(0:3)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Pięć goli w meczu i ogromne emocje w końcówce. Liverpool w finale Pucharu Anglii!

3
90+5'

Akcja za akcję, sporo dzieje się raz pod jedną, a raz pod drugą bramką.

1
90+3'

Z pola karnego uderzył Sterling, Alisson pewnie obronił.

4
90+1'

Z pola karnego huknął Fernandinho, ale dwa metry ponad bramką.

2
2
90+1'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Jeszcze będą emocje! Strzał Mahreza odbiła Alisson, a nadbiegający Bernardo Silva z bliska wpakował piłkę do siatki. 2:3!

4
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Salah dwa metry przed bramką już składał się do uderzenia, został zablokowany.

2
85'

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Diogo Jota.

85'
84'

Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzył Sterling, wysoko ponad bramką Alissona.

2
1
83'

City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Riyad Mahrez.

80'

Z ok. 16 metrów uderzył Luis Diaz, piłka znalazła się w rękach bramkarza.

78'

Niewiele w ofensywie wychodzi graczom City. Przypadek może coś jeszcze w tym spotkaniu zmienić, jednak drużyna Pepa Guardioli na wygraną w meczu nie zasłużyła.

75'

Kwadrans do końca. Fani The Reds już świętują. To jednak jeszcze dość dużo czasu.

1
73'

Błąd Zinczenki, Salah przejął piłkę, uderzył ponad bramkarzem, ale także obok słupka.

71'

Kryminał w defensywie The Reds. Jesus znalazł się w sytuacji sam na sam z Alissonem, ale bramkarz zdołał odbić piłkę!

69'

Przed polem karnym piłka dotarła do Keity, ten natychmiast uderzył, ale daleko od bramki.

1
67'

Minuty płyną, pod bramkami niewiele się dzieje. Liverpoolowi taka sytuacja odpowiada.

64'

Grealish naciskał Konate i wywalczył wrzut z aut w okolicach pola karnego.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane.

komentarz

59'

Po słabszym początku 2. połowy Liverpool wrócił do tego, co grał w 1. połowie.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho. Bardzo ostre zagranie, to mogła być nawet czerwona kartka.

1
54'

Jesus atakowany przez rywala zdołał uderzyć z bliska, Alisson nogą odbił piłkę.

53'

Sporo błędów w defensywie popełniają zawodnicy City. Przed momentem Liverpool omal nie zdobył czwartej bramki.

1
50'

Gracze City weszli w 2. połowę z nadzieją na odrobienie strat. Szybko napoczęli rywala i chcą więcej.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Naby Keita.

2
47'

Gol! Strzelił Jack Grealish. Asystował mu Gabriel Jesus. City wraca do gry! Akcja prawą stroną, Jesus w polu karnym do Grealisha, a ten uderzył z ok. 15 metrów przy słupku do bramki. Już tylko 1:3!