Koniec meczu. Raków skromnie ograł Miedź i jest liderem PKO Ekstraklasy.

3
1
1
90+8'

Raków powinien spokojnie dowieźć prowadzenie do końca. Miedź nie potrafi przedostać się pod pole karne rywala.

18
11
2
1
4
90+5'

Długosz znalazł podaniem Piaseckiego, ale w ostatniej chwili napastnika uprzedził Carolina.

5
3
3
1
12
90+4'

2
90+4'
Raków Częstochowa
3
2
10
2
3
90+2'

Napomniany również Wojciech Łobodziński, trener Miedzi.

16
6
2
2
4
90+1'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Santiago Naveda.

6
90'

Doliczone aż 7 minut.

3
2
6
1
2
90'

5
88'

Fatalne uderzenie Chuci sprzed pola karnego.

7
8
6
2
2
88'
3
2
3
1
4
87'

Dominguez uderzył z dystansu, a piłka odbiła się od Tudora i wyszła poza boisko.

2
1
87'

Miedź próbuje dłużej utrzymać się przy piłce. Szkopuł w tym, że do końca meczu kilka minut.

4
2
3
83'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
2
83'
83'

Raków poczuł, że minimalizm może się zemścić i szuka drugiego gola.

13
7
2
1
1
80'

Lepszej okazji beniaminek nie będzie już miał w Częstochowie. Niebywałe, że Miedź zaprzepaściła taką szansę.

12
15
3
4
5
78'
NIESTRZELONY KARNY

Niesamowite, że Miedź nie wykorzystała tej szansy! Fatalnie wykonany rzut karny i Kovacević naprawił swój błąd!

42
37
8
6
20
77'
12
5
5
4
11
77'

Rzut karny dla Miedzi!

18
6
4
7
20
76'

Trochę to wszystko trwało. W końcu arbiter wezwany do monitora.

2
5
6
2
10
74'

Sędzia czeka na sygnał z wozu VAR.

8
4
4
1
9
73'

Obieta wpadł w pole karne i padł na murawę. Goście domagają się rzutu karnego, który jest bardzo prawdopodobny.

7
3
3
5
71'

Pograli teraz Piasecki z Nowakiem. Pierwszy pociągnął akcję do przodu i uruchomił drugiego, który jeszcze sprytnym odegraniem oddał piłkę. Napastnik Rakowa nie zdołał jednak skierować jej niemal do pustej bramki.

2
2
4
3
71'
69'

Chuca posłał piłkę z rzutu wolnego z okolic połowy boiska. Zbyt mocno i od bramki Kovacević.

2
1
67'

Krótko rozegrali ten rzut wolny piłkarze Rakowa. Wybronili się goście.

1
2
1
1
66'

Kostka sfaulował Kuna. Piłkę ustawił sobie Nowak i Koczerhin.

1
1
3
65'

Miedź próbuje wyżej zaatakować Raków, ale gospodarze spokojnie radzą sobie z pressingiem rywala.

6
5
1
64'
60'

Z dystansu uderzył Matuszek. Niestety.

4
59'

Upomniany Naveda.

#0
6
5
1
2
58'

Raków ruszył mocniej na rywala i gra na wyższej intensywności, aniżeli przez większą część pierwszej połowy.

2
1
1
56'

Indywidualna akcja Wdowiaka, który ostatecznie poszukał Koczerhina, ale zagrał zbyt lekko.

3
3
2
1
54'

Mocny strzał Papanikolaou odbił Abramowicz.

3
4
2
53'

Gutkovskis odebrał piłkę obrońcy pod polem karnym i... No właśnie nie wiadomo co. Zagrał miękkim lobem wprost w ręce bramkarza.

2
2
4
2
50'

Dobra wrzutka do Svrnasa, który główkował niecelnie. Powinien jednak zmieścić piłkę w siatce.

2
3
5
2
50'

Szansa dla Nowaka na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

3
2
48'

Instynktowna interwencja Abramowicza po sytuacyjnym strzale Nowaka z kilku metrów. Spory refleks golkipera Miedzi.

1
4
4
2
46'

Gramy dalej.

3
2
1
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy Raków całkowicie zdominował Miedź, ale prowadzi tylko 1:0. Do tego stracił Iviego Lopeza.

1
5
3
6
45+3'

Wdowiak próbował głową pocelować w okienko i chybił nieznacznie.

1
1
5
1
45+2'

Póki co nie wiadomo, jak poważny będzie uraz Iviego. Z pewnością w Częstochowie kibice obgryzają paznokcie.

2
2
3
45'

Doliczone 4 minuty.

1
2
2
1
45'

Problemy ma Ivi. Konieczna będzie zmiana.

1
1
7
6
45'
1
1
4
1
45'

Niespodziewanie do główki złożył się nie najwyższy Kun i napędził strachu Miedzi.

