(1:0)
Zakończony
Polska
komentarz

Wstydu nie było. Wracamy do domu. Francja miała Mbappe, my takiego zawodnika nie mieliśmy.

142
100
16
30
40
komentarz

Przegraliśmy, ale gol dla Polaków poprawił nam humory.

222
133
24
32
100
90+9'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Za czwartym razem się udało! Uratowaliśmy honor i w sumie można wracać do domu z uśmiechem.

609
295
50
90
186
90+9'

Raz jeszcze Lewandowski.

205
126
32
24
60
90+8'

Strzał Lewandowskiego obronił bramkarz, ale będzie powtórka!

167
203
53
38
85
90+7'

Rzut karny dla Polaków!

305
148
43
27
47
90+7'

31
90+6'

Jeszcze mamy VAR! Francuz zagrał ręką!

104
65
21
23
23
90+4'

Pięknie przewrotką uderzył Milik, ale Lloris nogami! Polak był jednak na spalontnym.

102
61
23
37
24
90+3'

Łącznie sędzia doliczył 5 minut. Francuzi już czekają na koniec.

100
54
20
30
33
90+2'

W polu karnym do piłki doszedł Milik, ale skiksował. Szkoda, bo mogliśmy uratować honor.

42
131
14
35
43
90+2'
15
15
7
7
11
90+1'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. To nie jest sprawiedliwe. Tak wysoko przegrać nie powinniśmy. Piękny strzał Mbappe z ok. 12 metrów. Szczęsny bez szans. 3:0.

215
156
32
103
204
komentarz

Z dużą lekkością sędzia pokazuje kartki Polakom.

101
101
25
31
145
88'

Zieliński w pole karne, piłkę wybili obrońcy. Jeszcze szukamy nadziei.

102
50
15
25
30
88'
40
40
11
21
51
87'
122
36
14
11
22
87'
16
85'

Coman dośrodkował z prawej strony, nikt do piłki nie doszedł.

40
30
16
21
31
84'

Mecz trochę "umarł", Francuzi, a dokładniej Mbappe, wyłączyli piekarnik.

42
102
23
21
25
83'

Polacy już bez większej wiary, rywale trochę pajacują. Cóż. Kto im będzie kibicował, ręka do góry. Tylko nie wszyscy od razu.

243
101
21
31
92
82'

Francja już na luzie. Theo Hernandez z pola karnego uderzył ponad poprzeczką.

50
32
14
24
41
81'

Sędzia uznał, że Zalewski sfaulował Dembele. Sędzia chyba potrzebuje okulary. Skandal!

40
99
20
24
102
80'

Francuzi przy piłce. Oni mają zapas, my mamy żal. Jednocześnie jednak dumę, bo pokazaliśmy się z dobrej strony. A może przez dziesięć minut coś jeszcze zdziałamy.

62
100
16
26
26
78'

Zalewski w pole karne, piłkę przejął Milik, ale zbyt mocno sobie wypuścił.

26
66
14
20
36
77'

Może jeszcze pogramy o honor. Kontaktowany gol może jeszcze coś zmienić. Czasu mamy już jednak niewiele.

50
60
10
66
30
76'
24
24
14
14
16
76'
20
16
6
10
20
74'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Ousmane Dembele. Niestety, sporo miejsca mieli Francuzi, musieliśmy ryzykować. Dembele do Mbappe, a ten uderzył z pola karnego precyzyjnie w okienko przy bliższym słupku. Nasze nieśmiałe marzenia stają się niemal nierealne. 2:0.

201
160
34
165
257
74'

Zamieszanie w polu karnym Francji, ale zabrakło strzału.

30
24
14
30
30
73'

Atak pozycyjny Polaków. Francuzi coraz głębiej, ale czekają na kontry. Mbappe silniki ma cały czas nagrzane.

50
54
22
20
26
71'

Dogranie z rzutu wolnego, Glik uderzył głową ponad poprzeczką.

100
40
14
40
22
71'
200
36
22
122
22
71'
100
30
16
14
16
71'

Ostro zaatakowany Lewandowski. Dlaczego nie ma kartki? Wściekły Polak na sędziego. I słusznie.

100
42
14
20
42
70'

Stajemy wyżej, ale narażamy się na kontry. Mbappe ruszył, ale Cash dość szczęśliwie zatrzymał Francuza.

62
20
10
14
14
68'

Dośrodkowanie z lewej strony, do piłki skakał Kamiński, ale zabrakło mu centymetrów.

54
36
14
40
32
67'

Brakuje dynamiki naszym zawodnikom. Francuzi spokojnie rozbijają próby naszych. Może to już czas na lagę? Ktoś szepcze, że jeszcze nie. Ok.

32
100
10
16
22
66'
Youssouf Fofana #13
20
14
6
10
10
66'

Dogranie Kounde z prawej strony, piłka po strzale Giroud trafiła w boczną siatkę.

52
20
10
16
20
64'
100
32
16
16
20
64'

Chwila stresu! Mbappe runął, sędzia gwizdnął. Już widzieliśmy wapno. Na szczęście był spalony.

66
34
16
20
22
63'

Mbappe uderzał, ale hehe wywalił piłkę, gdzieś w okolice autu. Bocznego.

50
100
14
16
26
63'

Francuzi na naszej połowie. Musimy się bronić.

40
32
20
34
44
61'

Kontra Francuzów, Mbappe już składał się do strzału, ale któryś z naszych wracał i nas uratował.

102
32
14
20
32
58'

Przerwa w grze. Szczęsny już wstał. Cash dochodzi do siebie. Giroud z kolejnego gola cieszyć się nie może.

146
40
34
36
40
57'

Kolejny korner dla Francji. Po chwili piłka w bramce, ale Szczęsny wcześniej był staranowany przez Varane'a.

50
40
14
30
100
56'

Straszne błędu w wyprowadzeniu piłki. W końcu przymierzył z ok. 18 metrów Mbappe, Po rykoszecie piłka przeleciała obok słupka!

63
40
16
24
100
55'

Tymczasem to Francuzi są coraz bliżej gola numer dwa. Jeszcze się bronimy, ale wygląda to coraz gorzej w tyłach.

44
50
14
100
75
54'

Uważniejsi w obronie są Francuzi. Przeczytali nas w przerwie rywale i nie pozwalają nam na zbyt wiele.

24
22
10
44
30
53'

Rabiot otrzymał piłkę w polu karnym, zagrał na dziesiąty metr, ale Bereszyński przeczytał wszystko i wybił piłkę.

100
22
6
14
14
52'

Upamecano powstrzymał uciekającego Kamińskiego. I jeszcze do tego aut dla Francji. Jak pech, to pech.

30
30
20
40
32
51'

Na szczęście Francuzi także są niedokładni i udaje nam się przerwać ich kontrę.

102
34
10
14
16
50'

Stoimy wysoko, ale coraz więcej dziur w naszej drużynie. Uciekają nam rywale.

40
36
16
34
20
49'

Rywale nacierają prawą stroną. Dembele szarpnął, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

40
40
10
14
10
48'

Griezmann zdecydował na strzał z rzutu wolnego z prawej strony. Szczęsny takie piłki odbija bez problemu.