Zakończony
Brazylia
90+3'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Bruno Guimaraes.

Jeszcze uderzenie do bramki w doliczonym czasie oddane przez Gabriela Jesusa na zakończenie ataku indywidualnego.

Brazylia
Asysta:
Bruno Guimaraes #17
1
1
1
90+2'

Jeszcze poskromiona wrzutka w pole karne Brazylii.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Woo-Yeong Jeong za wślizg w nogi Bruno Guimaraesa.

Woo-Yeong Jeong #10
Korea Płd.
1
87'

Każdy zmiennik Tite próbuje zaznaczyć swoją obecność na boisko. Przed momentem Matheus Cunha oddał uderzenie, którego zablokowanie sprawiło dużo problemów zawodnikom w czerwonych strojach z białymi elementami.

1
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

1
84'

Korea Płd.. Schodzi: Hee-Chan Hwang. Wchodzi: Chang-Hoon Kwon.

wchodzi Wchodzi
Chang-Hoon Kwon #22
schodzi Schodzi
1
81'

Brazylia. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Matheus Cunha.

81'

Brazylia. Schodzi: Fred. Wchodzi: Bruno Guimaraes.

1
80'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Zamiast Neymara wszedł na boisko Philippe Coutinho i oddał uderzenie na 4:1 w 80. minucie. Techniczna gracja zawodnika Aston Villi, który pokonał bramkarza Korei Południowej kopnięciem zewnętrzną częścią buta.

78'

Brazylia. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Gabriel Jesus.

78'

Brazylia. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Philippe Coutinho.

78'

Nieudana akcja oskrzydlająca Korei Południowej.

1
75'

Brazylia jest już wyraźnie lepsza i raz po raz przedostaje się w pobliże bramki Korei Południowej. Uderzenie Raphinhi zatrzymało się na słupku, a niewiele wcześniej ochotę na podwyższenie prowadzenia miał Vinicius Junior.

1
72'

Od 70. minuty na boisku są finaliści Ligi Mistrzów, Vinicius Junior oraz Fabinho.

2
71'

Korea Płd.. Schodzi: Hwang Ui-jo. Wchodzi: Sang-Ho Na.

Sang-Ho Na #17
3
70'

Brazylia. Schodzi: Richarlison. Wchodzi: Vinicius Junior.

70'

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Fabinho.

67'

Suną kolejne ataki zespołu z Ameryki Południowej. Raphinha popisał się podobnym rajdem jak ten Richarlisona sprzed kilku minut. Ponownie Canarinhos zabrakło wykończenia strzałem w gąszczu broniących rozpaczliwie Koreańczyków.

1
66'

Tak wygląda rywalizacja od środka.

1
64'

Akcja indywidualna Richarlisona, który zamienił się pozycjami z Neymarem. Gwiazdorowi Paris Saint-Germain nie udało się dostawić stopy do piłki wstrzelonej w pole bramkowe Seung-Gyu Kima.

1
61'

Minęła ponad godzina spotkania i jako pierwszy na przeprowadzenie roszad personalnych zdecydował się selekcjoner Korei Południowej. Brazylia jeszcze w galowym zestawieniu.

1
58'

Korea Płd.. Schodzi: Yong Lee. Wchodzi: Woo-Yeong Jeong.

1
58'

Korea Płd.. Schodzi: Seung-Ho Paik. Wchodzi: Moon-Hwan Kim.

Moon-Hwan Kim #15
Seung-Ho Paik #8
3
57'

Gol! Strzelił Neymar.

W 57. minucie doszło do powtórki z rozrywki, ponieważ Neymar wykorzystał rzut karny przyznany po wideo weryfikacji za faul na Alexie Sandro. 3:1 dla Canarinhos w Seulu.

Brazylia
1
1
1
56'

I ponownie jedenastka po wideo weryfikacji.

1
1
1
53'

Alex Sandro domagał się podyktowania kolejnego rzutu karnego dla Brazylii.

1
51'

Podanie Raphinhi w pole karne przeciwnika, ale tam Richarlisonowi nie udało się zabrać z piłką w kierunku bramki Korei Południowej. Tymczasem rezerwowi reprezentanci Brazylii są już na intensywnej rozgrzewce.

2
49'

Brazylia w rozegraniu piłki na połowie przeciwnika, tym razem nie chce dopuścić ambitnego przeciwnika do głosu.

