(0:0)
Zakończony
USA
komentarz

Koniec meczu! Bezbramkowy remis w starciu Anglii z USA. Kwestia awansu rozstrzygnie się w ostatniej kolejce!

30
18
4
3
3
90+3'

Shaw zagrywał z rzutu wolnego i minimalnie niecelnie strzelał Kane!

44
43
10
5
9
90+2'

Prosta strata Zimmermana na własnej połowie. Faulowany był Grealish i Anglia ma rzut wolny z bocznego sektora.

9
8
6
10
12
90+1'

Maguire nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie miało siły to uderzenie. Broni Turner.

18
11
3
4
5
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

8
8
7
6
6
89'

Świetnie wyszli spod pressingu Amerykanie i przeszli do ofensywy. Moore dostał podanie z prawej strony, miał kilka opcji, ale wybrał najgorzej i podał wprost pod nogi rywala.

8
4
4
5
8
87'

Anglia ma drugi, ale Rashford kopnął za lekko i pewnie broni Turner.

7
14
2
4
3
87'

Po jednym celnym strzale w wykonaniu obu drużyn jak do tej pory.

4
9
3
6
3
86'

Niewiele dzieje się na boisku. Oba zespoły strasznie zwolniły grę. Chyba nikt nie chce przegrać.

5
6
4
3
5
83'
1
83'
3
2
3
3
1
82'

Długo leciała piłka po dośrodkowaniu Hendersona i bardzo pewnie na piątym metrze interweniował Turner.

5
6
1
2
1
80'

Mnóstwo niedokładności z obu stron. Jeśli już jakaś akcja zapowiada się nieźle, to w ostatnim momencie szwankuje podanie.

5
6
4
3
3
78'
6
317
5
5
4
78'
Shaquell Moore #18
4
5
1
2
2
77'
Brenden Aaronson #11
6
6
2
3
4
75'

Po okresie zdecydowanego naporu Amerykanów spotkanie się wyrównało.

8
3
3
3
5
73'

Grealish płasko w pole karne, blisko opanowania piłki był Kane, ale wsadził nogę McKennie i zapobiegł groźnej sytuacji.

12
11
5
5
6
71'

Skurcze łapią Desta.

3
2
7
4
6
70'

Chciał się pokazać Grealish, lecz trochę pogubił się w dryblingu. Stracił równowagę w polu karnym.

2
9
2
1
1
69'
68'
67'

Szykują się zmiany w angielskim zespole.

6
3
2
2
2
66'

Wreszcie Anglicy w ofensywie. Saka płasko zagrywał wzdłuż linii piątego metra, jednak nie zamykał akcji żaden z partnerów. Turner łapie piłkę.

4
65'

Kolejny rzut rożny dla USA i znów brakuje precyzji przy dośrodkowaniu Pulisicia. Nie ma zagrożenia pod bramką Pickforda, choć stałych fragmentów jest całe mnóstwo.

5
5
2
1
2
62'

Dest w indywidualnej akcji. Wreszcie podał do Pulisicia, ale ten za długo zwlekał ze strzałem na dwudziestym metrze i został zablokowany.

9
6
3
3
4
61'

Kane zatrzymał dryblującego w polu karnym Pulisicia.

6
4
2
2
5
61'

Anglia zamknięta na własnej połowie, a nawet w polu karnym. Seria rzutów rożnych dla USA.

13
6
6
2
3
59'

Dośrodkowanie Pulisicia. Maguire w ostatniej chwili wygrał pojedynek w powietrzu, bo już nabiegał na piłkę Zimmerman.

6
1
1
2
1
58'

Strzał Pulisicia zza pola karnego. Niecelnie, ale był rykoszet. USA ma rzut rożny. Wzmaga się doping.

6
3
1
1
3
57'

McKennie na obieg. Weah zagrał płasko w pole karne, ale nie było tam żadnego z Amerykanów do oddania strzału.

3
1
55'

Anglicy przy piłce, natomiast grają zbyt wolno. Wścieka się Mount, wcześniej nie miał do kogo podawać Kane.

6
5
2
2
3
54'

Weah ucierpiał w jednym ze starć. Agresywnie zaatakował go Shaw. Przerwa w grze.

1
1
3
4
53'

Kane świetnie uruchomił Mounta prostopadłym podaniem, ale ten popełnił prosty błąd w przyjęciu piłki. Gdyby nie to, mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

3
2
2
2
2
52'

Tyler Adams cieszy się, jakby właśnie strzelił gola, a tylko zatrzymał szarżującego skrzydłem Sakę.

1
1
1
3
1
50'

Sterling chciał przedostać się w pole karne, łatwo ograł dwóch rywali, ale finalnie Robinson zatrzymał zawodnika Chelsea.

1
1
4
1
1
49'

Kontratak USA. Pulisić przebiegł kilkadziesiąt metrów, w końcu podał do rozpędzonego Wrighta, ale czytelnie składał się do strzału i został zablokowany w polu karnym. Po chwili poprawiał jeszcze zza pola karnego McKennie, jednak nie trafił w bramkę.