Nedzhib Hadzha nie składa broni. Środkowy pomocnik uderzył z dużej odległości, znowu nad poprzeczką.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1:1'

Holandia odrobiła straty i prowadzi już 2:1 z reprezentacją Francji. Na listę strzelców wpisał się Antoni Milambo.

88'

Bułgaria mogła już prowadzić. Nedzhib Hadzha był niepilnowany przez polem karnym i strzelił nad poprzeczką.

86'

Polska U-17. Schodzi: Dawid Drachal. Wchodzi: Mateusz Wójcik.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Dawid Drachal #6
84'

Gol! Strzelił Stefan Traykov.

Niestety, reprezentacja Bułgarii wyrównuje. Stefan Traykov przedostał się w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka była poza zasięgiem Jakuba Murawskiego.

Stefan Traykov #17
82'

Bułgaria U-17. Schodzi: Petar Kirev. Wchodzi: Aleksandar Petrov.

Aleksandar Petrov #21
Petar Kirev #19
81'

Żółtą kartkę otrzymał Slavi Chakarov.

Slavi Chakarov #2
80'

Biało-Czerwoni mają wszystko pod kontrolą. Reprezentanci Bułgarii nie potrafią zagrozić bramce Jakuba Murawskiego.

78'

Tymczasem Holandia doprowadziła do remisu 1:1 z Francją. Dean Huijsen trafił do siatki z rzutu karnego.

76'

Polska U-17. Schodzi: Kacper Śmiglewski. Wchodzi: Szymon Doba.

Szymon Doba #19
Kacper Śmiglewski #9
76'

Oliwier Sławiński ruszył w kierunku bramki i przetestował golkipera. Bozhev ponownie spisał się na medal.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Śmiglewski.

Polska U-17
72'

Ależ uderzenie Tommaso Guercio! Polak przymierzył zza pola karnego i bramkarz popisał się fantastyczną interwencją.

70'

Asen Mitkov złapał się za prawą nogę i po kilkudziesięciu sekundach wrócił na plac gry. Bułgarzy szukają bramki wyrównującej.

68'

Bułgaria U-17. Schodzi: Aleksandar Aleksandrov. Wchodzi: Stefan Traykov.

Aleksandar Aleksandrov #22
66'

Po zmianie stron Bułgarzy nie mają absolutnie żadnych argumentów. Podopieczni Dariusza Gąsiora kontrolują grę.

64'

Rezerwowy bramkarz Bułgarii ruszył na rozgrzewkę, ale zmiana między słupkami nie będzie konieczna. Gramy dalej.

62'

Kacper Śmiglewski niefortunnie zderzył się z bułgarskim bramkarzem. Aleks Bozhev zwija się z bólu i jest opatrywany przez sztab medyczny.

60'

Reprezentacja Polski pewnie zmierza po pierwsze zwycięstwo na mistrzostwach. Wygląda na to, że zespół Dariusza Gęsiora zajmie trzecie miejsce w grupie B.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Staniszewski.

Jakub Staniszewski #2
Polska U-17
58'

Polska U-17. Schodzi: Kacper Terlecki. Wchodzi: Jakub Lewicki.

Jakub Lewicki #3
Kacper Terlecki #20
58'

Polska U-17. Schodzi: Kacper Masiak. Wchodzi: Kacper Śmiglewski.

57'

Kolejna już próba Antoana Stoyanova. Środkowy pomocnik zdecydował się na strzał z 40 metrów, lecz Jakub Murawski był dobrze ustawiony.

55'

Teraz Nedzhib Hadzha próbował wymusić rzut karny. Bułgar nic nie wskórał, arbiter nie dopatrzył się faulu.

53'

Piłkarze grają na dużej intensywności w drugeiej odsłonie. Oliwier Sławiński upokorzył przeciwnika i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

51'

Jakub Murawski odetchnął z ulgą po mocnym strzale Antoana Stoyanova. Piłka przeleciała minimalnie obok lewego słupka.

49'

Kacper Masiak mógł podwoić prowadzenie Polaków. Skrzydłowy kropnął z dystansu, jednak bramkarz był na posteurnku.

47'

Gol! Strzelił Oliwier Sławiński. Asystował mu Kacper Terlecki.

Zasłużył na tę bramkę Oliwier Sławiński. Kapitan reprezentacji Polski szczęśliwie opanował piłkę po centrze Kacpra Terleckiego i silnym uderzeniem pokonał bramkarza.