(0:0)
Zakończony
Dania
90+5'

Co chwilę spore zamieszanie przed bramką Australii. W polu karnym nawet Kasper Schmeichel, ale bronią się Socceroos!

46
15
5
4
3
90+2'

Australia całym zespołem broni się na własnej połowie.

54
27
7
7
12
90+1'

Jeszcze z akcją ofensywną wyszła Australia. Dobrze jednak w defensywie spisał się Andreas Christensen, który przejął piłkę.

8
5
1
2
90'

Doliczone sześć minut.

3
5
4
2
7
89'
1
88'

Alexander Bah strzelał z ostrego kąta w polu karnym reprezentacji Australii. Uderzenie jednak niecelne.

4
3
1
2
2
86'

Keanu Baccus strzelał zza pola karnego. Jego uderzenie zostało zablokowane.

3
4
2
1
1
85'

Duńczycy rozgrywają piłkę, wymieniają podania, a Australia bardzo dobrze i umiejętnie się broni.

5
3
1
1
82'
82'

Uderzenie z 20 metrów na bramkę Australii. Strzał został zablokowany.

1
2
81'

Sporo nerwów w grze reprezentacji Danii. Na razie nic nie wskazuje na to, aby wynik tego meczu miał się zmienić.

1
1
1
1
79'

Duńczycy się śpieszą, ale Australia dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

9
4
3
5
5
76'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Danii. Piłka wybita przez jednego z obrońców.

3
2
1
4
75'
4
1
1
1
74'
72'

Zamieszanie w polu karnym reprezentacji Australii. Sędzia najpierw wskazał na rzut karny dla Danii, ale był spalony. Gramy dalej, nie ma "jedenastki".

7
2
1
4
4
69'
Andreas Olsen #11
4
2
2
2
1
70'
69'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Australii, po którym niecelnie główkował Joachim Andersen.

1
2
68'

Dania chyba nie ma pomysłu na to, jak skutecznie zagrozić bramce reprezentacji Australii.

4
2
2
1
68'

Aziz Behich efektownie dryblował w polu karnym reprezentacji Danii. W ostatniej chwili został zablokowany.

1
1
63'

Tym razem zbyt mocne dogranie w pole karne Danii. Zanosiło się na kolejną groźną akcję Socceroos.

3
2
2
1
2
60'

Australijczycy wyprowadzili szybką, znakomitą akcję. W roli głównej wystąpił Mathew Leckie. Pomocnik przebiegł całą połowę boiska, w polu karnym mimo asysty dwóch Duńczyków oddał strzał, po którym piłka wpadła do siatki! Australia prowadzi 1:0!

42
24
13
14
11
59'
59'
58'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Australii w wykonaniu Christiana Eriksena. Piłka wyleciała poza boisko.

1
2
57'
1
1
1
56'

Australia skupia się głównie na defensywie. Duńczycy rozgrywają piłkę, ale to wszystko daleko od bramki Socceroos.

2
2
1
1
52'

Od razu na strzał z pola karnego zdecydował się Andreas Olsen. Ofiarnie to uderzenie zablokował Kye Rowles.

2
2
1
1
2
51'

Dania rozgrywa piłkę na połowie Australii i szuka swojej szansy na gola.

4
2
1
1
3
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
1
1
46'
czas Druga połowa
46'
Keanu Baccus #26
3
3
2
2
3
45+2'

Płaskie dogranie przed bramkę Duńczyków. Było groźnie, ale Andreas Christensen wybił piłkę.

6
3
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

3
2
1
45'

Mathew Leckie lekko wrzucił piłkę przed bramkę Duńczyków. Kasper Schmeichel ją wypiąstkował.

3
1
1
41'

Zza pola karnego na bramkę Danii strzelał Mitchell Duke. Kasper Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

3
2
1
1
1
38'

Duńczycy spokojnie wyprowadzają kolejną akcję ofensywną.

3
2
1
2
34'

Joakim Maehle dobrze spisał się w defensywie. W ostatniej chwili przejął piłkę tuż przed własnym polem karnym.

2
1
1
1
1
31'

Na boisku teraz nieco spokojniej.

1
1
1
29'

Szybka akcja Duńczyków zakończona zagraniem przed bramkę Australii. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłka została wybita.

2
1
26'

Australia oddaliła grę od własnego pola karnego.

1
2
1
22'

Z około 18 metrów na bramkę Danii strzelał Riley McGree. Kasper Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

3
2
1
21'

Sporo dośrodkowań w pole karne reprezentacji Australii. Jak na razie z tymi wrzutkami radzą sobie rywale Duńczyków.

3
2
1
2
2
18'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Andreas Christensen.

2
2
1
6
1
17'

Australijczycy skupiają się na defensywie. Ich ataki są teraz sporadyczne.

1
3
14'

Kolejne uderzenie z pola karnego na bramkę Australii. Tym razem niecelnie przymierzył Andreas Olsen.

2
2
1
2
1
14'

Optyczna przewaga Duńczyków. Gra toczy się na połowie reprezentacji Australii.

5
1
1
11'

Z pola karnego z ostrego kąta strzelał Mathias Jensen. Dobrze to mocne uderzenie obronił Mathew Ryan.

4
3
3
3
2
10'

Aziz Behich źle dośrodkował w pole karne Danii. Piłka wyleciała poza boisko.

2
1
1
7'

Tym razem wrzutki w pole karne szukał Joakim Maehle. Zaskakujące dogranie, ale dobrze spisał się Mathew Ryan, który złapał piłkę.

4
2
1
5'

Płaskie dogranie w pole karne Australii. Dobrze spisali się obrońcy, po chwili piłka odbita od Duńczyka wyleciała poza boisko.

4
2
2
1
2
4'
4
3
1
4
4'

Ładna akcja Australii. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Riley McGree. Ten strzał w ostatniej chwili zablokował jeden z Duńczyków.

5
3
4
1
1
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.