Martinez górą z sytuacji sam na sam z Kuolem! Australia mogła wyrównać!

5
18
8
90+5'

Dobrze broni się Australia, która jednak powinna atakować. Argentyna nie chce wypuszczać rywala z jego połowy!

17
7
7
11
28
90+3'

Kolejna akcja Messiego, ale strzał poszybował ponad bramką rywala!

33
25
8
10
8
90+3'

Argentyna nie chce się bronić, ona chce atakować. To najlepsza broń na Australijczyków.

15
10
8
14
20
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

35
20
5
5
15
89'

Messi do Lautaro Martineza, a ten z pola karnego tragicznie spudłował!

28
40
15
15
15
88'

Lautaro Martinez zagrywał wzdłuż pola bramkowego, nie miał kto jednak wbić piłki do siatki.

15
11
5
11
6
85'

Messi ruszył do piłki, ale Argentyńczyk był na spalonym.

30
24
14
14
14
82'

Po chwili kolejna próba Australijczyków, strzał sprzed pola karnego poszybował metr ponad bramką.

31
16
10
10
14
81'

Mogło być 2:2! Kapitalna akcja Behicha, którego dopiero przy strzale, sześć metrów przed bramką, zablokował obrońca!

36
15
13
20
17
80'
79'
79'

Argentyna nie zamierza bronić się, ale ponownie szuka dwubramkowej przewagi. To wydaje się najlepsze wyjście.

4
2
4
10
12
77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Enzo Fernandez. A jednak jeszcze się podzieje! Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Goodwin. Strzał niefortunnie odbił Enzo Fernandez. Wydawało się, że piłka wyleci na aut, a tymczasem po rykoszecie wpadła do siatki przy słupku do siatki! 2:1!

105
65
14
14
14
75'

Kwadrans do końca. Gra toczy się w środku pola. Argentyna ma wszystko pod kontrolą.

3
2
2
10
12
72'
wchodzi Wchodzi
Garang Kuol #21
schodzi Schodzi
3
3
4
72'
Fran Karacic #5
2
1
1
1
1
72'
72'

Argentyna nie pozwala sobie zrobić krzywdy. Australia chciałaby, ale nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

2
2
1
5
8
71'
71'
68'

Goodwin dogrywał z rzutu wolnego, Martinez pewnie interweniował na przedpolu.

2
4
2
4
8
66'

Z ok. 20 metrów lewą nogą uderzył Messi. Piłka poszybowała ponad bramką.

9
9
2
2
4
65'

Szarżował Messi, który z każdą minutą prezentuje się coraz lepiej. Do pełni szczęścia koneserów futbolu zabrakło uderzenia. Argentyńczyk został zablokowany.

11
7
5
3
3
63'

Rzut wolny dla Australii. Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony było jednak zbyt mocne.

2
2
2
4
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Argentyna coraz bliżej ćwierćfinału i kapitalnie zapowiadającego się meczu z Holandia!

4
3
3
7
4
59'
3
3
1
3
3
58'
3
57'

Gol! Strzelił Julian Alvarez. Cóż zrobił Mathew Ryan! Bramkarz zamiast wybić piłkę, chciał mijać Alvareza. Piłkę stracił i ta po chwili wtoczyła się do pustej bramki. 2:0!

25
17
9
17
32
55'

To Argentyna ma więcej z gry i aktywnie szuka drugiej bramki. Australia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

7
5
6
5
7
53'

Australia nie jest w stanie zagrozić Argentynie. Minuty płyną. Tutaj jednak wystarczy moment nieuwagi.

6
8
4
8
4
50'

Składna akcja Argentyny, w końcu piłka trafiła na szesnasty metr do Messiego. Strzał potoczył się tam, gdzie stał bramkarz.