(0:3)
Zakończony
Wisła Płock
komentarz

Nie doliczył ani minuty arbiter. Wisła Płock efektownie wygrywa z Wartą Poznań 4:0.

4
1
1
1
90'

Kapuadi szczęśliwie dostał piłkę na szesnastym metrze i w ostatniej chwili zablokował go Stavropoulos. Wcześniej zablokowany był również Pawlak.

1
1
88'

Trwają tzw. piłkarskie dożynki. Na boisku nic się nie dzieje.

1
2
1
1
85'

Strzelał Davo zza pola karnego. Piłka zmierzała w środek bramki, jednak musiał interweniować Lis.

3
1
3
83'

Drugi celny strzał Warty. Sarbinowski z dystansu, ale pewnie broni Gradecki.

4
1
82'

Przedarł się w pole karne Sarbinowski, wystawił piłkę Matuszewskiemu, ale ten - mimo dużej swobody - uderzył w ustawionego na linii bramkowej Pawlaka!

4
4
1
2
81'

Tymczasem Wisła praktycznie cały czas w wysokim pressingu.

6
2
80'

Długo budowali akcję poznaniacy. Grzesik był jednak na spalonym. Nie idzie Warcie w tym meczu. Nie wychodzi absolutnie nic.

2
3
1
77'

Davo podawał prostopadle w kierunku Warchoła, ale szybszy przy piłce był Lis.

1
1
1
1
74'

Warchoł miał swoją szansę! Indywidualna akcja rezerwowego zawodnika Wisły, ale końcówkami palców broni Lis!

8
2
2
2
2
71'

Spotkanie wyraźnie straciło na intensywności. Niewiele ciekawego dzieje się na murawie. Wisła jest zadowolona z wyniku, z kolei Warta nie potrafi nic zrobić.

4
2
1
68'

Wymieniają kolejne podania przyjezdni. Warta już całkiem opadła z sił.

7
4
66'
64'

Skrobnięty Kocyła.

1
1
64'
1
1
63'

Szybka analiza - nic nie było. Gramy dalej.

1
1
3
63'

Sędziowie sprawdzają sytuację na VAR, bo Wolski był kopnięty przez Lisa.

62'

Wolski w doskonałej sytuacji! Dobre podanie od Davo, strzał, piłka minęła Lisa, ale wybija ją z bramki Pleśnierowicz!

3
3
60'
60'
58'

Warta nie jest w stanie odpowiedzieć. Są pojedyncze próby wyjścia z akcją ofensywną, jednak nie przynoszą one spodziewanych rezultatów.

3
2
3
55'

Wisła nie zmienia swojej koncepcji. Dalej stara się utrzymywać przy piłce. Zmusza rywali do biegania.

11
3
2
1
53'

Z kontrą ruszyli gospodarze, lecz Stavropoulos nie trafił w piłkę po płaskim dograniu z lewej strony.

1
4
1
3
53'

Ładna akcja Wisły, ale Kocyła nie opanował piłki na szóstym metrze.

1
3
1
51'
51'

Dobra centra Grzesika! Zamykał akcję na dalszym słupku Jakóbowski, jednak nie trafił w piłkę. To mógł być gol dla Warty.

1
3
2
1
50'

Dośrodkowanie Kiełba z rzutu rożnego, strzelał z bliska Szymonowicz, ale jakimś cudem uratowali się goście. Trafiony tuż przed własną bramką Furman.

5
1
1
1
47'

Gol! Strzelił Davo. Asystował mu Łukasz Sekulski.

Nieprawdopodobnie skuteczni są dziś goście. Fatalny błąd przed własnym polem karnym popełnił Szymonowicz, przejął piłkę Sekulski, wystawił ją do Davo, a ten strzela do pustej bramki. 0:4!

24
9
4
4
5
46'

komentarz

Po 45 minutach Wisła Płock prowadzi na wyjeździe z Wartą Poznań 3:0. Dwa gole Wolskiego, jedno trafienie Davo.

12
5
1
2
45+5'

Jeszcze jedna kontra Wisły. Wolski zagrywał prostopadle do Davo, ale tym razem na drodze stanął rywal.

1
1
2
3
45+3'

Długie podanie w kierunku Szczepańskiego, minął się z piłką poza polem karnym Gradecki, ale na jego szczęście bez konsekwencji.

1
2
1
45'

Tymczasem sędziowie doliczyli minimum pięć minut.

2
1
3
2
4
45'

Gol! Strzelił Davo. Asystował mu Kristian Vallo.

Znakomity kontratak Wisły. Vallo zagrał na obieg do Pawlaka, ten wycofywał piłkę, Vallo skiksował przy próbie strzału, ale niedaleko ustawiony był Davo i to on podwyższa prowadzenie Nafciarzy!

