(1:1)
Zakończony
Portugalia
komentarz

Koniec meczu Ghana - Urugwaj! Urugwajczykom zabrakło jednego gola, więc Korea zagra w 1/8 finału MŚ!

7
2
1
2
1
komentarz

Jedna bramka dla Urugwaju i Korea będzie poza turniejem.

4
3
1
8
3
komentarz

Koniec meczu! Korea lepsza od Portugalii, ale jej los jest w nogach piłkarzy Urugwaju, którzy nadal grają swoje spotkanie z Ghaną.

9
12
1
4
2
90+4'

Niewiarygodne! Koreańczycy byli już jedną nogą w domach, ale zdołali wyprowadzić zabójczy cios i rzutem na taśmę przeskoczyć Urugwaj bilansem goli! Niesamowite emocje na zakończenie zmagań w tej grupie!

60
20
5
2
90+2'

10
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hee-Chan Hwang. Asystował mu Heung-Min Son. NIESAMOWITE!!! Korner mieli Portugalczycy, ale Pepe ponownie nie dał rady. Piłkę przejął Son i przebiegł kilkadziesiąt metrów, delikatnie dograł do Hwanga, a ten wprawił swoich kolegów i kibiców w ekstazę! Na ten moment Korea gra dalej!

143
51
8
6
10
90'

Doliczone 6 minut.

10
5
4
6
4
90'

Cancelo szarżował na bramkę i wywalczył rzut rożny.

2
2
87'

Pepe próbował główkować po rzucie rożnym. Nie udało się. Koreańczycy mieli okazję do kontry, której nie wykorzystali.

3
1
1
7
1
84'

Szanse Korei pozostają jedynie iluzoryczne.

4
2
6
1
82'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Bernardo Silva.

82'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Vitinha. Wchodzi: William Carvalho.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Vitinha #16
1
3
81'
ZMIANA

Korea Płd.. Schodzi: Kang-In Lee. Wchodzi: Hwang Ui-jo.

81'
ZMIANA

Korea Płd.. Schodzi: Young-Gwon Kim. Wchodzi: Son Jun Ho.

Son Jun Ho #13
1
81'

Próbują powalczyć o zwycięstwo Portugalia, ale póki co jej ataki są niemrawe.

5
7
3
4
3
78'

1
77'

Dalot płasko podał w pole karne. Żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki, którą wybili obrońcy.

4
1
1
3
2
74'

Kang-In Lee uderzył bezpośrednio na bramkę z rzutu wolnego. Chybił.

6
5
2
5
3
73'

Palhinha powalił Kang-In Lee. Okazja dla Korei.

4
2
3
1
3
72'

Leao uderzył z dystansu, piłka po drodze płakała i znacząco minęła cel.

1
6
1
3
72'

Koreańczycy będą mieli rzut, ale rożny.

5
3
1
1
2
70'

Son huknął z powietrza, czym powalił na ziemię Cancelo. Gwiazdor Tottenhamu domaga się rzutu karnego.

3
3
1
69'

Bardzo słaby mecz Ronaldo, który wytrzymał na boisku tylko nieco ponad godzinę. Dla Andre Silvy, który go zmienił, jest to pierwszy występ na MŚ w Katarze.

4
6
1
1
1
66'

Strzał Sona po rykoszecie od Silvy wpadł w ręce Costy.

1
1
1
3
1
66'
ZMIANA
65'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Rafael Leao.

65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
62'

Vitinha miękkim dorzuceniem szukał Ronaldo. Obrońca nie dał się oszukać.

2
1
1
60'

Horta miał sporo miejsca i czasu, ale fatalnie dośrodkował.

4
3
1
57'

Jae-Sung Lee uderzył z dystansu. Strzał jedynie do statystyk.

2
2
2
1
1
56'

Son wpadł w pole karne, ale Silva zablokował jego strzał.

2
2
1
1
1
53'

Jae-Sung Lee i Horta mają problemy.

4
2
1
2
1
52'

Miękka wrzutka do Ronaldo, który nie trafił w piłkę z kilku metrów. Czwarty spalony, choć ten akurat można poddać pod wątpliwość.

2
5
1
50'

Spokojnie pierwsze minuty po przerwie.

1
3
1
1
47'

Ronaldo skompletował właśnie hat-tricka. Szkoda, że w spalonych, a nie golach.

7
14
1
46'

Gramy dalej.

5
2
2
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy 1:1 i żadna z drużyn nie powinna specjalnie narzekać. Z przebiegu gry jest to wynik raczej zasłużony.

5
5
2
3
2
45+2'

Ronaldo do Horty, a po strzale tego drugiego Portugalia ma jeszcze rzut rożny.

