Karne (4:2)
Zakończony
Brazylia
komentarz

Słupek po strzale Marquinhosa! Nie ma gola! Chorwacja w półfinale! Po rzutach karnych Chorwacja wygrała 4:2!

269
119
25
14
15
komentarz

Gol dla Chorwacji!Mislav Orsić i 4:2 dla Chorwacji!

165
59
15
9
12
komentarz

Rzut karny wykorzystał Pedro. Chorwacja w tym momencie prowadzi 3:2.

49
15
4
8
24
komentarz

Luka Modrić pewnie skierował piłkę do bramki! 3:1 dla Chorwacji.

102
39
4
5
4
komentarz

Piłka w bramce po strzale Casemiro! Chorwacja prowadzi już tylko 2:1.

komentarz

Nie ma gola! Strzelał Rodrygo, Livaković obronił!

91
33
6
8
7
komentarz

Nikola Vlasić wykorzystał rzut karny. 1:0 dla Chorwacji!

komentarz

Koniec! Przed nami konkurs rzutów karnych!

61
27
13
16
12
120+2'

Po dośrodkowaniu w pole karne zamieszanie przed bramką Chorwacji. Ostatecznie po strzale znakomicie obronił Dominik Livaković.

26
7
1
4
5
120+1'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Brazylii i okazja na dośrodkowanie w pole karne Chorwacji.

14
10
5
3
15
120'

Doliczone dwie minuty.

12
5
7
4
6
118'

Teraz Brazylia znowu rusza do ataku.

23
13
7
10
30
117'
91
46
15
19
34
117'

1:1! Chorwacja doprowadziła do remisu! Po podaniu w polu karnym Petkovic z około 12 metrów strzelił przy słupku!

223
75
21
22
39
114'
110'

Dośrodkowanie w pole karne Brazylii. Po chwili piłka wybita przez obrońców.

18
7
4
5
15
110'
3
3
2
5
3
106'

Chorwacja teraz będzie prowadzić grę. Jak na razie wybita piłka po dośrodkowaniu w pole karne Brazylii.

6
5
1
5
7
106'

czas Druga połowa dogrywki
106'
1
4
1
2
5
106'
2
4
2
2
2
106'
1
4
1
3
4
105+3'

Chorwacja teraz zdecydowanie ruszyła do ataku.

15
7
3
1
7
105+1'

1:0 dla Brazylii! Neymar po zespołowej akcji otrzymał podanie w polu karnym, minął bramkarza i oddał strzał z ostrego kąta pod poprzeczkę! Piękna akcja Brazylii, świetne zachowanie Neymara! Jest gol dla Canarinhos!

Brazylia
151
61
24
71
133
105'

Doliczona minuta.

6
4
5
4
5
103'

Co za okazja dla Chorwacji! Znakomicie spisał się Bruno Petković, który wyłożył piłkę Marcelo Brozoviciovi. Ten strzelał z kilku metrów, ale to było uderzenie niecelne. Znakomita okazja na gola!

7
9
4
6
5
101'

Do efektownego strzału w polu karnym po dośrodkowaniu składał się Pedro. Tylko lekko trącił piłkę i następnie złapał ją Dominik Livaković .

7
4
2
3
3
99'

Teraz Chorwaci nieco oddalili grę od własnego pola karnego. Chwila oddechu dla defensywy.

20
5
3
2
6
97'

Bronią się Chorwaci. Brazylia zamknęła rywala na jego połowie.

16
13
8
9
10
95'

Słabe dośrodkowanie Danilo. Piłka wyleciała poza boisko.

8
15
3
8
4
94'

Nerwowy początek dogrywki. Jak na razie sporo fauli.

5
7
7
3
1
91'

Brazylia rusza do ataku. Chorwacja raczej będzie bronić wyniku.

7
8
5
4
5
91'

Pierwsza część dogrywki rozpoczęta. Doczekamy się goli czy czeka nas seria rzutów karnych?

7
2
1
2
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Po regulaminowym czasie gry remis 0:0! Przed nami dogrywka!

32
22
3
5
7
90+2'

Jeszcze kolejną akcję wyprowadza Brazylia. Chorwacja broni się całym zespołem.

24
16
6
12
10
90'

Doliczone cztery minuty. Chorwacja broni się na własnej połowie.

14
6
2
9
5
89'

W końcówce regulaminowego czasu gry zaatakowała jeszcze Chorwacja. Brazylijczycy zdołali jednak przerwać akcję rywala.

11
4
4
5
14
86'

Groźnie w polu karnym Chorwacji. Z kilku metrów strzelał Eder Militao. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

17
10
5
5
5
85'

Zablokowany strzał jednego z Chorwatów w polu karnym reprezentacji Brazylii.

9
8
5
7
9
84'
5
82'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Richarlison.

5
6
2
2
1
82'

Chorwacja skupia się już głównie na defensywie.

11
6
2
5
3
80'

Z pola karnego po zespołowej akcji strzelał Lucas Paqueta. Piłkę lecącą w światło bramki pewnie złapał Dominik Livaković.

8
7
4
4
1
77'
13
12
2
4
4
76'

Znów przed szansą stanął Neymar, ale kolejny raz znakomicie obronił Dominik Livaković.

1
74'

Przed polem karnym Chorwacji dryblował Neymar. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

5
8
1
4
1
72'
72'
70'

Teraz Chorwaci spokojnie wymieniają podania. W okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1
68'
Brazylia
6
4
2
3
3
67'

Cały zespół Chorwacji na własnej połowie. Brazylijczycy rozgrywają piłkę.

