(0:0)
Zakończony
Anglia
komentarz

W 1. połowie Anglii brakowało skuteczności, ale po przerwie drużyna Garetha Southgate'a udowodniła swoją wyższość zwyciężając 3:0. Anglia wygrała grupę, Walia jedzie do domu.

3
2
1
90+4'

Jeszcze Anglia, ale Walia z dużym szczęściem wybroniła się.

2
1
1
1
1
90+2'

W zamieszaniu z pięciu metrów uderzał Stones. Piłka otarła się o poprzeczkę o pofrunęła na aut!

2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
87'

Moore szukał uderzenia z ok. 16 metrów. W końcu znalazł, ale przymierzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
84'

A teraz mocno, ale ponad bramką, uderzył Rubin Colwill.

1
1
83'

Wilson uderzył z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur.

1
2
1
81'
ZMIANA
80'

Ostatnie dziesięć minut Walii w Katarze. Mentalnie zespół na mecz nie dojechał.

3
4
1
1
77'

Powinno być 0:4! Strzał Bellinghama odbił bramkarz, dobijać starał się Foden, ale atakowany przez obrońcę spudłował z trzech metrów!

2
1
4
9
77'
ZMIANA
75'
ZMIANA
73'

Przewrócił się Foden. Anglik pozbierał się jednak z murawy. Ucierpiała kostka, ale wygląda na to, że wszystko jest w porządku.

3
3
1
1
72'

Szybka akcja Walii, dogranie w pole karne do Rashforda, strzał nogą odbił Ward!

2
3
1
71'

Walia miota się, niewiele z tego wynika. Anglia przyczajona, ale czeka na swój moment.

3
3
1
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. A Anglia dalej swoje. Otłukiwana jest Walia niemiłosiernie. Zagranie za plecy obrońców. Rashford ruszył prawą stroną, wszedł w pole karne i uderzył. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i myląc bramkarza znalazła się w siatce. 0:3!

14
6
2
7
5
68'

Walia przy piłce, ale wynika z tego tyle, co z uczenia się przez nas chemii.

2
7
1
2
1
65'
ZMIANA
63'

Wystudzone emocje. Anglicy na początku 2. połowy "zabili" mecz. Niewiele dzieje się na boisku.

2
2
1
1
61'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
60'

Anglia już syta. Gareth Southgate włączył opcję: faza pucharowa = oszczędzamy siły.

3
6
1
1
59'
ZMIANA
57'
ZMIANA
57'
ZMIANA
56'

Moore uderzył z dystansu, Maguire głową trafił w piłkę, ale drużynę uratował Pickford!

1
4
3
2
55'

Walia starała się zagrozić Anglii. Ostro dogrywał, a może uderzał, James. Piłka przeleciała obok bramki. Tymczasem w tabeli "na żywo".

1
1
1
53'

Anglicy rozpędzają się. Walia już marzy o zakupach w "bezcłowym" i powrocie do domu, w pieleszu.

5
9
1
2
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Harry Kane. Walia na kolanach! Z prawej strony płasko dogrywał Kane, a nadbiegający Foden z kilku metrów wbił piłkę do siatki! 0:2!

15
8
9
9
9
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Kapitalnie z rzutu wolnego z ok. 22 metrów uderzył Rashford. Bramkarz w tej sytuacji powinien się lepiej zachować. 0:1!