1
2
1
45+1'

Hwang dośrodkował w pole karne, lecz Kang-In Lee nie miał wielkich szans na zamknięcie akcji.

1
2
2
45'

Doliczone 2 minuty.

1
44'

Horta obrócił się z piłką w polu karnym i przymierzył na bramkę. Spokojnie interweniował Seung-Gyu Kim.

1
1
1
44'

Dużo byśmy dali, aby zobaczyć chociaż w połowie tak grającą Polskę przeciwko Francji, jak Koreę z Portugalią...

4
3
42'

Vitinha uderzył z 20 metrów, bramkarz odbił piłkę i dopadł do niej Ronaldo. Z kilku metrów głową... nie trafił do pustej bramki. Był na spalonym, ale do kogo może mieć teraz pretensje?

4
7
2
1
2
41'

Nunes zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzył fatalnie, co po raz kolejny wprawiło Ronaldo w spore niezadowolenie.

5
6
1
40'

Son poradził sobie z Pepe i oddał strzał na bramkę. Prosto w ręce Costy.

3
3
1
2
38'

Ronaldo szukał podaniem Horty, ale ten drugi nie zdołał przejąć piłki.

5
4
1
1
4
37'

Szybka wymiana podań, zakończona mocnym, lecz zablokowanym strzałem Ronaldo.

3
2
1
1
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Kang-In Lee.

Korea Płd.
2
3
1
2
36'

Jeśli nie wydarzy się cud, to Koreańczycy grają jedynie o honor.

2
3
2
1
34'

Z dystansu przymierzył Dalot, a golkiper odbił piłkę na rzut rożny.

3
2
1
1
32'

Portugalia została skarcona za minimalizm. Remis nic jednak nie daj Korei, która obecnie zajmuje drugie miejsce w grupie. A Urugwaj prowadzi już 2:0.

3
4
1
1
1
30'

Ronaldo przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Był jednak na spalonym.

9
5
2
4
7
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Young-Gwon Kim. Po rzucie rożnym piłkę głową zgrał Ronaldo, a w zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Young-Gwon Kim! Korea wyrównuje po asyście... Ronaldo!

5
26'

Tymczasem Urugwaj wychodzi na prowadzenie w meczu z Ghaną i obecnie zajmuje drugie miejsce. Wcześniej Ghana nie strzeliła karnego.

6
3
4
1
24'

Portugalczycy nie muszą forsować tempa. Awans z grupy mają pewny, a przy takim wyniku, również i zajęcie w niej pierwszego miejsca.

5
4
2
2
22'

Niezadowolony jest Ronaldo, który nie miał jeszcze żadnej okazji do zdobycia gola.

1
5
1
2
2
20'

Koreańczycy dłużej utrzymują się obecnie przy piłce. Nie przekłada się to jednak na zagrożenie bramki Costy.

3
3
17'

Po krótko rozegrany rzucie rożnym w pole karne dośrodkował Son. Costa odbił na linii strzał Koreańczyka, a z najbliższej odległości do bramki piłkę dobił Jin-Su Kim. Był jednak na spalonym.

3
1
1
2
15'

Cancelo dryblował na lewej stronie, wstrzelił piłkę przed bramkę, ale odbił ją Seung-Gyu Kim.

3
3
3
2
2
14'

Spokojnie piłkę rozgrywają Portugalczycy. Niespecjalnie forsują tempo.

5
5
1
3
3
12'

Mimo niekorzystnego wyniku Koreańczycy nie rzucają się od razu na rywala. Nadal będą wyczekiwać swojej szansy i zapewne dopiero w ostatnich minutach rzucą wszystko na jedną szalę.

4
2
4
1
1
9'

Hwang wstrzelił piłkę w pole karne Portugalii, ale niedokładnie i wyekspediował ją Pepe.

3
4
1
2
2
7'

Sytuacja Korei bardzo szybko ze złej przekształciła się w fatalną. Odrobić dwie bramki z Portugalią? Może okazać się to mission impossible.

3
4
2
2
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ricardo Horta. Asystował mu Diogo Dalot. Pepe długim podaniem uruchomił na prawej stronie Dalota (tak powinna wyglądać "laga"), który wpadł w pole karne, odegrał do Horty, a ten strzałem z pierwszej piłki nie dał szans bramkarzowi!

17
11
5
4
9
4'

Przez chwilę przy piłce był Ronaldo, co mocno ożywiło trybuny. Przez cały mecz Polski z Argentyną nie było takiej wrzawy, gdy Polacy "atakowali".

2
5
1
2'

Próbowali zaatakować gracze z Korei, ale ich akcja zakończyła się faulem na rywalu.

2
2
1'