(0:0)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Dziękujemy za udział w relacji live'a. Legia wygrywa z Piastem na własnym stadionie pierwszy raz od sześciu meczów.

3
3
93'

Pierwszy celny strzał Josue, ale broni bramkarz!

2
1
90+2'
komentarz

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
88'

Strzelał Wszołek z okolicy pola karnego. Chciał zawinąć piłkę w okienko, ale wybija piłkę z okienka bramki jeden z obrońców Piasta.

4
2
3
1
2
86'

Znowu Josue! Znowu obok bramki, ale jest coraz bliżej. Zostało pięć minut plus to co doliczy arbiter.

6
2
1
1
3
84'
82'

Niebeczpieczne zderzenie głowami. Leżą na murawie Johansson i Czerwiński. Sędzie wzywa lekarzy.

1
1
80'

Groźny strzał Josue, ale tym razem również nad bramką.

6
3
1
2
komentarz

19.045 widzów ogląda dziś ten mecz z trybun stadionu w Warszawie.

9
3
76'
76'
73'

Była szansa dla Piasta, ale ostatecznie wciąż bez celnego strzału goście.

4
3
1
1
1
71'
2
2
2
2
3
68'

Niebezpieczne zderzenie Rosołka z graczem Piasta, ale na szczęście bez rannych.

1
1
1
63'

Doczekaliśmy się także debiutu Rafała Augustyniaka. Reprezentant Polski grać będzie na środku defensywy.

62'
komentarz

Na boisku melduje się także Maciej Rosołek. Kosta Runjaić oszczędza zdrowie Bartosza Kapustki.

1
1
1
1
61'
59'

Przy linii czeka już Damian Kądzior, podczas gdy piłkarze Piasta nieefektywnie podają piłkę między sobą.

2
1
56'

Legia gra tak, jak przed przerwą, poprawiło się ostatnie podanie i efekty widzimy.

15
7
1
2
2
51'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Bartosz Kapustka. Kolejna zespołowa akcja Legii! Znowu rozklepali defensywę Piasta, a Mladenović uderzył prostym podbiciem z całej siły i nie dał szans bramkarzowi.

57
25
5
9
15
51'

Brzydki faul piłkarza Piasta.

5
1
1
2
8
47'

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Makana Baku.

Piękna zespołowa akcja Legii Warszawa. Piłeczka chodziła od nogi do nogi. Ostetcznie trafiła pod nogi Muciego po asyście Baku, a ten płaskim strzałem w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.