4
9
7
90'

Rzeźniczak leży na murawie. Denerwują się piłkarze Legii, a sędzia do 2. połowy doliczył 5 minut.

25
28
11
8
12
89'

Strzał Nawrockiego wydawało się, że wpadnie do bramki. Piłka jednak odbiła się od jednego z graczy Wisły i minęła bramkę.

27
15
5
8
5
87'

Ponownie czujny musiał być Tobiasz. Jednak ostatecznie piłka minęła bramkę Legii Warszawa.

11
11
9
14
20
87'
Wisła Płock
12
4
4
6
14
84'

Mogło być po meczu! Tobiasz odbił strzał Krywociuka, po chwili poprawkę udem zablokował Jędrzejczyk. Wciąż 2:1!

14
8
9
16
21
82'

Dogranie do Kramera, który jednak uderzył niecelnie. Kolejne sekundy uciekły Legii.

23
16
7
8
10
82'
81'

Gracze Wisły dobrze się bronią. Piłkarze Legii szukają dziury w defensywie rywala, ale nie potrafią jej znaleźć.

21
12
5
6
9
80'
78'

Legia szuka wyrównania. Przed momentem goście wykonywali rzut rożny, ale niewiele z tego wyszło. Dodatkowo ucierpiał Sulek.

6
5
4
8
5
77'

Josue znowu z pretensjami do wszystkich. Podobno gracz Legii nawet goląc się ma pretensje do człowieka w lustrze.

17
30
4
7
5
75'

To już tylko kwadrans do końca. Wisła oddała dwa celne uderzenia i prowadzi 2:1! Jak odpowie Legia?

13
16
6
4
2
74'
4
3
1
3
1
75'
73'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Rafał Wolski. Mattias Johansson stracił piłkę, przejął ją Wolski, po krótkim rajdzie zagrał do Sekulskiego, a ten nie miał problemów z pokonaniem Tobiasza! 2:1!

77
46
6
7
15
73'

Walczący o 16. mistrzostwo Polski gracze Legii w ataku. Wisła ma coraz większe problemy w tyłach. Strzał Kapustki znalazł się w rękach Kamińskiego.

14
13
4
3
9
71'

Legia powinna prowadzić! Dośrodkował Slisz, a Kramer w świetnej sytuacji uderzył wprost w Kamińskiego!

8
22
4
8
10
69'

Gole nie obudziły drużyn. Więcej z gry ma Legia, ale przewaga nie jest zbyt duża. Wydaje się, że jedna bramka może zadecydować o wyniku.

2
5
4
2
3
66'

Szybka odpowiedź Legii. Strzał Josue, piłka poszybowała w ręce Kamińskiego.

14
10
4
6
6
66'

Carlitos ruszył z piłką, uderzył mocno, ale ponad poprzeczką bramki gospodarzy!

17
16
2
5
6
65'

Groźne dogranie do Sekulskiego, rezerwowy Wisły był jednak na wyraźnym spalonym.

3
4
4
7
4
64'

Wszystko zaczynamy od początku. Dwa ciosy, ale czy będą kolejne?

7
5
1
2
1
63'
63'
6
2
1
3
5
62'

Gol! Strzelił Josue. Pewny strzał zawodnika Legii. Kamiński wyczuł intencje strzelca, ale szans nie miał! 1:1!

22
11
6
13
27
62'

Mladenović został sfaulowany przez Sulka i sędzia podyktował rzut karny dla Legii!

14
8
3
12
27
61'

Wisła po zdobyciu gola zyskała pewność siebie. Akcje Nafciarzy stara się rozkręcać Rafał Wolski.

17
9
3
3
3
61'
5
3
1
2
2
59'
59'
58'

Po dwóch meczach bez straconego gola Kacper Tobiasz skapitulował. Jak odpowie Legia? Czas nie będzie sprzymierzeńcem Wojskowych.

6
6
2
5
3
56'

Gol! Strzelił Mateusz Lewandowski. Asystował mu Rafał Wolski. Pierwszy celny strzał Wisły i od razu gol! Ładna akcja Nafciarzy. W końcowej fazie Wolski dośrodkował, a Lewandowski wpakował piłkę do siatki. Tobiasz bez szans! 1:0!

54
31
7
9
16
53'

Kolejny raz czujny na przedpolu Tobiasz. Bramkarz Legii w meczu już kilka razy musiał wybiegać przed swoją bramkę.

3
3
3
3
4
50'

Pięć minut 2. połowy za nami. Szarpana gra, piłkarze nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

6
9
8
7
5
47'

W strzałach celnych w 1. połowie 3:0 dla Legii. Po zmianie stron sytuacja nie wygląda jak na razie lepiej.