10
6
4
43'

Zmiana decyzji! Nie ma rzutu karnego.

23
16
3
4
10
42'

Sędzia wezwany do monitora. Możliwa zmiana decyzji.

6
5
2
3
3
41'

W rękę trafiony Arsenić po zagraniu Kobackiego.

3
1
6
41'

Rzut karny dla Miedzi! Niebywałe!

1
2
1
1
4
38'

Szkoda, że Miedź nie próbuje grać w piłkę. Raków całkowicie zabił ten mecz.

2
2
4
2
3
35'

Z dystansu przymierzył Ivi, lecz nie sprawił żadnych problemów Abramowiczowi.

4
1
34'

Próbowali zaatakować goście, ale chyba sami siebie zaskoczyli, że znaleźli się nieopodal pola karnego Rakowa i postanowili oddać piłkę rywalowi. Wszystko w normie.

3
1
2
33'

Hiszpan o własnych siłach zszedł za linię boczną boiska. Gramy dalej.

9
4
3
1
1
32'

Oczywiście za moment będzie rzut wolny dla Rakowa, ale najpierw sztab medyczny musi postawić na nogi Iviego.

4
1
1
32'

Chuca wpadł w Iviego, a Hiszpan nie podnosi się z murawy.

1
2
6
30'

Pobawili się teraz gospodarze. Szybka wymiana podań z klepki na małej przestrzeni, zakończona niecelnym strzałem Koczerhina.

2
2
29'

Svarnas główkował obok słupka, ale nawet jakby wpakował piłkę do siatki, to gola by nie było. Defensor Rakowa był na spalonym.

1
2
1
1
28'

Wrzutka Kuna w pole karne do nikogo. Piłkę wybił Aurtenetxe.

4
1
26'

Trochę na stojąco gra już Raków, a nie minęło nawet pół godziny. Ciężko się jednak dziwić, skoro przeciwnik położył się na murawie i nie próbuje nawet powalczyć o wyrównanie.

2
4
1
23'

Wrzutka Iviego z rzutu rożnego zbyt głęboka i spokojnie piłkę przechwycił Abramowicz.

2
1
2
3
21'

Ivi po raz drugi wpakował piłkę do siatki, ale był na metrowym spalonym.

2
2
4
2
10
21'

Miedź przyjechała nie na mecz, a chyba po to, aby zwiedzić Częstochowę. Goście jedynie statystują i przyglądają się, jak piłką operuje przeciwnik.

5
7
1
19'

Kun tym razem wrzucał piłkę w pole karne, ale również żaden z kolegów akcji nie zamknął. Pokracznie futbolówkę na chwilę oddalił Matuszek.

3
3
1
18'

Mocne wstrzelenie Iviego przed bramkę Miedzi, ale Kun nie zdołał oddać strzału.

1
1
4
1
2
16'

Mijusković chciał znaleźć na skrzydle kolegę długim podaniem. Problem w tym, że kolegi tam nie było.

2
5
4
14'

Beniaminek będzie potrzebował cudu, żeby wywieźć z Częstochowy choćby punkt. Na bardzo przestraszonych wyglądają podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego.

6
4
2
1
11'

Raków nie chce pozostawić nic przypadkowi. Gospodarze wyciągnęli wnioski z meczu z Piastem Gliwice, gdzie męczyli się niemiłosiernie, a długimi momentami byli po prostu słabsi od rywala. Gola na wagę zwycięstwa zdobyli dopiero w 100. minucie.

5
2
2
9'

Próba pierwszego wypadu w wykonaniu Miedzi. Piłka w rękach Kovacevicia, nie było nawet strzału.

6
4
1
8'

Kiepskie dogranie Iviego. Poradzili sobie obrońcy Miedzi.

1
3
1
1
7'

Ładnie urwał się Gutkovskis na prawej stronie. Został jednak sfaulowany i tym razem będzie okazja do dośrodkowania.

5
2
3
7'
7
5
2
6'

Gramy dalej. Łotysz już się "naprawił".

8
8
1
6'

Gra przerwana. Na murawie leży Gutkovskis.

3
3
3
4'

Dośrodkowanie Kuna do Gutkovskisa, który wygrał pojedynek główkowy, ale piłka minęła bramkę.

6
4
6
1
2
3'

Kapitalnie pocelował Ivi! Piłka wpadła niemal w okienko bramki! Wyborny początek dla Rakowa!

30
16
4
2
3
1'

Matuszek za wysoko podniósł nogę i Raków ma rzut wolny na dwudziestym metrze od bramki. Świetna okazja do oddania strzału.

4
3
1
1'

I już pierwszy atak Rakowa, lecz Ivi zbyt lekkim podaniem szukał w polu karnym Kuna.

1
1
1'