(0:0)
Zakończony
Kamerun
komentarz

Koniec meczu! W pierwszej połowie lepszy był Kamerun, w drugiej Szwajcaria. Kamerun swoich kilku szans nie wykorzystał. Szwajcaria zrobiła to raz i tyle wystarczyło do skromnego zwycięstwa dającego bardzo ważne trzy punkty.

17
3
3
5
5
90+3'

Ależ cudowne podanie Xhaki. Luka Modrić byłby dumny z takiego zagrania, mimo że nie wniosło nic wielkiego do gry.

2
90'
ZMIANA
89'

Ależ huknął z dystansu Xhaka! Onana jednak bezbłędnie.

5
3
7
1
1
87'

Denerwuje się Onana na swoich kolegów. Bramkarz chce grać szybciej, ale nie ma do kogo.

3
9
3
1
84'

Domagają się Szwajcarzy rzutu karnego. Piłka spadła na rękę Kameruńczyka, ale sędzia zinterpretował to zagranie, jako całkowicie przypadkowe.

11
2
2
6
3
83'
ŻÓŁTA KARTKA
2
4
1
83'

Ależ było blisko. Fenomenalne podanie Rodrigueza lewą stroną, kolejna płaska wrzutka w pole karne Kamerunu. Ostatecznie kończy się rzutem rożnym.

1
4
1
81'
1
81'
ZMIANA
Fabian Rieder #25
1
1
81'

Groźny centrostrzał Kamerunu, ale piłka mija bramkę Sommera.

4
2
komentarz

Z racji, iż niewiele dzieje się na murawie, warto wspomnieć, że Embolo nie cieszył się ze strzelonego gola. Wynika to z tego, że urodził się on w Kamerunie.

2
5
2
74'
ZMIANA

Opuszcza murawę prawdopodobnie najlepszy piłkarz Kamerunu w dzisiejszym meczu.

Georges-K. N'Koudou #7
1
3
3
1
1
74'
ZMIANA
71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
1
2
1
2
71'
ZMIANA
Noah Okafor #19
1
1
2
68'
ZMIANA
Gael Ondoua #5
Martin Hongla #18
3
68'

Ależ pudło Embolo z metra! Powinno być już 2:0!

3
5
2
6
1
67'

Co za parada Onany! Powtórzenie schematu, który przyniósł gola. Tym razem jednak górą bramkarz!

2
3
1
2
66'

Anguissa głową po wrzutce z rzutu wolnego! To jednak bułka z masłem dla Sommera.

1
2
2
1
64'

Faul taktyczny Elvediego.

Szwajcaria
2
1
1
2
62'

Próbował wyjść z kontrą Kamerun, ale po zgraniu Choupo-Motinga sam na czterech Szwajcarów musiał pędzić jego kolega. Nic z tego nie wyszło.

3
1
2
3
57'

Ależ się zabawił Choupo-Moting. Poszedł, jak drybler doskonały. Ostatnią przeszkodą był jednak Sommer, który zasłonił bliższy słupek.

10
3
1
1
3
54'

Pewna interwencja Sommera po wrzutce z rzutu wolnego.

4
1
1
2
1
52'

Oj wyraźny błąd sędziego. Bez pardonu w Xhakę wszedł defensor tuż przed polem karnym Kamerunu. To powinien być faul i groźna sytuacja dla Szwajcarii.

4
6
2
2
4
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Breel Embolo. Asystował mu Xherdan Shaqiri. Doskonała akcja Szwajcarów. Przegranie krótkimi podaniami z lewej na prawą stronę, płaskie dośrodkowanie wycofujące w pole karne, a tam Embolo musiał dokonać oczywistej egzekucji z bliska.