(0:0)
Zakończony
Chorwacja
90+3'

Coraz więcej tych bezbramkowych remisów. We wtorek zobaczyliśmy między innymi katastrofalne spotkanie Polski z Meksykiem, a także niewiele bardziej atrakcyjne Danii z Tunezją. W pojedynku Maroka z Chorwacją jest jeszcze kilka minut na rozstrzygnięcie, ale nie zanosi się.

46
30
12
16
22
90'

Doliczone sześć minut.

22
16
26
26
32
90'
ZMIANA
18
8
14
10
15
88'

Komedia. Piłkarz dryblował, ale zapomniał piłki i ta została wyraźnie za jego plecami. W taki sposób na pewno nikt nie rozstrzygnie tego spotkania.

4
35
7
4
5
85'

Podanie z głębi pola w pole karne reprezentantów Chorwacji, ale ci byli dobrze rozstawieni. Całe zamieszanie zostało wyjaśnione na przedpolu przez Dominika Livakovicia.

2
3
2
3
5
81'
ZMIANA

Maroko. Schodzi: Azzedine Ounahi. Wchodzi: Abdelhamid Sabiri.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Azzedine Ounahi #8
2
1
2
81'
ZMIANA

Maroko. Schodzi: Youssef En-Nesyri. Wchodzi: Abderrazak Hamdallah.

Abderrazak Hamdallah #9
2
1
80'

Josko Gvardiol przyczaił się w pobliżu dalszego słupka w marokańskiej bramce i próbował pokonać Bono po wrzutce z rzutu wolnego. Nie dość, że obrońca reprezentacji Chorwacji spudłował, to na dodatek sędzia dopatrzył się złamania przepisów piłkarskich.

1
4
1
1
1
79'
ZMIANA

Chorwacja. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Lovro Majer.

78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sofyan Amrabat za podcięcie starającego się rozpędzić Luki Modricia.

5
4
3
3
2
75'

Tym samym do zakończenia spotkania pozostał kwadrans podstawowego czasu plus doliczone minuty. Reprezentacja Chorwacji przeważa pod względem posiadania piłki, ale kolejne dośrodkowania są sprzątane przez zawodników w bordowo-zielonych strojach.

2
3
1
1
72'

Niebezpieczne zagranie z rzutu wolnego i musiał ryzykować marokański obrońca. Ostatecznie główkowanie w kierunku własnej bramki nie miało opłakanych konsekwencji. Piłka została skutecznie wybita i Chorwacja musiała zadowolić się wywalczeniem kornera.

2
2
1
3
71'
ZMIANA
69'

Dłuższe rozegranie zawodników z Chorwacji. Piłka trafiła na prawą stronę boiska, a tam poddenerwowani Marokańczycy zareagowali faulem.

1
1
65'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego i mocne uderzenie Hakima Ziyecha. W dobrym miejscu znalazł się Dominik Livaković i nie pozwolił na otwarcie wyniku znanemu Marokańczykowi.

2
2
1
64'

Yahia Attiyat Allah dostał podanie na lewej stronie boiska. Zameldował się on dośrodkowaniem, a to, choć odbite rykoszetem, zostało powstrzymane przez Dominika Livakovicia. Będzie jeszcze szansa Maroka na zdobycie prowadzenia z rzutu wolnego.

4
5
1
60'
ZMIANA

Maroko. Schodzi: Noussair Mazraoui. Wchodzi: Yahia Attiyat Allah.

Yahia Attiyat Allah #25
1
1
59'

Noussair Mazraoui jednak nie dokończy tego meczu. Reprezentant Maroka powrócił na boisko, ale niebawem został zniesiony z niego na noszach.

2
2
2
4
5
58'

Coraz mocniej poddenerwowani są kibice obu reprezentacji. Pojawiły się po przerwie już naprawdę dogodne sytuacje podbramkowe i to po obu stronach boiska, ale piłka niezmiennie nie wpada do siatki.

4
2
1
2
56'

Maroko w komplecie, już z poszkodowanym niedawno Noussairem Mazraouim.

8
3
2
54'

Noussair Mazraoui ma problem ze zdrowiem.

3
4
7
12
3
52'

Dwa ataki w krótkim fragmencie meczu. Wykazał się Dominik Livaković, który powstrzymał uderzenie Noussaira Mazraouiego po wymianie podań. Bramkarz Chorwacji przesunął się na nogach i utrudnił zdobycie gola z ostrego kąta. Po przeciwnej stronie boiska najpierw interweniował Bono, a później w zamieszaniu piłka została wybita z pobliża linii bramkowej.

2
1
2
50'

Na razie Chorwaci nie są bardzo groźni.

1
1
48'

Nikola Vlasić już w końcówce pierwszej połowy meczu narzekał na problem ze zdrowiem. Po przerwie już nie zagra, a pierwszym zmiennikiem w tym starciu został Mario Pasalić.