17
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Salem Al-Dawsari. Asystował mu Hattan Bahebri.

Doliczony czas, a w nim padł gol, ale nie dla Meksyku, a dla Arabii Saudyjskiej. Salem Al-Dawsari zaskoczył kompletnie odkrytych przeciwników na zakończenie szybkiego ataku i po podaniu Hattana Bahebriego, oddał uderzenie na 1:2. Odebrał nim nadzieję na awans Meksykanom i otarł łzy rodakom na pożegnanie z mundialem.

714
255
55
44
46
90+5'

Skończył się mecz Polski z Argentyną i...

295
169
37
48
62
90+3'

Mało już brakuje Saudom do utrzymania wyniku. Przed momentem interweniował bramkarz Arabii.

50
33
11
15
15
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Abdulelah Al-Amri za przewinienie taktyczne.

Abdulelah Al-Amri #4
44
17
38
30
23
90'

Doliczone siedem minut. Z czego, panie sędzio?

72
141
45
84
311
89'

Ile doliczy? Nie ma szczególnie czego doliczać.

35
57
9
15
19
87'

I piłka w bramce Arabii Saudyjskiej, ale nie ma gola z powodu spalonego. W zasadzie nie wiadomo, jak to wszystko przyjmować. I tak to nie zależy od nas.

277
122
27
36
35
87'

W zasadzie powinny atakować obie reprezentacje, ale atakuje wyłącznie Meksyk. Inna sprawa, że na razie wychodzi El Tri tylko wykorzystywanie stałych fragmentów gry.

12
13
11
14
20
86'
ZMIANA

Arabia Saudyjska. Schodzi: Sultan Al-Ghanam. Wchodzi: Hattan Bahebri.

312
86'
ZMIANA

Meksyk. Schodzi: Jorge Sanchez. Wchodzi: Kevin Alvarez.

Kevin Alvarez #26
5
3
6
3
3
86'
ZMIANA
19
7
13
8
12
84'

Chaos, zamieszanie, ale jakoś broni się Arabia Saudyjska.

219
40
11
13
20
82'

Ponownie ogromna szansa na powiększenie prowadzenia uderzeniem z rzutu wolnego. Długo naradzali się reprezentanci Meksyku, ponieważ to mogła być piłka na miarę awansu. Ostatecznie potężne uderzenie zostało zablokowane przez defensorów z Arabii Saudyjskiej!

100
25
7
14
19
81'

Żółtą kartkę otrzymał Abdullah Madu za faul prawie na linii własnego pola karnego.

Abdullah Madu #3
17
10
11
29
60
79'

Piłka głównie na połowie już chyba nieco zniechęconej Arabii Saudyjskiej. Nie idzie podopiecznym Hervego Renarda w tym meczu, mają oni problem z dłuższym utrzymaniem się w posiadaniu futbolówki.

6
7
4
36
9
77'
ZMIANA

Meksyk. Schodzi: Orbelin Pineda. Wchodzi: Carlos Rodriguez.

Carlos Rodriguez #8
12
6
5
3
6
77'
ZMIANA

Meksyk. Schodzi: Henry Martin. Wchodzi: Raul Jimenez.

Henry Martin #20
5
1
2
1
6
76'

Teraz szczęście Arabii Saudyjskiej, ponieważ szybka akcja Meksyku zakończyła się minimalnie niecelnym uderzeniem. Piłka przetoczyła się z wysoką prędkością nieznacznie obok słupka!

25
10
7
16
6
74'

Akcja Arabii Saudyjskiej została zatrzymana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

9
6
1
15
35
72'

Szansa Meksyku na strzelenie drugiego gola z rzutu wolnego. Ponownie piłka ustawiona przez Luisa Chaveza i znów bardzo dobre uderzenie. Mohammed Al-Owais wyszedł w powietrze na linii bramkowej i jego robinsonada uratowała Arabię Saudyjską przed stratą gola.

34
6
8
8
17
71'

Pozostało jednym i drugim kilkanaście minut na poprawienie wyniku. Sporo kibiców obu reprezentacji na trybunach, dlatego nikomu nie powinno przyjść do głowy odpuszczenie w końcówce.

19
12
6
2
4
69'

Arabia Saudyjska jeszcze walczy o poprawienie rezultatu. Poradzili sobie jednak Guillermo Ochoa oraz jego kompani z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

34
14
4
4
6
67'

Idą po swoje reprezentanci Meksyku. Mohammed Al-Owais poradził sobie na linii bramkowej z kąśliwym uderzeniem Hirvinga Lozano. Zebrał się po chwili na równe nogi i nie pozwolił nadbiegającemu przeciwnikowi na wykonanie dobitki.

8
6
2
6
8
66'

Kolejne dobre wiadomości dla reprezentacji Meksyku. Polska straciła już drugiego gola w konfrontacji z Argentyńczykami. Generalnie Biało-Czerwoni mają tam do powiedzenia tyle co nic.

27
23
8
13
30
64'

Herve Renard szuka sposobu na poprawienie wyniku przez jego podopiecznych, ale niewiele pracy ma Guillermo Ochoa. Jedno uderzenie celne reprezentacji Arabii Saudyjskiej to nie jest przerażająca liczba.

2
5
1
4
3
62'
ZMIANA

Arabia Saudyjska. Schodzi: Saleh Al-Shehri. Wchodzi: Abdulrahman Al-Aboud.

Abdulrahman Al-Aboud #20
2
1
3
4
5
60'

Arabia Saudyjska odrobinę odsunęła grę od własnego pola karnego, co być może jest optymistyczną wiadomością. Inna sprawa, że ostatnia akcja zespołu Hervego Renarda została przerwana z powodu spalonego.

12
5
3
2
58'

Uskrzydleni reprezentanci Meksyku mają kolejne stałe fragmenty gry, a dwa pozwoliły im zdobyć dwubramkowe prowadzenie. Późno, bo późno, ale drużyna Gerardo Martino pokazuje ciekawszą twarz w katarskim mundialu.

6
5
4
4
10
55'

Niewiele wskazywało na aż takie odrodzenie reprezentacji Meksyku. Suną coraz to nowe ataki podopiecznych Gerardo Martino. Przy aktualnych wynikach brakuje im jeszcze jednego gola do zastąpienia na miejscu premiowanym awansem Polski.

17
17
6
17
19
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Chavez.

Już w 52. minucie padła druga bramka dla reprezentacji Meksyku! Luis Chavez zabrał się za wykonanie rzutu wolnego i znaczna odległość nie powstrzymała go przed oddaniem uderzenia. Zrobił to po prostu rewelacyjnie. Piłka przeleciała ponad murem i ponad Mohammedem Al-Owaisem w pobliże okienka bramki.

27
52'

Żółtą kartkę otrzymał Hassan Al-Tambakti za przewinienie blisko własnego pola karnego.

Hassan Al-Tambakti #17
3
6
3
50'

W tych okolicznościach Arabia Saudyjska musi gonić przeciwnika. Była już jedna akcja zakończona dośrodkowaniem, ale niedopieszczonym, przez co nie udało się oddać uderzenia w kierunku bramki Guillermo Ochoi.

3
2
4
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Henry Martin. Asystował mu Cesar Montes.

Dzieje się po przerwie! Meksyk na prowadzeniu. El Tri z pierwszym golem w katarskim mundialu. Przełom nastąpił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pogubiła się obrona Arabii Saudyjskiej i dopuściła do uderzenia z bliska do siatki Henry'ego Martina.