(1:1)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec! Raków Częstochowa w bólach, ale ogrywa Stal Mielec 3:2. W końcówce mieliśmy już istną obronę Częstochowy.

9
4
2
2
4
90+5'

Błąd Trelowskiego na przedpolu. Arsenić wybija piłkę z linii bramkowej!

17
10
5
6
14
90+3'

Nerwowo w polu karnym Rakowa. Rozpaczliwa obrona gospodarzy.

18
9
7
9
23
90+3'

VAR nie dopatrzył się przewinienia. Tylko rzut rożny dla Stali.

16
10
1
7
14
90+2'

Goście domagają się rzutu karnego! Walczył o piłkę Hamulić i jego zdaniem Rundić zagrywał ręką.

9
4
4
2
8
90+2'

Stal poczuła krew i przesunęła grę na połowę Rakowa.

3
4
2
2
6
90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut!

12
3
5
2
4
88'

Ależ akcja Rakowa! Koczerhin zagrał na klepkę z Ivi Lopezem, wbiegł w pole karne, poczekał, popatrzył... i strzelił w boczną siatkę!

14
8
3
2
5
87'
ZMIANA
86'

Gol uznany. Będą emocje w końcówce!

4
5
3
6
8
86'

Mamy analizę VAR, bo Hamulić chyba dotykał piłkę ręką.

2
4
1
2
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Kasperkiewicz. Asystował mu Said Hamulić.

Bramka z niczego! Po rzucie rożnym strącił piłkę Hamulić, a nieatakowany Kasperkiewicz strzela gola kontaktowego!

82'

Raków już zdecydowanie przejął kontrolę nad meczem.

19
9
1
5
81'

Ivi Lopez strzela w mur.

3
4
8
1
9
80'
ŻÓŁTA KARTKA
9
1
1
2
79'

Koczerhin faulowany tuż przed polem karnym. Świetna szansa dla Rakowa.

7
3
2
2
77'

Ależ zmian. Trzy w Stali, teraz dwie w Rakowie.

3
2
4
2
77'
ZMIANA
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
75'

Ivi Lopez z rzutu wolnego i po strzale Piaseckiego piłka trafia w słupek! Ale był na minimalnym spalonym napastnik Rakowa.

3
1
2
1
3
74'

Komfortowe prowadzenie Rakowa, który wcale nie zamierza na tym poprzestać.

20
10
1
3
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

Pewny strzał Hiszpana z jedenastu metrów i Raków powiększa prowadzenie!

42
17
2
3
12
70'

Dośrodkowanie Sorescu i ręką zagrał Getinger!

18
8
1
1
7
70'

Rzut karny dla Rakowa!

27
9
1
2
7
67'
ZMIANA
67'

Szansa dla Rakowa. Byli w przewadze liczebnej, ale Lopez uderzył wysoko nad bramką.

3
2
3
1
5
66'

Wrzutka Domańskiego z prawej strony, wydawało się, że Trelowski pewnie złapie piłkę, ale zderzył się w powietrzu z kolegą z zespołu. Na jego szczęście rywale tego nie wykorzystali.

2
1
1
64'

Dużo miejsca przed polem karnym miał Żyra, ale strzelił fatalnie. Trelowski nawet nie musiał interweniować.

3
6
2
2
4
61'

Piękne prostopadłe podanie Ledermana do Koczerhina! Ukrainiec nie szukał uderzenia z ostrego kąta, a wrzucił piłkę na dalszy słupek, gdzie był nieatakowany Soresecu, jednak ten strzelił w okolice Krakowa.

3
3
4
3
60'

Oglądamy podobny obrazek, jak po golu na 1:0. Raków chce iść za ciosem i zakłada wysoki pressing. Odżyli gospodarze.

14
9
2
58'

Gutkovskis najpierw za daleko wypuścił sobie piłkę, ale później wykazał się ambicją i powalczył z Getingerem. To się opłaciło.

11
3
4
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Vladislavs Gutkovskis.

Gutkovskis powalczył w polu karnym na wślizgu, wygarnął piłkę Getingerowi, a po chwili egzekucji dokonał Piasecki. Potężne uderzenie z kilku metrów i Raków wraca na prowadzenie!

37
18
1
5
8
56'

Wrzutka Tudora z prawej strony, zgranie głową Gutkovskisa, ale w doskonałej sytuacji myli się Kun! Strzelił mocno, ale w środek bramki.