Wisła Płock
14
6
2
5
6
43'

Obraz gry nie ulega zmianie. Warta ma olbrzymie problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

3
3
1
1
1
41'

Vallo wystawił piłkę Tomasikowi na dwudziestym metrze, ale strzał obrońcy Wisły został zablokowany.

4
2
39'

Warta ruszyła nieco do przodu, ale brakuje jej konkretów. Wiślacy nie zmieniają sposobu gry i w dalszym ciągu starają się możliwie długo utrzymywać przy piłce.

4
2
1
1
1
36'

Kontra gości. Davo efektownie przedarł się lewym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie było niedokładne. Nie doszedł do piłki Vallo, ponownie interweniuje Lis.

1
4
3
4
35'

Kolejna bardzo ładna akcja Wisły. Vallo otrzymał podanie z głębi pola, zszedł na lewą nogę, jednak strzelił zbyt lekko i pewnie broni Lis.

5
2
1
2
4
34'

Ponownie Szczepański, lecz obrona Wisły blokuje jego strzał z dwudziestego metra.

2
2
1
2
33'

Upadł w polu karnym Wisły Szczepański po kontakcie z Tomasikiem. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

3
1
1
1
32'

Kontra Wisły. Furman dostrzegł wysuniętego Lisa, ale próba lobu okazała się nieskuteczna.

1
4
33'
32'
30'

Corryn nagle upadł na murawę. Chyba sygnalizował, że konieczna będzie zmiana. Pozostali wykorzystują to na schłodzenie się.

1
1
29'

Żenująca próba wymuszenia rzutu karnego przez Tomasika.

2
3
1
1
29'
Wisła Płock
2
1
4
1
27'

Nafciarze kontrolują wydarzenia na boisku, wymieniają dużo podań. Warta nie kwapi się do pressingu.

3
1
1
25'

Rozklepana defensywa Warty. Davo strzelał z dystansu, jednak piłka przeleciała obok bliższego słupka.

3
2
1
24'

Teraz zza pola karnego uderzył Jakóbowski, ale bardzo niecelnie.

1
2
4
23'

Warta na razie kompletnie nie radzi sobie w starciu z Wisłą. Nie mieliśmy ani jednej sensownej akcji ze strony poznaniaków.

4
2
1
3
21'

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Łukasz Sekulski.

Goście idą za ciosem! Wolski miał mnóstwo miejsca na lewej stronie boiska, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i nieatakowany wbiegł w pole karne. Uderzył płasko, lekko, ale Lis nie sięgnął piłki. 0:2!

18
9
3
5
10
19'

VAR uznał gola! Wisła prowadzi 1:0!

19
5
2
4
6
17'

Wolski się uśmiecha, sędzia też. Cały czas czekamy na decyzję.

6
5
2
1
3
16'

Trochę to trwa.

2
1
7
15'

Sprawdzamy jeszcze całą sytuację na wozie VAR. Mógł być minimalny spalony.

4
3
5
14'

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Kristian Vallo.

Znakomite prostopadłe podanie Vallo, po którym Wolski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Pomocnik gości uderzył płasko, przy samym słupku i Lis nie miał szans!

17
9
5
4
6
12'

Rzut wolny dla Wisły z okolic linii środkowej boiska. Furman zagrywał na kilkadziesiąt metrów, ale Kapuadi nie opanował piłki.

1
1
1
11'

Kolejna okazja gości! Dośrodkowanie Davo, zawodnicy Warty nie potrafili wybić piłki i przed doskonałą szansą stanął Pawlak, lecz uderzył wysoko nad bramką.

1
1
4
2
8'

Ależ świetne dośrodkowanie Pawlaka. Piłka spadła idealnie pod nogi Wolskiego, ale ten nie potrafił jej opanować. Zmarnowali dobrą sytuację płocczanie.

3
2
3
7'

Pierwszy raz zaatakowała Warta, jednak dwukrotnie nie popisał się przy dośrodkowaniu Matuszewski. Zero zagrożenia pod bramką Wisły.

2
2
1
1
5'

Ostro zaatakowany przy linii bocznej Furman.

1
5'
4
1
1
1
5'

Na razie praktycznie cały czas przy piłce zawodnicy Wisły.

2
1
4'

Szwoch zagrywał z rzutu rożnego, ale piłka leciała na niskim pułapie i wyjaśnili sytuację poznaniacy.

2
2'

Akcja gości, jednak Wolski za długo zwlekał z podaniem do Vallo i ten został złapany na spalonym.

2
1'