2
2
1
3
66'

Znów blisko gola! Z kilku metrów strzelał Lucas Paqueta. Znakomicie spisał się Dominik Livaković, który obronił to uderzenie.

1
4
1
3
66'

Z rzutu wolnego strzelał Casemiro. Piłka trafiła w mur.

1
6
1
1
64'
63'

Lekkie dogranie przed bramkę Brazylii. Piłkę pewnie złapał Alisson.

3
5
3
5
4
59'

Chorwacja czeka raczej na błąd rywala. Brazylia stara się atakować.

7
7
7
7
7
56'
10
9
12
5
4
55'

Znakomita okazja dla Brazylii! W polu karnym po prostopadłym podaniu z ostrego kąta strzelał Neymar. Miał przed sobą tylko bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć.

15
5
5
4
4
53'

Miękka wrzutka Perisicia przed bramkę Brazylii. Minimalnie jednak zbyt mocna.

3
5
4
6
4
51'

Po rzucie rożnym dla Chorwacji lekkie zamieszanie w polu karnym Brazylii. Ostatecznie był jednak spalony.

4
4
3
6
7
49'

Mieliśmy analizę VAR czy przyznać Brazylii rzut karny. "Jedenastki" jednak nie ma - gramy dalej.

20
9
3
6
5
48'

Ależ blisko było o gola dla Brazylii. Canarinhos rozpoczęli z impetem drugą część spotkania i przeprowadzili trzy groźne akcje w dwie minuty. Spore zamieszanie tuż przed bramką Chorwatów, ale ostatecznie piłka nie wpadła do bramki.

10
5
5
4
7
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

9
9
11
5
9
44'

Zanosiło się na groźną akcję Chorwacji. Na spalonym był jednak Mateo Kovacić.

9
10
7
15
8
41'

Z rzutu wolnego strzelał Neymar. Piłka odbiła się od muru, ale Dominik Livaković nie dał się zaskoczyć.

9
8
5
4
6
41'

Będzie rzut wolny dla Brazylii. Praktycznie z narożnika pola karnego.

6
5
4
7
6
40'

Tempo meczu aktualnie nie jest porywające. Brazylia chyba nie ma pomysłu jak zaatakować reprezentację Chorwacji.

6
5
3
4
2
36'

Brazylijczycy wymieniają podanie za podaniem. Ale to wszystko daleko od bramki Chorwatów.

6
5
3
3
2
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
8
7
3
3
3
33'

Znów wysoki pressing Chorwacji na połowie Brazylii.

8
5
3
4
3
31'
4
4
9
5
8
30'

Ivan Perisić zbiegł ze skrzydła i oddał strzał zza pola karnego. Uderzenie było niecelne.

2
2
3
5
4
29'

Po zagraniu z rzutu wolnego Neymara piłkę wybili Chorwaci.

3
1
2
3
4
29'

Tym razem będzie rzut wolny dla Brazylii na połowie Chorwacji. Do bramki jednak daleko, ale jest okazja na dośrodkowanie.

3
2
1
26'

Rzut wolny dla Chorwacji na wysokości pola karnego Brazylii. Piłkę dośrodkował Luka Modrić. Obrońcy zdołali jednak wybić futbolówkę, a chwilę później faulowany był jeszcze Neymar. Piłka dla Canarinhos.

4
1
3
3
8
25'
Brazylia
15
7
3
5
8
23'

Casemiro strzelał z dystansu. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

4
4
3
3
4
23'

Optyczna przewaga Brazylii. Gra toczy się na połowie Chorwacji.

2
2
1
3
20'

Efektowna akcja Viniciusa zakończona wyblokowanym strzałem w polu karnym. Brazylia podkręca tempo meczu.

11
7
5
5
2
19'

Z dystansu strzelał Andrej Kramarić. To uderzenie zostało zablokowane.

11
9
5
3
2
18'

Brazylia stara się przedostać z piłką w okolice pola karnego rywala. Chorwaci dobrze jednak rozbijają ataki Canarinhos.

9
3
5
3
1
15'

Sporo niedokładności w grze Brazylii. Chorwacja natomiast coraz groźniejsza.

14
13
6
7
5
14'

Rzut rożny dla Chorwacji. Po dośrodkowaniu piłkę wybił Marquinhos.

5
6
1
3
2
13'

Groźna akcja Chorwacji. Wrzutka tuż przed bramkę Brazylii, gdzie w piłkę nie trafił Ivan Perisić.

2
3
4
5
5
11'

Chorwacja mocno utrudnia rozgrywanie piłki Brazylii. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
3
5
5
3
9'

Ivan Perisić szukał dośrodkowania w pole karne Brazylii. Wrzutka zbyt mocna i piłka dla Canarinhos.

12
6
5
5
4
9'

Jak na razie czekamy na pierwszą dobrą okazję strzelecką w tym spotkaniu.

3
4
5
6
7'

Chorwacja szuka okazji do ataku. Gra toczy się na połowie Brazylii.

6
7
4
5
3
5'

Ładny, techniczny strzał zza pola karnego oddał Vinicius Junior. Piłkę pewnie złapał Dominik Livaković.

11
11
3
3
2
4'

Luka Modrić przed polem karnym Canarinhos faulował rywala. Rzut wolny dla Brazylii.

6
4
1
2
2'

Chorwacja natomiast stara się grać wysokim pressingiem i utrudnia rozgrywanie piłki Brazylijczykom.

3
1
2
2
3
2'

Brazylijczycy spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.