodnicy Miłosza Stępińskiego coraz mocniej naciskają Anglików. Przyjezdni mają niewielką przewagę w posiadaniu piłki.

5
2
7'

Nathaniel Ogbeta dwa razy wstrzelił piłkę w pole karne, ale Marcel Lotka nie popełnił błędu. Golkiper oddalił grę od własnej bramki.

2
5'

Odważna próba Jakuba Kałuzińskiego. Środkowy pomocnik bardzo mocno uderzył zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

1
1
3'

Reprezentanci Polski próbują przedostać się na połowę rywala. W pierwszych minutach Anglicy utrzymują się przy piłce.

1
1
1'

Pierwsza akcja przyjezdnych. Sam Greenwood ruszył środkiem boiska i niecelnie uderzył z dystansu.

1
1
1
czas Start meczu
19:58

Spotkanie poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak.