(0:2)
Zakończony
Stal Mielec
90+2'

Najpierw Mehdi Lehaire został zablokowany, a potem Levent Guelen przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką. Goście mogli odetchnąć z ulgą.

1
1
2
1
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
2
90'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

1
1
89'

W końcówce spotkania gracze Wojciecha Łobodzińskiego wymieniają podania w okolicach pola karnego. Bramkarz Stali Mielec jest jednak bezrobotny.

4
3
3
1
83'

Przerwa w grze spowodowana problemami Dawida Drachala. Piłkarz Miedzi Legnica jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

2
2
2
1
1
81'

Bezbarwna gra Miedzi Legnica. Miejscowi nie potrafią nawet przedostać się w pole karne mielczan.

2
2
1
79'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
78'

To nie jest dzień Olafa Kobackiego. Tym razem zawodnik Miedzi Legnica przegrał pojedynek z Fabianem Hiszpańskim.

2
2
76'

3797 widzów pojawiło się dzisiaj na stadionie Miedzi Legnica. Do tej pory gospodarze oddali tylko jeden celny strzał na bramkę.

1
3
72'

Krystian Getinger celnie dośrodkował z rzutu rożnego do Marcina Flisa. Defensor Stali Mielec minimalnie przestrzelił.

1
1
2
2
1
71'

Nic nie wskazuje na to, że obraz meczu się zmieni. Zawodnicy Stali Mielec tylko oddalają grę od własnej bramki.

2
1
68'

Wojciech Łobodziński próbuje zmianami dać impuls swojej drużynie. Michael Kostka ruszył prawą stroną boiska, po czym dośrodkował bardzo niecelnie.

2
2
1
1
66'
#0
1
1
1
1
65'
ZMIANA
#0
#0
1
65'
ZMIANA
#0
#0
1
63'
ZMIANA
63'
Stal Mielec
1
1
2
61'

1
59'

Stal Mielec idzie po swoje. Ekipa Wojciecha Łobodzińskiego nie potrafi zagrozić bramce gości.

5
2
57'

Zawodnicy Miedzi Legnica podostrzyli grę. Piotr Wlazło został brutalnie sfaulowany przez Chucę.

1
1
1
2
55'
#0
1
55'

Mocne uderzenie Adama Ratajczyka sprzed pola karnego. Paweł Lenarcik wypuścił piłkę z rąk i po chwili naprawił swój błąd.

1
1
1
53'
#0
1
1
52'

Odważne wyjście Pawła Lenarcika. Golkiper szybko ugasił pożar przed własnym polem karnym.

1
1
51'

Podopieczni Adama Majewskiego nie spieszą się ze wznowieniem gry. Stal Mielec ma bezpieczną przewagę nad Miedzią Legnica.

1
1
47'

Maciej Domański przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i uderzył obok lewego słupka. Piłkarze Miedzi Legnica popełniają błąd za błędem.

3
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
#0
#0
45'

Sędzia doliczył jeszcze minutę do pierwszej połowy.

1
1
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Ratajczyk. Asystował mu Arkadiusz Kasperkiewicz.

Cóż za akcja przyjezdnych! Po podaniu Arkadiusza Kasperkiewicza miejsce znalazł sobie Adam Ratajczyk. Młody piłkarz huknął pod poprzeczkę i Paweł Lenarcik nawet nie drgnął.

43'

Posiadanie piłki:

Miedź Legnica - 45 proc.

Stal Mielec - 55 proc.

3
3
41'

Said Hamulić znowu był sam na sam z bramkarzem. Tym razem Paweł Lenarcik instynktownie interweniował nogami. Sędzia dopatrzył się spalonego.

1
3
1
38'

Teraz z kolei Olaf Kobacki podłączył się do akcji ofensywnej Miedzi Legnica. Ten strzał nie mógł zagrozić Bartoszowi Mrozkowi.

1
1
1
1
1
37'

Jest odpowiedź Stali Mielec. Piotr Wlazło próbował zaskoczyć Pawła Lenarcika, piłka trafiła do koszyczka bramkarza.

