(1:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Koniec spotkania! Cracovia była dziś bezradna w Łodzi. Widzew zasłużenie wygrywa 2:0!

12
8
2
1
1
90+2'

Przerwa w grze. Jakiś problem zdrowotny bramkarza Widzewa.

2
1
7
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

4
1
6
90'

Zamieszanie w polu karnym Widzewa! Najpierw Kallman nie trafił w piłkę, a po chwili sytuacyjny strzał oddał Makuch. Świetnie broni jednak Ravas!

7
6
1
1
87'

Próbuje Cracovia, ale gra zbyt wolno, żeby zaskoczyć defensywę Widzewa.

11
11
1
2
1
85'
ZMIANA
84'
ZMIANA
83'

Przechwyt Widzewa na połowie rywala, ale Letniowski nie popisał się przy prostopadłym podaniu. Zagrał zdecydowanie za mocno i kolega z drużyny nawet nie wystartował do piłki.

2
2
1
2
3
80'

To mogła być szansa na gola kontaktowego! Dobre dośrodkowanie Jaroszyńskiego, ale Kakabadze fatalnie skiksował! Miał otwartą drogę do bramki.

6
1
2
1
79'

Minuty upływają, a Cracovia w dalszym ciągu nie potrafi nic zrobić w ofensywie. Widzew kontroluje wydarzenia na boisku.

5
5
1
2
76'

Jordi Sanchez! Mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Niemczyckim, ale doskonale zachował się w defensywie Rodin. Sporo ryzykował, zaatakował piłkę na wślizgu. Miał dużo szczęścia, że nie trafił w nogę.

1
4
76'

17 031 kibiców ogląda ten mecz z perspektywy trybun.

7
4
1
74'

Ghita niecelnie główkował po niezłej wrzutce Jaroszyńskiego z rzutu rożnego.

2
1
2
71'
ZMIANA
70'

Dobry strzał Myszora z dystansu. Ravas odbił piłkę przed siebie - na jego szczęście bez konsekwencji.

4
1
1
70'

Długo utrzymują się przy piłce przyjezdni. Wymieniają kolejne podania, ale nie przekłada się to na sytuacje strzeleckie.

4
1
2
4
68'
ZMIANA
67'

Jeszcze raz Konoplanka, tym razem z rzutu rożnego. Piłka spadła pod nogi Ghity, jednak ten nie miał jak złożyć się do strzału i ostatecznie wyjaśnili sytuację gospodarze.

3
2
1
1
66'

Kontra Cracovii i kolejne nieudane dośrodkowanie Konoplanki.

2
2
1
1
64'

Niemczycki pewnie łapie piłkę na przedpolu.

3
4
2
1
63'

Zablokowane uderzenie Zjawińskiego z ostrego kąta. Dobrze zachował się w tej sytuacji Ghita. Korner dla Widzewa.

2
1
1
62'
ŻÓŁTA KARTKA
4
2
4
3
61'

Pół godziny do końca. Cracovia niby atakuje, natomiast nie ma z tego żadnych konkretów.

1
2
3
1
1
60'

Szansa dla Cracovii! Świetny przerzut na prawą stronę do Kakabadze. Ten dopadł do piłki przy linii końcowej, zagrał wzdłuż bramki do Makucha, ale napastnik Cracovii nie oddał czystego strzału. Było blisko.

4
2
2
1
58'

Stępiński głową do Ravasa. Na dużym spokoju. Cracovia nie kwapi się do agresywnego odbioru.

1
1
57'

W pierwszej akcji Kallman wywalczył rzut rożny.

2
2
1
56'
ZMIANA
56'
ZMIANA
56'
ZMIANA
55'

Rakoczy świetnie zachował się na szesnastym metrze, ograł obrońcę, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

5
3
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marek Hanousek.

2:0 dla Widzewa! Mocny i bardzo pewny strzał Hanouska z jedenastu metrów. Niemczycki bez szans!

Widzew Łódź
20
9
1
2
3
52'

Mamy potwierdzenie - rzut karny dla Widzewa!

13
2
3
1
4
51'

Walczył o piłkę Zjawiński. Nie było tam faulu napastnika Widzewa, a przy samej linii końcowej Siplak zagarnął piłkę ręką.

5
3
3
3
3
51'

Mamy rzut karny dla Widzewa? Było zagranie ręką Siplaka!

3
1
1
1
50'

Fatalnie wykonany rzut rożny przez gości. Konoplanka do Siplaka, ten chciał odegrać do kolegi, ale... nie zorientował się, że jest na spalonym.

1
1
49'

Cracovia wywalczyła rzut rożny. Wcześniej grała bardzo niedokładnie i miała problem z podejściem pod pole karne Widzewa.