2
czas Druga połowa
Czy Korea Południowa wyrówna po przerwie?
1
komentarz

Pierwsza połowa była nieoczywista. Generalnie lepsza była reprezentacja Brazylii, co ma odzwierciedlenie w wyniku 2:1. W centralnej fazie tej części meczu Korea Południowa potrafiła jednak przycisnąć i przeprowadzić akcję bramkową. To znak, że jeszcze może być interesująco po powrocie drużyn z szatni na boisko.

1
45+1'

Thiago Silva strzelił w poprzeczkę w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
42'

Brazylia zdążyła odzyskać prowadzenie w pierwszej połowie. Była 42. minuta i Neymar pewnym strzałem wykorzystał rzut karny przyznany za faul na Alexie Sandro. Japoński sędzia wskazał "na wapno" po obejrzeniu powtórek.

Brazylia
5
1
1
1
41'

Rzut karny po faulu na Alexie Sandro. Decyzja po obejrzeniu powtórek.

4
1
1
38'

Świetna szansa, a nawet dwie na odzyskanie prowadzenia. Bohaterem gospodarzy został Seung-Gyu Kim, który w ciągu kilkunastu sekund poradził sobie z niebezpiecznymi strzałami Richarlisona oraz Freda.

4
35'

Nabrali optymizmu i rozpędu gospodarze. Akcja była prowadzona na obrzeżach pola karnego nieco zdezorientowanych reprezentantów Brazylii. Tym razem zabrakło porozumienia i dokładności Koreańczykom.

4
1
31'

Gol! Strzelił Hwang Ui-jo. Asystował mu Hee-Chan Hwang.

Korea Południowa wyszła z szoku po kilkunastu minutach, a w 31. minucie doprowadziła do remisu 1:1. Coraz groźniejsze ataki Azjatów pozwoliły przedrzeć się do bramki Wevertona. Hwang Ui-jo dostał podanie w pole karne od Hee-Chan Hwanga, świetnie zachował się w starciu z Thiago Silvą i oddał uderzenie w kierunku dalszego narożnika w bramce.

28'

Korea Południowa nieco zwarła szyki obronne i częstotliwość sytuacji podbramkowych Brazylii spadła. Canarinhos mają przewagę w posiadaniu piłki, jednak gospodarze wrzucili nieco piachu w ich ofensywny mechanizm.

2
25'

Podopieczni Tite rozegrali akcję na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Piłka trafiła do Richarlisona, a ten niepotrzebnie przewrócił się i próbował przekonać japońskiego sędziego do odgwizdania rzutu karnego.

2
23'

Tymczasem kibice prezentują kartoniadę.

2
22'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

2
19'

Canarinhos dostali małe ostrzeżenie od przeciwnika i postanowili ponownie starannie wymienić podania w centrum boiska. W tych okolicznościach Korea Południowa była zmuszona o wycofania się w pobliże własnej bramki.

1
16'

Lucas Paqueta i Neymar pograli efektownie na połowie przeciwnika. Brazylia nie wypracowała sobie jednak tym razem przestrzeni do przeprowadzenia ataku.

1
12'

Korea Południowa odpowiedziała dwoma strzałami celnymi na gola Richarlisona i również Weverton miał już możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

2
10'

Brazylia wcześnie na prowadzeniu 1:0!

7'

Gol! Strzelił Richarlison. Asystował mu Fred.

Pierwsza akcja bramkowa Brazylii została przeprowadzona na lewej stronie boiska. Alex Sandro wymienił podania i wypracował przestrzeń na wbiegnięcie w pole karne. Piłka trafiła kilkanaście metrów przed bramkę Senga-Gyu Kima, a po strzale Freda została jeszcze strącona do siatki przez Richarlisona.

3
2
1
1
4'

Brazylia w natarciu na początku meczu. Przed polem karnym Korei Południowej znalazł się Lucas Paqueta, a jego płaskie uderzenie zostało powstrzymane przez bramkarza.

1
2'

Korea Południowa w czerwonych strojach z białymi elementami, a Brazylia w żółtych koszulkach, niebieskich spodenkach i białych getrach. Na początku spotkania piłka w bramce zespołu z Azji, ale gol Thiago Silvy nie został uznany z powodu spalonego.