. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Szymon Czyż.

Leży na boisku Ivi Lopez, będzie zmiana. Wygląda na to, że to jednak nic poważnego, schodzi o własnych siłach gwiazdor tego wieczoru.

1
3
1
76'

Gol! Strzelił Władysław Koczerhin. Asystował mu Ivi Lopez. Co się odwlecze...to nie uciecze. Raków podwyższa prowadzenie na 4:0. Trudno jest wybrać, która z asyst Iviego była piękniejsza. Kolejne doskonałe zagranie Hiszpana. czysta maestria na murawie.

28
8
5
1
72'

To powinna być bramka! Arsenić był ustawiony na trzecim metrze, ale kopnął niestety obok słupka.

1
1
9
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Timur Dosmagambetov. Ależ ostry mecz. To spokojnie mogła być czerwona kartka.

Timur Dosmagambetov #27
FK Astana
5
1
4
65'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Ivi Lopez. Mamma Mia! To jest nieprawdopodobne, co zrobił teraz Ivi Lopez. Hiszpan zabawił się z trzema rywalami w polu karnym, delikatnie podbił piłkę, a tę z woleja do bramki wpakował Gutkovskis.

33
8
2
1
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aslan Darabayev. Siły na boisku się wyrównują! Ostre wejście rywala Rakowa sędzia wycenił na drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Gramy 10 na 10.