Piłka w bramce Legii po raz piąty, ale był spalony. Wciąż 4:0!

16
18
39
90+2'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Fabian Piasecki. Kolejny gol dla Rakowa! Po przejęciu piłki Piasecki ruszył z nią i dograł do Nowaka. 4:0!

Raków Częstochowa
100
45
12
6
6
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

22
11
6
4
11
90'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Piasecki przepchnął w polu karnym Augustyniaka i z kilku metrów trafił na 3:0!

91
46
10
6
5
89'

Dwóch zawodników Legii nie było w stanie wbić piłki do bramki. Po chwili padł Pich, ale gramy dalej.

16
14
5
1
87'

Szuka Legia kontaktowego gola. Raków broni się niemal całym zespołem.

14
10
6
3
5
84'
84'
2
2
1
1
1
81'

Legia jeszcze stara się dać sobie nadzieję. Jednak poza chaosem niewiele z tego wynika.

18
9
1
1
2
79'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Stratos Svarnas. Tragiczna w skutkach strata Sokołowskiego przed własnym polem karnym. Svarnas momentalnie zagrał do Nowaka, a ten spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. 2:0!

93
51
5
5
8
79'
2
3
1
3
76'
76'
75'

- Kruca bomba, mało casu - słychać na ławce Legii. - Kwadrans to dużo, a zarazem mało - podpowiada klasyk.

4
6
2
2
1
73'

Kontra Rakowa zamieniła się w atak pozycyjny. Ostatecznie zabrakło uderzenia. Piłkę przejęła Legia.

3
2
2
7
71'

Z dystansu szczęścia poszukał Ivi Lopez. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Tobiasza.

8
3
4
3
4
69'

Prawą stroną ruszył Wdowiak, jednak był na minimalnym spalonym.

9
5
2
1
2
68'
Legia Warszawa
8
1
3
1
5
67'

Legia Warszawa stara się grać szybciej. Czasu Wojskowi mają coraz mniej, a przecież przegrywają.

8
3
4
2
2
65'
63'

Ucierpiał Czyż. Zawodnik Rakowa złapał się za kolano. Nie wygląda to dobrze.

1
1
8
2
10
62'
61'

Josue z rogu, na głowę Augustyniaka, ale ten uderzył ponad bramką.

2
1
1
2
1
58'

Wszołek dwa razy z rzędu zepsuł dobrą akcję Legii. Czyżby wkrótce spacerek na ławkę?

10
10
4
4
5
56'

Legia nie jest w stanie przycisnąć częstochowian. Gospodarze cały czas są dobrze zorganizowani.

26
16
2
4
6
53'

Odpowiedź Rakowa. Lopez ruszył z piłką, uderzył z ok.17 metrów. Tobiasz sparował strzał na rzut rożny.

10
3
4
1
6
52'

Dobre dogranie z lewej strony Mladenovicia. Wszołek nie dał rady dobrze uderzyć z pięciu metrów.

9
10
1
3
52'
6
2
3
2
4
50'

Niepewnie na przedpolu Tobiasz. Piłka spadła pod nogi Arsenicia, ten jednak uderzył ponad bramką.

3
5
2
2
5
48'

Pierwsza groźniejsza akcja Legii w 2. połowie. Jednak jej efektem jedynie rzut rożny.