Liga Konferencji Europy: Półfinały, rewanże
05 maj 2022 21:00
komentarz

Bez goli w Marsylli. To oznacza, że w finale Ligi Konferencji zagra Feyenoord Rotterdam.

90+5'

Kokcu starał się przelobować bramkarza. Pomylił się nieznacznie!

90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cyriel Dessers.

Cyriel Dessers #33
Feyenoord Rotterdam
90+3'

Chaotyczna końcówka. Feyenoord stara się skontrować gospodarzy, ale brakuje gościom spokoju.

1
1
90+1'

Przed szansą Alireza Jahanbakhsh, Mandanda niepewnie, ale w końcu sytuację opanował.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
86'

Feyenoord skupiony na defensywie, Olympique nie potrafi zagrozić gościom.

1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Cengiz Under.

Olympique Marsylia
1
81'
ZMIANA

Feyenoord. Schodzi: Guus Til. Wchodzi: Jorrit Hendrix.

81'

Under dośrodkował z rzutu wolnego, Saliba głową z sześciu metrów uderzył ponad bramką.

1
1
79'

Coraz bardziej nerwowo. Teraz przepychanki przy linii bocznej.

1
1
78'

Gra przerwana, sędzia dostrzegł na spalonym jednego z graczy gospodarzy.

1
77'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Liroli, ten uderzył. Piłka po drodze odbiła się od nogi obrońcy i obok słupka wyszła na rzut rożny!

76'

Już mniej niż kwadrans Olympique ma na złamanie obrony gości. Ataki marsylczyków cały czas są mało ekskluzywne.

1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Tyrell Malacia.

1
74'
ZMIANA

Feyenoord. Schodzi: Luis Sinisterra. Wchodzi: Bryan Linssen.

wchodzi Wchodzi
Bryan Linssen #11
schodzi Schodzi
Luis Sinisterra #7
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Boubacar Kamara.

Boubacar Kamara #4
1
69'

Ostro na boisku, po chwili przepychanki pomiędzy dwoma zawodnikami. Sędzia ich skrzyczał, ale kartki zachował dla rodziny.

1
67'

Składna akcja gości, wycofanie do Traunera, ten uderzył z pola karnego tuż ponad bramką!

1
3
1
66'

Goście widzą już metę. Zaczynają kraść sekundy. Sędzia twierdzi, że wszystko widzi. Czy jednak na pewno?

63'

Zagranie do Milika, Polak tragicznie przyjmował piłkę w polu karnym.

1
2
1
9
62'
ZMIANA

Olympique Marsylia. Schodzi: Bamba Dieng. Wchodzi: Cedric Bakambu.

Bamba Dieng #12
2
1
60'

To już tylko dwa kwadranse do końca. Gospodarze cały czas niewiele zrobili, aby poprawić swoją sytuację.

1
1
komentarz

58'

Trochę żywsze tempo meczu, jednak cały czas wszystko wygląda bardzo chaotycznie.

1
55'

Mamy celny strzał. Szczęścia poszukał Rongier, ale przymierzył wprost w Marciano.

1
55'

Biją głową w mur marsylczycy. Ataki są dość chaotyczne.

1
52'

Olympique przy piłce. Wszystko dzieje się jednak w okolicach środka boiska. A czas płynie.

1
1
49'

Piłkarze Feyenoordu po zmianie stron starają się atakować. Olympique nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala.

1
1
47'

Pierwszy celny strzał gości. Sinisterra uderzył głową, ale tam, gdzie stał bramkarz.