Wrzutka Tsimikasa z rzutu wolnego, ale piłka szybko stała się bezpańska.

116'

Faulem przerywa grę Reece James. Kradnie w ten sposób czas.

1
114'

Miotał się z piłką w okolicach pola karnego Ruben Loftus-Cheek, lecz zaliczył strzał zablokowany.

2
113'

Zeszło powietrze z obu ekip.

1
1
109'

Ngolo Kante szuka zagrania między rywalami, ale piłka zatrzymuje się na nogach jednego z nich.

1
4
1
106'
czas Druga połowa dogrywki
105'

Dośrodkowanie Jorginho wybija Konate.

1
3
1
103'

Piłka wybita przez defensorów The Reds.

1
3
2
102'

Groźnie wstrzelona piłka w pole karne Liverpoolu. Ziyech usiłował przebić się przez czerwony mur, ale jedyne co mu się udało wywalczyć, to rzut rożny.

100'

Kolejna próba wrzutki na Pulisicia, lecz zdążył Alexander Arnold z interwencją.

1
98'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Luis Diaz #23
2
1
1
97'

Długo zbierał się do dośrodkowania Alonso. Wślizgiem dojechał do niego Diogo Jota.

1
1
2
95'

Tyle, że nic z niego nie wyszło.

1
2
1
2
1
94'

Pulisić ruszył w stronę bramki, ale wywalczył rzut rożny.

93'

Ewidentnie tempo gry spadło. Nie ma już szarż na bramki.

92'

Wygląda na to, że van Dijka z gry wyłączył jakiś uraz.

1
4
1
91'
komentarz

Koniec drugiej połowy, ale nie meczu. Przed nami dodatkowe pół godziny emocji.

1
90+2'

Szybko wznowiona gra po rzucie wolnym, centra Alexandra-Arnolda, wydawało się że piłka stracona, a tu jeszcze Luis Diaz chciał z niej zrobić użytek. Dobre wyjście Mendy'ego.

90+1'

Minimum trzy minuty dłużej pogramy na Wembley.

90'

Jeszcze jeden kontratak Luisa Diaza. Przełożył sobie piłkę na prawą nogę, ładnie ją zakręcił i... minimalnie chybił...

1
89'

Zyskał sporo terenu rajdem lewą stroną Luis Diaz, ale co z tego, skoro jego zagranie do partnera w pole karne spełzło na niczym...

88'

Główka van Dijka po rzucie wolnym dla The Reds... piłka nad bramką.

1
1
1
85'
84'

I jeszcze raz słupek! Tym razem po strzale Diogo Joty. Liverpool nie chce tu dogrywki!

1
1
83'

Ależ okazję miał teraz Luis Diaz! Diogo Jota podał do Sadio Mane, ten rozszerzył akcję zagrywając na prawo do Kolumbijczyka, lecz trafił on tylko w słupek!

1
1
81'

Wysoka piłka na lewą stronę do Alonso. Nie miał gracz Chelsea za dużo miejsca, ale oddał strzał. Kozłującą piłkę złapał Alisson.

1
1
1
80'

Faulowany Diogo Jota przed polem karnym Chelsea? Zdaniem sędziego - nie.

2
1
3
77'
1
1
1
77'

Po rzucie rożnym dla Chelsea kontra Liverpoolu. Popędził Alexander-Arnold, akcja przyhamowała na 30. metrze. Jest faul Jamesa na Thiago.

1
1
76'

Wparował w pole karne Pulisić. Interweniował wślizgiem Alexander-Arnold, ale chował nogi jak tylko się dało, byle nie wywołać rzutu karnego.

1
73'
71'

Coraz bardziej pachnie dogrywką na Wembley. Obie drużyny nie chcą ryzykować, boją się straty bramki.

1
69'

I kolejna sytuacja dla Liverpoolu! Tym razem Luis Diaz bliski szczęścia, lecz nadal celownik rozregulowany.

2
1
68'

Kolejny raz brakuje precyzji w strzale Pulisicia.

2
1
1
4
66'
3
1
2
1
1
65'

Jest w końcu strzał celny The Reds, ale uderzenie Keity bardzo lekkie.

2
3
64'

Mendy łapie wszystko, co leci w stronę jego bramki ostatnio.

2
1
1
2
2
62'

Dośrodkowanie Alonso z lewej flanki wybija Marcos Alonso głową na rzut rożny.

1
1
1
60'

Miękkie zagranie z lewej strony do Diogo Joty. Jest strzał po ziemi, ale zagrożenie nikłe.

1
56'

Jeszcze jedna wrzutka Jamesa i centymetrów zabrakło Alonso, by sięgnąć tę piłkę.

1
55'

Zagranie Reece'a Jamesa zablokowane przez Alexandra-Arnolda. Sporo pracy ma w ostatnim czasie obrona The Reds.

1
52'

Ładnie wymanewrował się Luis Diaz w poszukiwaniu miejsca do strzału z linii pola karnego. Broni Mendy.

1
1
1
51'

Alexander-Arnold zagrał górną piłkę w stronę pola bramkowego, a tam Andrew Robertson nie wiedział, czy lepiej zagrać nogą czy głową i ostatecznie wyszedł z tego kiks.

1
1
49'

I rusza dalej Lukaku, lecz był spalony, gdy uciekał od przeciwnika w stronę linii końcowej.

1
2
2
1
1
48'

Alonso z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę!

1
1
1
2
2
47'

No proszę, teraz rzeczywiście to Chelsea mocno zaczyna drugą połowę. Mocny strzał Pulisicia z trudem broni Alisson.

1
46 '

I już zagranie w pole karne do Marcosa Alonso, świetne przyjęcie piłki, ale strzął lewą nogą minął słupek bramki.

46'

No to gramy. W przerwie zmian nie było. W Liverpoolu nie ma kontuzjowanego Salaha.