18
43
158
90'

I była okazja dla Hiszpanów! Z kilku metrów strzelał Dani Olmo, ale bramkarz Japończyków nie dał się zaskoczyć.

122
33
8
11
11
89'

Bardzo solidna jest w tym momencie defensywa Japończyków. Hiszpanie nie mogą się dostać w pole karne rywala.

90
28
2
2
2
88'

Hiszpanie wymieniają podania na połowie Japończyków.

14
9
7
5
12
87'
2
85'

Z dystansu strzelał Marco Asensio. To uderzenie zostało zablokowane.

21
3
1
2:1'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Ko Itakura. Unai Simon nie dał się zaskoczyć.

6
4
5
4
3
83'

Będzie rzut wolny dla Japonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

24
11
3
2
1
Czy Hiszpania doprowadzi w tym meczu do remisu?
3
2
2
1
78'

Japończycy w niektórych momentach praktycznie całą jedenastką we własnym polu karnym. Hiszpanie wymieniają podania i szukają błędu w defensywie rywala.

21
8
3
1
3
74'

Hiszpanie atakują, Japończycy już skupieni na defensywie.

33
15
5
4
5
72'

Niesamowita sytuacja w grupie E! Na tę chwilę Hiszpania i Niemcy poza mundialem!

43
24
4
4
1
71'

Szybka akcja Japończyków, po której w dobrej sytuacji niecelnie strzelał Takuma Asano.

13
9
5
2
3
70'

Hiszpanie szukają okazji do ataku, ale Japończycy teraz bardzo dobrze prezentują się w defensywie i rozbijają ataki rywala przed własnym polem karnym.

10
6
1
1
1
68'
Takehiro Tomiyasu #16
Daichi Kamada #15
68'
68'
1
2
66'

Japończycy starają się rozgrywać piłkę na połowie Hiszpanów.

11
4
1
2
2
63'

Znów dogrania przed bramkę Hiszpanów. Tym razem jednak piłkę przejął bramkarz.

13
4
2
1
4
61'
Daizen Maeda #25
1
1
57'
5
6
3
1
2
57'
Nico Williams #12
3
4
2
2
2
55'

Japończycy po objęciu prowadzenia dalej śmiało atakują. Zupełnie zmieniła się sytuacja na boisku w porównaniu do pierwszej połowy.

32
11
1
53'

Po dograniu w pole karne jeden z Japończyków praktycznie z zerowego kąta odegrał piłkę przed bramkę, a tam Ao Tanaka skierował ją do siatki Hiszpanów. Początkowo ten gol nie został uznany, gdyż piłka miała opuścić boisko. Po długiej analizie VAR, gol został jednak zaliczony! Japonia prowadzi z Hiszpanią 2:1!

Japonia
125
52
10
4
8
48'

Kapitalny strzał z dystansu oddał Ritsu Doan! Piękne, mocne uderzenie. Pomimo interwencji bramkarza piłka wpadła do bramki!

76
36
10
4
4
46'
46'
Kaoru Mitoma #9
2
1
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta. Ogromna przewaga Hiszpanów w posiadaniu piłki.

2
3
1
1
1
45'
3
2
2
2
2
44'
Shogo Taniguchi #3
Japonia
1
1
1
43'

Sergio Busquets dograł do Olmo. Ten strzelał z 16 metrów, ale został zablokowany.

4
3
1
2
2
40'

Zanosiło się na groźną akcję Japończyków. W decydującym momencie Ao Tanaka stracił jednak piłkę.

1
2
2
1
4
39'
1
1
1
3
3
36'

Ofensywna akcja Japończyków zakończona zablokowanym strzałem Daichi Kamady z pola karnego.

2
1
32'

Częsty widok w tym meczu: spokojna wymiana podań pomiędzy Hiszpanami w środkowej strefie boiska. Tempo meczu nie jest porywające.

4
2
2
3
2
28'

Olmo szukał prostopadłego, otwierające drogę do bramki podania. Zabrakło dokładności i piłka dla Japończyków.

6
4
1
25'

Morata tym razem w roli podającego. Tuż przed bramkę do Olmo, ale jego strzał został zablokowany.

2
1
1
24'

Kolejny strzał Moraty na bramkę Japończyków. Nie ma zmiany wyniku, gramy dalej.

2
1
1
20'

Hiszpanie wymieniają podanie za podaniem, ale to wszystko daleko od bramki Japończyków...

1
2
1
1
1
17'

Japończycy skupiają się głównie na defensywie. Mimo straty gola nie ruszyli do ataku.

3
4
3
3
5
14'

Hiszpanie przy piłce. Spokojnie rozgrywają ją na połowie Japończyków.

6
2
2
3
4
12'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

W pole karne dośrodkował Cesar Azpilicueta, a piłkę głową do bramki Japonii skierował Alvaro Morata.

12
6
2
6
11
9'

Szybka odpowiedź Hiszpanów. Po dośrodkowaniu Olmo główkował Alvaro Morata. Piłkę pewnie złapał bramkarz Japończyków.

3
2
2
2
2
8'

Spore zamieszanie w polu karnym Hiszpanów po błędzie Sergio Busquetsa. Ostatecznie z ostrego kąta strzelał Junya Ito, ale trafił tylko w boczną siatkę.

3
3
3
1
1
7'

Z nieco ponad 20 metrów niecelnie strzelał Sergio Busquets.

2
2
2
2
2
5'

Hiszpanie spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

1
2
1
2
1
2'

Dośrodkowanie w pole karne Japonii. Jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.