1
3
1
89'

Strzelał Alberto Toril, bramkarz Śląska obronił. Sędzia i tak przerwał grę, bowiem dopatrzył się zagrania ręką zawodnika Piasta.

4
2
2
1
87'

Dobrze w defensywie spisał się Jakub Holubek, który przerwał groźną akcję Piasta.

7
2
3
1
86'

Końcówka spotkania, a na boisku sporo chaosu.

1
1
2
1
85'
84'
81'

Piłka w bramce Piasta, ale sędzia już wcześniej przerwał grę.

4
1
2
2
3
80'

Nahuel Leiva strzelał tym razem z ostrego kąta. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

3
2
1
2
79'

Przekombinowali wrocławianie. Erik Exposito zamiast strzelać, odgrywał piłkę. Ostatecznie z dystansu niecelnie uderzył Nahuel Leiva.

1
1
2
77'
76'

Gliwiczanie ruszyli do ataku i zamknęli Śląsk na jego połowie.

1
2
2
73'

Była jeszcze analiza VAR, która nie zmieniła decyzji. Nie ma gola. Dalej remis 1:1.

5
5
1
2
1
72'

Alberto Toril znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął go i skierował piłkę do bramki. Sędzia odgwizdał jednak spalonego. Gol nie został uznany.

2
2
1
1
2
71'
64'

W dobrej sytuacji znalazł się Kamil Wilczek. Napastnik Piasta z kilku metrów oddał jednak niecelny strzał. Sędzia natomiast i tak odgwizdał spalonego.

1
4
1
61'
59'

Ładnie dośrodkował Karol Borys. Główkował Erik Exposito, lecz nie ma zmiany wyniku.

3
3
1
58'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje w tym spotkaniu przede wszystkim przebojowych akcji.

1
1
1
56'

Śląsk stara się rozgrywać piłkę na połowie Piasta.

2
48'

Teraz zbyt mocno w pole karne Piasta dośrodkował John Yeboah.

3
3
1
1
47'

Ładne dośrodkowanie Martina Konczkowskiego w pole karne Piasta. Niecelnie główkował Erik Exposito.

2
4
2
1
czas Druga połowa
46'
45+2'
6
3
1
2
1
45'

Doliczona jedna minuta.

1
1
1
41'

Zza pola karnego strzelał Patrick Olsen. Uderzenie zostało zablokowane.

2
2
2
1
39'

Śląsk rozgrywa piłkę i szuka swojej okazji na gola.

1
1
2
2
36'

Gol! Strzelił Constantin Reiner. Asystował mu Damian Kądzior. Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska w wykonaniu Damiana Kądziora. Piłkę do bramki skierował nabiegający na nią Constantin Reiner. Była jeszcze analiza VAR, po której gol został uznany.

10
6
2
3
3
32'

Śląsk dobrze prezentuje się w defensywie. Gra toczy się daleko od bramki WKS-u.

4
1
2
3
30'

Pewnie wykonany rzut karny! Wrocławianie prowadzą 1:0.

12
7
2
1
5
29'
6
3
1
2
1
28'

Rzut karny dla Śląska Wrocław po zagraniu piłki ręką!

4
2
1
4
28'

Trwa analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację.

2
1
27'

Wrocławianie domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką w wykonaniu Jakuba Czerwińskiego. Sędzia nakazał grać dalej.

1
1
28'
27'

Ładny strzał z dystansu oddał Victor Garcia. Świetnie obronił Frantisek Plach.

1
1
25'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta. Zabrakło jednak dokładnego dogrania i piłkę przejął Śląsk.

3
1
24'

Niecelnie z dystansu strzelał jeden z zawodników Śląska Wrocław.

3
1
1
23'

Efektowną akcję przeprowadził John Yeboah. Ostatecznie jednak wrocławianom zabrakło strzału na bramkę.

5
2
19'

Po dośrodkowaniu główkował Erik Exposito. Po jego zgraniu piłki zabrakło już jednak strzału na bramkę gospodarzy w wykonaniu innych zawodników WKS-u.

3
1
17'

Ładny strzał z dystansu na bramkę Piasta oddał John Yeboah. Frantisek Plach nie dał się jednak zaskoczyć.

5
1
1
15'

Gliwiczanie spokojnie wymieniają podania na połowie WKS-u.

2
2
1
1
11'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
8'

Damian Kądzior szukał dośrodkowania z bocznej strefy boiska. Jego wrzutka została jednak zablokowana.

2
4'

Dobra okazja dla Piasta. Z ostrego kąta strzelał Tomasz Mokwa. Michał Szromnik nie dał się jednak zaskoczyć.

4
1
1
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

1
1
czas Start meczu
17:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
1
17:33

Waldemar Fornalik 19 września będzie obchodził 5-lecie pracy w Piaście Gliwice. Były selekcjoner reprezentacji Polski w piątek poprowadzi swój zespół w 199. oficjalnym meczu. Piast zagra we Wrocławiu ze Śląskiem.