Dania ma mało czasu na odpowiedź, a Francja chce nauczyć się czegoś na własnych błędach i nie oddaje piłki podopiecznym Kaspera Hjumlanda.

2
1
86'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Antoine Griezmann.

Francja ponownie jest na prowadzeniu. 2:1, a do zakończenia rywalizacji pozostało już niewiele czasu. Kylian Mbappe wyrasta na najważniejszego zawodnika konfrontacji. Tym razem główkował pod poprzeczkę Kaspera Schmeichela po wrzutce Antoine'a Griezmanna. Reprezentacja Danii jest w opałach.

21
7
9
16
27
81'

Tym razem niebezpieczna Dania, nie brakuje emocji! Martin Braithwaite miał szansę na pokonanie Hugo Llorisa po płaskim dośrodkowaniu Kaspera Dolberga. Na pewno czuje rozczarowanie, ponieważ piłka została sparowana na korner przez doświadczonego bramkarza.

4
2
7
10
8
78'

Rozdrażnieni w ostatnich minutach są reprezentanci Francji. Po nieudanym wykonaniu rzutu rożnego przez Antoine'a Griezmanna, było jeszcze kombinacyjne rozegranie zakończone zablokowanym uderzeniem Adriena Rabiota.

2
2
3
1
2
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

2
2
2
1
2
74'
74'
73'

Dania próbuje pójść za uderzeniem, a sprawne rozegranie piłki zakończyło się niebezpiecznym uderzeniem. Na posterunku Hugo Lloris i okazał się on ratownikiem Francuzów.

2
1
68'

Gol! Strzelił Andreas Christensen. Asystował mu Joachim Andersen.

Dania doprowadziła do remisu niewiele po golu Kyliana Mbappe. Pierwszy gol zespołu Kasper Hjumlanda w katarskim mundialu. Pogubili się reprezentanci Francji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Joachim Andersen zgrał piłkę do ustawionego w pobliżu dalszego słupka Andreasa Christensena, a ten wepchnął ją z bliska pod poprzeczkę Hugo Llorisa.

65'

Dania musi organizować się do odrabiania strat po dwójkowej akcji bramkowej przeprowadzonej przez Kyliana Mbappe oraz Theo Hernandeza.

1
1
1
62'

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Marcus Thuram.

61'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Theo Hernandez.

Pachniało problemami Danii i po nieco ponad godzinie rywalizacji Francja znalazła się na prowadzeniu 1:0. Kylian Mbappe strzelił się do bramki z kilkunastu metrów. Sprytne znalezienie narożnika po wymianie podań z Theo Hernandezem.

25
2
7
11
22
59'

Mnożą się sytuacje podbramkowe reprezentacji Francji! Kilkanaście metrów od bramki Kasper Schmeichela znalazł się z piłką Antoine Griezmann, ale wystrzelił ją zdecydowanie ponad poprzeczką. Ta akcja powinna zostać lepiej podsumowana.

4
4
1
4
4
59'

Aurelien Tchouameni oraz Olivier Giroud nie wpadli na kreatywny sposób rozegrania ataku kilka metrów przed polem karnym reprezentantów Danii.

1
1
1
1
57'

Kylian Mbappe oddał mocne uderzenie pod poprzeczkę, ale zostało ono powstrzymane przez Kaspera Schmeichela! Efektowna akcja indywidualna zawodnika Paris Saint-Germain, a w oddaniu skutecznego uderzenia przeszkodził nieco Olivier Giroud.

6
5
1
54'

Jules Kounde interweniował na prawej stronie boiska, a jego zabranie piłki Joakimowi Maehle otworzyło przed Francuzami szansę na przeprowadzenie niszczycielskiego kontrataku. Ostatecznie Kasper Schmeichel poradził sobie na przedpolu z rozpędzonym Kylianem Mbappe.

5
2
1
51'

Dania próbuje zagrać odważniej, a ostatnia jej akcja została powstrzymana przez Raphaela Varane'a. Pierwszy korner dla zespołu ze Skandynawii. Całe zamieszanie zostało wyjaśnione przez skoncentrowanego na przedpolu Hugo Llorisa.

5
2
1
2
1
48'

Adrien Rabiot zgubił piłkę blisko pola karnego przeciwnika. Dania natychmiast próbowała odpowiedzieć podaniem prostopadłym Pierre'a-Emile'a Hoejbjerga w kierunku Martina Braithwaite'a, ale również ta szarża została powstrzymana.