(2:1)
Zakończony

Australia

komentarz

Francja po początkowym sensacyjnym prowadzeniu Australii doszła do głosu i bez problemu pokonała swojego przeciwnika 4:1.

1
90+8'

Kangury wskoczyły jeszcze w pole karne, a sędzia po chwili skończył mecz.

1
1
90+6'

W samej końcówce mistrzowie świata pozwalają rywalowi nieco dłużej utrzymać się przy piłce.

1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Mooy.

#0
Australia
1
90+4'

Długa piłka pod pole karne Llorisa. Podanie do nikogo.

90+2'

Francuzi jeszcze próbują podwyższyć prowadzenie.

3
1
1
2
1
90'

Doliczone zaledwie 7 minut.

1
3
89'
89'
87'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Comana.

1
85'

Australia. Schodzi: Nathaniel Atkinson. Wchodzi: Milos Degenek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nathaniel Atkinson #3
1
1
1
85'

Australia. Schodzi: Jackson Irvine. Wchodzi: Keanu Baccus.

Keanu Baccus #26
2
1
82'

Mbappe szukał Giroud, któremu piłkę zgarnął sprzed nosa obrońca.

2
1
1
3
4
81'

Do końca meczu pewnie jeszcze 20-30 minut wliczając czas doliczony, więc jest szansa, że jakieś gole jeszcze padną.

5
3
3
80'
1
1
1
2
3
79'

Przypomnijmy tylko, że Australia prowadziła w tym meczu.

1
1
77'

Francja. Schodzi: Aurelien Tchouameni. Wchodzi: Youssouf Fofana.

Alphonse Areola #23
1
73'

Australia. Schodzi: Craig Goodwin. Wchodzi: Garang Kuol.

Craig Goodwin #23
2
1
73'

Australia. Schodzi: Riley McGree. Wchodzi: Awer Mabil.

Awer Mabil #11
Riley McGree #14
3
3
1
1
71'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Kylian Mbappe. Bawią się mistrzowie świata! Dośrodkowanie Mbappe z lewej strony, Giroud urwał się rywalowi i głową podwyższył na 4:1!

11
4
2
2
5
70'

Jest po meczu. Można się jeszcze zastanawiać czy Francuzi dołożą kolejne trafienia.

4
1
1
68'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Ousmane Dembele. Wrzutka Dembele, główka Mbappe, piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki! 3:1!

67'

Mogło być 3:1! Po strzale Griezmanna z linii bramkowej piłkę wybili Australijczycy!

1
1
3
66'

Póki co niewiele wskazuje na to, że Australia będzie w stanie sprawić sensację albo chociaż niespodziankę.

1
63'

Griezmann dośrodkował z rzutu rożnego, główkował Konate i powinien to zrobić zdecydowanie lepiej.

1
3
1
61'

Mbappe wpadł w pole karne, lecz obrońca zdołał przerwać akcję.

4
2
1
1
5
58'

Australia czeka na swoją szansę, a Francja spokojnie wymienia podania.

1
1
3
3
5
56'

Australia. Schodzi: Mitchell Duke. Wchodzi: Jason Cummings.

1
55'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Mitchell Duke.

Australia
1
2
1
1
2
53'

Mbappe dośrodkował z rzutu wolnego. Przeciągnął i piłka poza boiskiem.

4
3
2
1
1
50'

Ależ to mogła być bramka! Przewrotka Giroud minimalnie minęła cel!

4
5
2
1
3
50'

Hernandez wycofał piłkę w pole karne, ale za plecy wszystkich kolegów.

3
2
2
2
3
47'

Atkinson powalczył pod linią końcową i zapracował na rzut rożny.

3
3
1
3
3
46'

komentarz

Do przerwy Francja zasłużenie prowadzi z Australią 2:1, choć ci drudzy potrafią postraszyć mistrzów świata.

9
3
1
5
2
45+4'

Duke walczył o pozycję z Konate. Przegrał, ale wywalczył rzut z autu.

15
8
4
4
4
45+2'

McGree mógł doprowadzić do wyrównania, ale trafił w słupek!

10
3
5
10
5
45'

Doliczone 6 minut.

6
4
2
3
10
45'

Świetne podanie Upamecano do Griezmanna, ten odegrał do Mbappe, a piłkarz PSG zamiast dołożyć nogę, uderzył efektownie i przestrzelił.

8
7
2
1
2
42'

Mbappe podeszwą podał do Griezmanna, a gracz Atletico przymierzył obok słupka.

10
10
3
3
3
42'

Konate miał dużo miejsca i czasu, a kopnął piłkę przed siebie. Totalnie bezsensownie.

7
5
3
2
4
40'

Mbappe znalazł podaniem Dembele, który źle dołożył nogę i akcja spaliła na panewce.

6
8
1
2
5
39'

Australia próbuje utrudnić rozgrywanie piłki rywalowi na jego połowie.

5
5
4
3
2
37'

Dembele dośrodkował w pole karne. Strzał Mbappe został zablokowany, a dobitka Giroud powędrowała w trybuny.

3
5
3
3
2
36'

Kangury nieco rozbite. Trójkolorowi idą po kolejne gole.

2
2
4
9
34'

Dla Giroud jest to 50. gol w reprezentacji. Patrząc na możliwości Francuzów w ofensywie, można spodziewać się, że jeszcze coś na tym turnieju ustrzeli.

1
2
4
3
32'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Adrien Rabiot. Francja już na prowadzeniu! Fatalnie pod swoim polem karnym zachowali się Australijczycy, piłkę przejął Rabiot, rozegrał ją z Mbappe i wyłożył do Giroud. Napastnik tylko dołożył nogę i skierował futbolówkę do pustej bramki!

22
4
4
10
19
29'

Griezmann dośrodkował na głowę Giroud, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
1
1
1
13
27'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Theo Hernandez. Miękka wrzutka w pole karne, Rabiot dobrze skontrował piłkę i pewnym strzałem głową doprowadził do wyrównania!

19
9
6
25
31
25'

Souttar bardzo pewnie przerwał kolejny drybling Mbappe.

6
4
1
2
13
24'

Znowu próbował Mbappe. Tym razem przesadził i stracił piłkę pod linią końcową.

4
7
1
1
22'

Błąd Hernandeza, piłkę przed polem karnym Francji przejął Duke i huknął tuż obok słupka.

6
1
1
2
18'

Szukają wyrównania Trójkolorowi, ale nie stworzyli jeszcze stuprocentowej sytuacji.

12
4
2
4
15'

Dużo zamieszania na lewej stronie robi Mbappe. Kangury nie do końca radzą sobie z dynamiką i szybkością gracza PSG.

3
3
2
1
7
13'
11'

Żeby tego było mało, to Francuzi muszą zmagać się z kolejną kontuzją. Z boiska schodzi Lucas Hernandez.

10
5
3
2
2
9'

Gol! Strzelił Craig Goodwin. Asystował mu Mathew Leckie. Sensacja na początku meczu! Płaskie wstrzelenie w pole karne, a Goodwin wpakował piłkę pod poprzeczkę!

Australia
96
53
16
5
6
5'

Mbappe wpadł w pole karne. W ostatniej chwili powstrzymał go obrońca.

10
3
1
3'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył McGree.

1
1'

I już pierwsza akcja obrońców tytułu. Dembele dograł w pole karne, czarować próbował Mbappe, ale Australijczycy się wybronili.

5
1
2
1
2
1'