Widzów na stadionie: 4470.

1
1
88'

Radomiak jeszcze próbuje, ale wygląda to bardzo chaotycznie. Taki obraz gry pasuje Koronie, która odlicza już minuty do ostatniego gwizdka.

85'
3
2
2
2
4
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Błanik.

To chyba koniec marzeń Radomiaka! Błanik spokojnie przyjął piłkę przed polem karnym i umieścił ją w siatce precyzyjnym płaskim strzałem przy dalszym słupku. Majchrowicz bez szans.

8
6
1
3
5
82'

Przyblokowane dośrodkowanie Sokoła z boku pola karnego i ostatecznie piłka w rękach Forenca.

2
1
80'

Zawodnicy Korony poradzili sobie z dośrodkowaniem Alvesa.

1
1
3
4
3
78'

Korona coraz bliżej zgarnięcia pełnej puli. Radomiak wciąż nie potrafi złamać jej defensywy.

3
1
1
2
6
76'
ZMIANA
1
1
1
76'
ZMIANA
72'

Znów się poderwał Radomiak, jednak trzeba pochwalić obronę Korony. Momentami na boisku panuje chaos, ale to kielczanie realizują swój plan.

5
4
3
3
4
69'

Teraz Roberto Alves zablokowany przy próbie potężnego strzału z kilkunastu metrów.

3
2
2
1
68'

Kiepska centra Alvesa z rzutu wolnego z narożnika boiska. Defensywa Korony wyjaśniła sytuację.

4
2
1
1
1
68'
65'
ZMIANA
64'

Maurides padł w polu karnym po starciu z Petrowem. Była wideoweryfikacja, ale rzutu karnego nie ma.

2
4
62'
1
2
61'
ZMIANA
59'

Strata gola rozregulowała Radomiaka, który od tego momentu ma bardzo duże problemy w ofensywie. Słychać też pierwsze oznaki irytacji na trybunach.

2
2
3
3
56'
ZMIANA
56'
ZMIANA
54'

Kontra kielczan, dośrodkowanie z prawego skrzydła i nieznacznie obok słupka główkował Bartosz Śpiączka! Zapachniało golem na 0:2.

1
1
4
52'

Ataki radomian przypominają trochę bicie głową w mur. Brakuje sytuacji.

2
3
3
3
49'

Od początku w natarciu Radomiak, gra toczy się na połowie Korony.

1
1
1
Czy w drugiej połowie Radomiak zdobędzie przynajmniej jednego gola?
Tak
Nie
1
czas Druga połowa
45'

Doliczona 2 minuty.

1
1
44'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Dalibor Takac, jednak trafił dokładnie tam, gdzie stał Filip Majchrowicz.

2
2
1
2
41'

Radomiak rzucił się do ataku, jednak musi uważać, bo kielczanie są teraz nastawieni na kontry i potrafią z nimi wychodzić.

2
2
39'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska nieznacznie chybił Roberto Alves.

1
1
1
38'
4
1
3
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Dalibor Takac.

Duża niespodzianka w Radomiu, zwłaszcza że w ogóle się na nią nie zanosiło! Z lewego skrzydła precyzyjnie dośrodkował Takac, a idealnie głową uderzył Śpiączka. Piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i wpadła do siatki.

12
11
1
1
6
33'

Korona skupiona na defensywie, Radomiak wygląda wyraźnie lepiej.

5
2
31'

Mocny strzał Łukasika z rzutu wolnego, piłka otarła się o jednego z zawodników Korony i nie poleciała w światło bramki.

1
2
1
28'

Z rzutu rożnego dośrodkował Roberto Alves, a tuż nad poprzeczką główkował z kilku metrów Maurides. Defensywa Korony jest bardzo nieszczelna i Radomiak ma coraz lepsze sytuacje.

4
2
24'

Teraz po drugiej stronie boiska, do strzału głową doszedł Raphael Rossi, tyle że posłał piłkę nad poprzeczką.

22'

Dwa rzuty rożne dla Korony. Z pierwszym poradzili sobie obrońcy, a po drugim dośrodkowaniu niecelnie główkował Miłosz Trojak.

2
1
19'

Radomiak atakuje z coraz większym animuszem, często wykorzystuje skrzydła. Na razie brakuje wykończenia.

2
1
16'

Nieco częściej w ataku są radomianie, jednak trudno to nazwać przewagą. W ich grze brakuje dokładności. Za nami dość bezbarwny kwadrans.

1
12'

Po długim podaniu, Maurides huknął z ostrego kąta, ale nie dość, że spudłował, to jeszcze był na spalonym.

2
2
9'

Wciąż trwa zacięta walka o opanowanie środka pola. Gra jest rwana i na razie żadna z drużyn nie potrafi wypracować przewagi.

1
5'

Dość spokojny początek w Radomiu, trwa wzajemne badanie sił.

1
2'

Daniel Łukasik centrował z rzutu rożnego, ale żaden z jego kolegów nie potrafił oddać strzału.