Stal rozbita w kolejnym meczu. Piękny sen w Mielcu pryska w bólach.

2
1
88'
87'

Gol! Strzelił Jakub Sypek. Asystował mu Dominik Kun. Szybki wypad Widzewa, Kun w polu karnym zauważył Sypka, a młodzieżowiec pewnym uderzeniem dobił Stal.

23
13
1
2
3
86'

Strzał Sancheza spokojnie zatrzymał Mrozek.

1
2
85'

Strzał Matrasa z kilku metrów pewnie broni Ravas.

3
1
85'

Stal nic już nie ugra w tym meczu. Widzew w wyrachowany sposób wywalczy pełną pulę.

6
3
82'

Chyba jest już po meczu. Kun dopadł do odbitej piłki w polu karnym i z kilku metrów nie dał szans Mrozkowi.

Widzew Łódź
28
16
2
2
5
80'

Główkę Hamulicia pewnie wyłapał Ravas.

6
4
3
4
76'

Była szansa na 1:1! Gerbowski do Hamulicia, który z kilku metrów nie dał rady pokonać Ravasa!

6
3
2
2
3
75'

Sanchez doszedł do górnej piłki w polu karnym, ale po chwili stracił nad nią kontrolę.

1
1
1
73'

Stal ma optyczną przewagę, ale wydaje się, że to Widzew kontroluje wydarzenia na boisku.

2
2
1
2
72'

Za mocne dośrodkowanie Gerbowskiego.

1
70'
70'

Płaskie dogranie Getingera, które na strzał ponad poprzeczką zamienił Lebedyński.

1
2
69'

Lebedyński powalczył o piłkę pod polem karnym Widzewa i prawie udało mu się ją odebrać.

1
1
67'

Szybki wypad Widzewa, który czujnie przerwał Mrozek.

1
2
67'

Gra wznowiona. Stal próbuje, ale już nie tak intensywnie, jak przed przerwą.

1
65'

Pomocy potrzebuje Flis.

1
1
1
65'

Wlazło szukał kolegów w polu karnym, lecz dośrodkował zbyt mocno.

64'

Po wrzutce Flisa z lewej strony, sytuację w polu karnym wyczyścił Kun.

1
61'

Niezła wrzutka w stronę Hamulicia, lecz napastnik nie zdążył do piłki.

1
59'

Ależ fatalnie zachował się Zjawiński. Najpierw urwał się na lewej stronie i wpadł w pole karne, gdzie po chwili pojawiło się kilku jego kolegów. Tymczasem podanie zatrzymało się na pierwszym obrońcy.

1
1
1
57'

Nieco oszołomieni są gospodarze, ale chcą szybko znaleźć gola wyrównującego.

2
1
1
55'

Z przebiegu tego meczu możemy mówić o niespodziance. Stal przeważała, ale to Widzew przy pierwszej sytuacji otworzył wynik spotkania.

4
1
1
2
3
53'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Paweł Zieliński. Widzew gra kiepski mecz, ale prowadzi! Zieliński posłał długą piłkę, Sanchez poradził sobie z interweniującym Kasperkiewiczem i między nogami Mrozka wpakował piłkę do siatki!

17
7
2
2
6
52'

Skończyło się na strachu dla Widzewa.

2
1
1
52'

Milos powalił rywala. Szansa dla Stali.

1
50'

Błąd w defensywie Widzewa. Domański przejął piłkę w okolicach pola karnego i dograł do Hamulicia. Zrobił to jednak źle i Ravas przejął to zagranie.