1
1
1
1
36'

Ależ było blisko! Koldo Obieta stanął oko w oko z Bartoszem Mrozkiem, lecz trafił prosto w niego. Wygląda na to, że golkiper Stali Mielec nieco ucierpiał.

1
1
1
1
3
35'

Akcję Miedzi Legnica rozpoczął Olaf Kobacki. Marcin Flis popisał się skuteczną interwencją i wygrał pojedynek z Maximem Dominguezem.

1
1
33'

Piotr Wlazło mocno dośrodkował z prawej strony na głowę Saida Hamulicia. Napastnik nieczysto trafił w piłkę.

1
2
31'

Stal Mielec ma już jednobramkową przewagę i nie forsuje tempa. Arkadiusz Kasperkiewicz rozdziela piłki przed własnym polem karnym.

1
2
29'

Z głębi pola zagrywał Hubert Matynia. Sytuację wyjaśnił Bartosz Mrozek, który wypiąstkował piłkę za linię boczną.

2
2
1
1
28'

Strzelec gola ma problemy zdrowotne. Said Hamulić zaczął utykać i nie wiadomo, czy będzie mógł grać dalej.

1
2
3
4
26'

Piotr Wlazło próbował przerzucić ciężar gry na lewe skrzydło. Said Hamulić nie sięgnął piłki.

1
2
2
2
2
24'

Transfer Saida Hamulicia do Stali Mielec był strzałem w "dziesiątkę". Snajper w tym sezonie PKO Ekstraklasy zgromadził już cztery trafienia oraz dwie asysty.

5
3
1
2
22'

Mateusz Matras walczył z Maciejem Śliwą o piłkę. Zawodnik Stali Mielec ostatecznie nie trafił w światło bramki.

1
1
1
1
4
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Said Hamulić. Asystował mu Adam Ratajczyk.

Gracze Miedzi Legnica w zasadzie sprezentowali bramkę rywalom. Koldo Obieta podał piłkę w kierunku Adama Ratajczyka, a ten wypatrzył Saida Hamulicia. Napastnik bez trudu pokonał bramkarza gospodarzy.

10
8
2
2
2
19'

Zawodnicy Miedzi Legnica powinni popracować nad dokładnością podań. Z minuty na minutę rośnie przewaga gości.

2
1
1
1
1
17'

Said Hamulić przewrócił się w polu karnym, ale arbiter nie zareagował. Napastnik nie zdołał opanować piłki.

1
1
1
3
16'

Spięcie na linii Maxime Dominguez - Krystian Getinger. Sędzia podyktował rzut wolny dla Stali Mielec.

2
14'

Podopieczni Adama Majewskiego wymieniają podania w środku pola. Gospodarze tylko czekają na błąd rywali.

1
1
12'

Krystian Getinger został trafiony piłką z niewielkiej odległości i potrzebuje przerwy. Kłopoty kapitana Stali Mielec.

1
1
2
10'

Szykuje się wyrównany mecz. Jak dotąd minimalną przewagę w posiadaniu piłki ma Stal Mielec.

2
1
1
1
1
8'

Marcin Flis zdecydował się na uderzenie z powietrza. To była odważna próba, ale piłka wylądowała na trybunach.

2
1
1
1
7'

Akcja przeniosła się pod pole karne Stali Mielec. Maxime Dominguez strzelił jednak wysoko nad poprzeczką.

2
1
1
5'

I znowu Said Hamulić. Po jego strzale piłka przeleciała obok lewego słupka, a sędzia zasygnalizował spalonego.

2
4'

Said Hamulić naciskał w Pawła Lenarcika. Golkiper popełnił błąd, ale goście stracili piłkę w pobliżu pola karnego.

2
1
1
3'

Agresywna gra od pierwszej minuty. Kamil Kruk uderzył łokciem Macieja Śliwę. Nie będzie żółtej kartki.

2
czas Start meczu
12:27

Pierwszy gwizdek Łukasza Kuźmy w Legnicy zabrzmi o godz. 12:30.