Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Diogo Verdasca za niesportowe zachowanie.

3
3
2
90+2'

Po stałym fragmencie gry jest gol w doliczonym czasie. Maurides pewnie zostanie bohaterem Radomiaka!

16
7
4
4
9
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
1
90'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Konrad Poprawa za faul na Michale Feliksie.

6
4
3
5
7
87'

Zapachniało golem Radomiaka w ostatnich minutach podstawowego czasu. Uderzenie Dawida Abramowicza zostało poskromione przez Rafała Leszczyńskiego. Próbował tam również strzelać Roberto Alves, ale został w tym momencie bezpardonowo powstrzymany.

1
86'

Podanie do szeroko ustawionego Dawida Abramowicza, którego dośrodkowanie było niedopieszczone i piłka zaliczyła po nim lądowanie na głowie defensora Śląska Wrocław.

2
1
2
1
1
84'

Dośrodkowanie prosto w rękawice Rafała Leszczyńskiego.

3
2
3
3
80'

Nieudana próba rozegrania ataku przez rezerwowych napastników Śląska Wrocław. Podanie Sebastiana Bergiera trafiło w rękawice Gabriela Kobylaka zamiast do Cayego Quintany.

2
2
2
3
76'

Przerwa spowodowana ostrym przewinieniem w centrum boiska. Drużyna z województwa dolnośląskiego przedostała się na połowę przeciwnika i stara się jak najdłużej utrzymać tam w posiadaniu piłki.

2
1
2
2
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Machado za ostre przewinienie.

2
2
2
2
72'
72'

Ponownie podanie do Luisa Machado, a ten próbował zdobyć prowadzenie dla Radomiaka uderzeniem zza pola karnego. Pudło i grający w dziesiątkę podopieczni Ivana Djurdjevicia raz jeszcze odetchnęli z ulgą.

1
1
2
2
68'

Już w 68. minucie Luis Machado ostemplował słupek w bramce wrocławian! Blisko gola!

3
2
2
1
2
64'

Od 64. minuty Śląsk gra w dziesięciu z powodu czerwonej kartki dla Łukasza Bejgera. Ten ratował wrocławian faulem na wychodzącym na czystą pozycję zawodniku. Cała sytuacja była pokazem nonszalancji. Wykluczenie Bejgera jest szansą dla Radomiaka na przekucie przewagi liczebnej w gola.

4
3
3
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Bejger za ratowanie sytuacji faulem na wychodzącym na czystą pozycję zawodniku.

8
2
3
3
4
61'
61'
59'

Mnożą się ostre przewinienia.

1
1
56'

W 56. minucie radomianie domagali się przyznania im rzutu karnego, ale w zasadzie piłkarze obu drużyn, na dowód swojej niezdarności, pomogli sobie rękami przy próbie opanowania futbolówki.

2
1
2
1
1
55'

Kolejna konfrontacja blisko linii bocznej boiska i obrońcom udało się powstrzymać niechlujnie próbującego zaatakować przeciwnika.

1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Verdasca za ostre przewinienie na wysokości koła środkowego.

3
3
1
51'

Jakby nieco odważniej nastawieni podopieczni Mariusza Lewandowskiego, ale kolejne ich przyspieszenie na lewej stronie boiska zostało poskromione przez przeciwników.